Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Fajne zdjęcia Gabi :)

 

Dzisiaj miała do domku pojechać Pysia, TZ pojechał z sunią na miejsce, ale jednak nie zdecydował się suni tam zostawić.. 

Uważajcie na samotną emerytkę ze Świdnika (mieszkanie w bloku), ma wymagania jak z kosmosu. Szuka małej starszej suczki.

Link to comment
Share on other sites

mała starsza suczka to wymagania z kosmosu ;-)?

 

Też myśleliśmy, że jak samotna pani chce starszego pieska to nawet podwieziemy suczkę na miejsce bez proszenia o zwrot kosztów. Koszmarny błąd i strata czasu, że o kasie nie wspomnę... Pierwszy raz się spotkaliśmy z czymś takim, że TZ z psem wchodzi do domu, a Pani się pyta na dzień dobry czy on miał łapy myte i bierze go do łazienki... 

Link to comment
Share on other sites

Nie kojarzę tego pieska...

 

A do nas zgłosił się Pan w sprawie Alaski, który szuka suczki/pieska o podobnej budowie i temperamencie. Przesłał mi fotki rasy, do której podobna była jego suczka:

Harrier_tricolour.jpg

 

Istotna jest chartowata smukła budowa, panu zależy, aby psiak był aktywny i lubił biegać. Okolice Stalowej Woli. 

Jakby ktoś coś wiedział to proszę o info. Z naszych psiaków (podesłałam parę) nic Panu nie wpadło w oko.

Link to comment
Share on other sites

Też myśleliśmy, że jak samotna pani chce starszego pieska to nawet podwieziemy suczkę na miejsce bez proszenia o zwrot kosztów. Koszmarny błąd i strata czasu, że o kasie nie wspomnę... Pierwszy raz się spotkaliśmy z czymś takim, że TZ z psem wchodzi do domu, a Pani się pyta na dzień dobry czy on miał łapy myte i bierze go do łazienki... 

a nie daj Boże pies by sierść tracił

Link to comment
Share on other sites

Nie kojarzę tego pieska...

 

A do nas zgłosił się Pan w sprawie Alaski, który szuka suczki/pieska o podobnej budowie i temperamencie. Przesłał mi fotki rasy, do której podobna była jego suczka:

Harrier_tricolour.jpg

 

Istotna jest chartowata smukła budowa, panu zależy, aby psiak był aktywny i lubił biegać. Okolice Stalowej Woli. 

Jakby ktoś coś wiedział to proszę o info. Z naszych psiaków (podesłałam parę) nic Panu nie wpadło w oko.

 

 

Pan podesłał mi zdjęcie swojej suczki:

1e8988b2062ba7bagen.jpg

 

Także coś w tym typie poszukiwane. 

Link to comment
Share on other sites

Murko, dziekuje za odpowiedz, faktycznie Kaktus jest sredniakiem. Jestesmy na etapie zbierania pieniazkow i organizowania przyjazdu do Ciebie, ktory nastapi najprawdopodobniej po Nowym Roku. Prosze o rezerwacje miejsca dla Kaktusika, najchetniej w boksie wewnetrznym jesli to mozliwe  :smile: Kaktus ma cos z uszkami,podobno jest w trakcie leczenia w schronie. Przydaloby sie wiec troszke ciepelka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...