Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Też myśleliśmy, że jak samotna pani chce starszego pieska to nawet podwieziemy suczkę na miejsce bez proszenia o zwrot kosztów. Koszmarny błąd i strata czasu, że o kasie nie wspomnę... Pierwszy raz się spotkaliśmy z czymś takim, że TZ z psem wchodzi do domu, a Pani się pyta na dzień dobry czy on miał łapy myte i bierze go do łazienki... 

 

 

twojemu mężowi łapy chciała myć??

 

:-).

 

u mnie by ta babka w domu nie wytrzymała sekundy.

Link to comment
Share on other sites

Nawet jemu ;) zima... sadełko się przydaje ;)

 

Od wczoraj mamy nowego lokatora, awaryjnego, ale nie było dla niego innego lokum, a tam gdzie był zostać nie mógł.

To Ergo, starszy duży pies, który całe życie spędził na łańcuchu, bez schronienia. Na fotce tego nie widać, ale jest bardzo wychudzony, kręgosłup mu sterczy:

1fd8105805e9828cgen.jpg

 

Wątek Ergo:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-rozebrany-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-1

Link to comment
Share on other sites

czekajcie, bo ja nie za bardzo kocia jestem, ale czy wy nie pisaliście czegoś o jakichś szylkretach? lunarmermaid szuka dla siebie. jakby co. bo może mi się pomieszało coś...

 

U nas jest szylcia, ale nie do oddania :)

cf5d6ecbb522e60cgen.jpg

 

Na forum miau.pl jest wątek poświęcony szylkretkom (i trikolorkom) do adopcji:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=86564

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...