Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Mogę sprawdzić, ale obawiam się, że może być kiepsko, bo na te za płotem (i na wszystkie inne małe zwierzątka) reaguje baardzo żywo.

 

Mamy od wczoraj nową suczkę Sarę zgarniętą z ulicy. Fotka jeszcze nie u nas, zrobiona przez kudlataję:

331hr20.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zrobiliśmy teścik Snikersowi i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Był bardzo grzeczny, nawet raczej omijał koty. Denerwował się tylko jak kot mu się na ogon rzucał;) lub pacał łapą w pysk:) potem wrzucę filmik.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Murka napisał:

Zrobiliśmy teścik Snikersowi i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Był bardzo grzeczny, nawet raczej omijał koty. Denerwował się tylko jak kot mu się na ogon rzucał;) lub pacał łapą w pysk:) potem wrzucę filmik.

Wspaniale :) To doskonała wiadomość dla Snikersa. W takim razie mogę go ogłaszać jako kociolubny :) Dziękuję Murka.

Link to comment
Share on other sites

W jakim wieku jest Pola i Malwina?

Szukam dla rodziców znajomej suni do 40kg, w miarę młodej, tak do roku. Będzie miała super warunki.

Co do sierści to byle nie szorstkowłosa, dłuższa i każda inna będzie ok, jak coś będą czesać.

Link to comment
Share on other sites

Pola jest malutka (waży ok. 8 kg) - ma ok. 2 lata. Malwina ma ok. 6 lat.

Z młodszych jest suczka w typie ONki (ma ok. 1 roku):

http://www.dogomania.com/forum/topic/335766-onkowata-roczna-suczka-z-wyrokiemłańcuchowa-mama-10-szczeniaków/

Bunia (też ma ok. 1 roku), niestety jest głucha:

http://www.hotelumurki.c0.pl/portrety/portret-bunia/portret-bunia.html

I Sisi (1-2 lata):

http://www.hotelumurki.c0.pl/portrety/portret-sisi/portret-sisi.html

 

W razie czego wszystkie psiaki do adopcji są tutaj (wraz z info):

http://www.hotelumurki.c0.pl/do_adopcji.html

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Zrobiliśmy teścik Snikersowi i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Był bardzo grzeczny, nawet raczej omijał koty. Denerwował się tylko jak kot mu się na ogon rzucał;) lub pacał łapą w pysk:) potem wrzucę filmik.

 

4 godziny temu, Tyś napisał:

Wspaniale :) To doskonała wiadomość dla Snikersa. W takim razie mogę go ogłaszać jako kociolubny :) Dziękuję Murka.

Czy mogę zaproponować Snikersa tej koleżance? I przesłać zdjęcia?

Mieszkanie w bloku, rodzina z jednym dzieckiem i kotem. Oczywiście podam kontakt do Murki aby jeszcze się dopytała, bo ja osobiście ich nie znam.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

 

Czy mogę zaproponować Snikersa tej koleżance? I przesłać zdjęcia?

Mieszkanie w bloku, rodzina z jednym dzieckiem i kotem. Oczywiście podam kontakt do Murki aby jeszcze się dopytała, bo ja osobiście ich nie znam.

Jeszcze się pytasz:)

Jakby się jej spodobał to by było fantastycznie:)

A tutaj filmiki z koteckami:

 

 

I jeszcze fotki Sary już u nas (Sara ma ok. 2 lata):

884772b2c6012d37gen.jpg

419f5150e4a48f9bgen.jpg

0c43d771635dbe6cgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wszystko gra . Poza jedną liczbą - ta cegła waży 15kg ;) 

Trochę już poszczekuje , zaczeła zazdrościć kotu kiedy siada na kolanie , ma brykawki a wtedy to jest jak torpeda jak dobrze w kolano trafi (można sobie wyobrazic jak to jest "zebrać" 10kg workiem karmy a co dopiero 15kg :D ), przestała szaleć przy misce i wróciła do 3 wymiarów z co najmniej 11 (wliczając próby dostania się do michy po plecach), zostawia za sobą piękny regularny dywanik z sierści no i jest potwornym strachajłem w domu - woda w kiblu , drzwi , własne pazury - wszystko to potrafi wystrzelić walca z procy w kierunku legowiska . Ale powoli jej przechodzi , widać że psina niedomowa . Na dworze jest lepiej  I ten charci bieg donikąd z otwartym po całości "paszczem" ;) .Wieniec zębaty bielutki jak do reklamy psiej stomatologii . Suchego i surowego nie tknie , najbardziej podchodzi jej wiejska klasyka czyli kasza z mięsem na tłusto .

Wydaje mi się że długą odsiadkę miała  przez niefartowny dobór zdjęć , na fotce z Lorkiem wygląda jak taki "zapłotowy" critters z czterema rzędami wielkich siekaczy i masą własną do wbijania się w ciało ofiary  a potem słodka psina (z lata 2014) - mógłbym powiedziec że to dwa psy. Dopiero filmik swoje zrobił i pokazał Bambusa w "standardzie" ;) Łasuch na głaskanie i zabawę jak szczenię ;)

Nie mam pojęcia co by musiało się stać żeby wróciła ;) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, wojciech_s napisał:

Wszystko gra . Poza jedną liczbą - ta cegła waży 15kg ;) 

Trochę już poszczekuje , zaczeła zazdrościć kotu kiedy siada na kolanie , ma brykawki a wtedy to jest jak torpeda jak dobrze w kolano trafi (można sobie wyobrazic jak to jest "zebrać" 10kg workiem karmy a co dopiero 15kg :D ), przestała szaleć przy misce i wróciła do 3 wymiarów z co najmniej 11 (wliczając próby dostania się do michy po plecach), zostawia za sobą piękny regularny dywanik z sierści no i jest potwornym strachajłem w domu - woda w kiblu , drzwi , własne pazury - wszystko to potrafi wystrzelić walca z procy w kierunku legowiska . Ale powoli jej przechodzi , widać że psina niedomowa . Na dworze jest lepiej  I ten charci bieg donikąd z otwartym po całości "paszczem" ;) .Wieniec zębaty bielutki jak do reklamy psiej stomatologii . Suchego i surowego nie tknie , najbardziej podchodzi jej wiejska klasyka czyli kasza z mięsem na tłusto .

Wydaje mi się że długą odsiadkę miała  przez niefartowny dobór zdjęć , na fotce z Lorkiem wygląda jak taki "zapłotowy" critters z czterema rzędami wielkich siekaczy i masą własną do wbijania się w ciało ofiary  a potem słodka psina (z lata 2014) - mógłbym powiedziec że to dwa psy. Dopiero filmik swoje zrobił i pokazał Bambusa w "standardzie" ;) Łasuch na głaskanie i zabawę jak szczenię ;)

Nie mam pojęcia co by musiało się stać żeby wróciła ;) 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Pozdrawiam serdecznie.

Bambus uważaj z wiejskim żarciem, bo cię Wojtek we władanie Sablewskiej odda, a jej pomysły na mogą nie przypaść ci do gustu ;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

To nie tylko kwestia zdjęć.. wielu ludzi widziało ją na żywo i nikomu się nie spodobała:(

Bambi po prostu czekała na amatora swojej rzadkiej urody:)

Dokładnie.Znałam ją tylko ze zdjęć, ale spodobała mi się od razu.To tak jak z ludźmi, de gustibus non disputandum est.

Pozostaje mi się tylko cieszyć, że nikomu wcześniej nie spodobała się, bo teraz nie miałaby takiego fajnego domku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...