Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Wybyły od nas Ira, Sisi i Migotka - nadal szukają domu, tylko są gdzie indziej.

 

Przyjechały natomiast:

Argo

881941d6b31db95fgen.jpg

wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/61913-argo-z-szydłowca-straci-dt-ze-względu-na-brak-deklaracji/?page=474

 

oraz Dredzia/Halinka...

przyjechała taka (fotka Alaskan malamutte):

20160910_112622.jpg

Po wstępnych zabiegach wyglądała tak:

03eeae659a5a3ad6gen.jpg

I dziś po kąpieli:

dea2190bbb0f7004gen.jpg

 

wątek suni:

http://www.dogomania.com/forum/topic/336375-pomóż-mi-proszę-mój-wygląd-powie-ci-wszystko/?page=1

Link to comment
Share on other sites

Witam i pozdrawiam ;)

Uwolniłem sirote (w środku wsi jakiś pacan założył oczko na starym rozwalonym ogrodzeniu ) , mało co bym kopytem nie zebrał. Druta złamałem zluzowałem aż do zdjęcia z szyi . Akcja jakieś 50 minut temu , ciemno jak w d**ie a w telefonie tylko flash bez latarki . Dwumetrowe pokrzywy zapewnią wrażenia na całą noc bo krótkie spodenki :]

e006733585b1135emed.jpg

Bambus za płotem przebierał łapami i tylko dziczyzna poszła w krzaki to pajac za  nią  ale chaszcze takie że 200m i stan przedzawałowy :D

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 7.09.2016 o 16:19, ewkar napisał:

A piękny Albin już wydobrzał? On chyba nie będzie długo czekał na domek, tak myślę.

Albin ma swój wątek, jest już zdrowy i powoli nabiera ciałka:)

http://www.dogomania.com/forum/topic/336384-niegodne-życie-bez-pomocy-bez-nadziei-na-własny-kąt/

 

Bambusek jak zawsze rozbrajający:)

A akcja z sarenką super... to cud, że tamtędy przechodziłeś. Mój znajomy, który lubi sobie spacerować tu i ówdzie zauważył kiedyś reklamówkę powieszoną na drzewie. Pomyślał, że to śmieci i chciał wziąć, żeby wyrzucić do kontenera. Bierze, a reklamówka się rusza... w środku kot... Oczywiście kota zabrał, odrestaurował i znalazł mu dom:) 

Ludzkie bestialstwo przechodzi wszelkie granice:(

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękujemy Młodej Parze: Marlenie i Maćkowi, którzy zebrali na swoim ślubie ok. 260 kg karmy (poprosili gości, aby przynosili karmę zamiast kwiatów).

a9c84605e80358f9gen.jpg

Dziękujemy za pamięć i ogromne serce!

Karma zostanie przekazana na konto naszej bezpłatnej i dożywotniej tymczaski Margo oraz zmniejszy koszty hotelowania naszych najdłuższych hotelowiczów (na razie Doy).

c8c569e2b2ed36ccgen.jpg

 

Większość zebranej karmy to karma psia, ale było też trochę kociej - tę przekazałam ewkar, która pomaga bezdomnym kotom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, malti napisał:

Jaka śliczna Celinka

Ta malizna (waży 10 kg, ma 9 miesięcy) została uratowana z łańcucha...

Ku uciesze wszystkich chłopaków w hoteliku (także tych kastrowanych, a jakże) dostała właśnie cieczki:)

 

A wczoraj przyjechał Szafirek, niewielki piesek, który nie pozwala sobie założyć obroży i bał się chodzić na smyczy.

7374c7aa190e8c2cgen.jpg

c414a2cdb022a711gen.jpg

e36541d8a9888ff7gen.jpg

a1c00a37cf491641gen.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...