Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca'][B]Dusio osłabł i nie siusia od 15godz. Z jedzeniem była dziś wieczorem tragedia. Podałam furasemid. Trzymajcie kciuki..... dręczcie modlitwami Św.Franciszka. Dziś tego potrzebujemy bardzo.[/B][/QUOTE]
No nie:(!!No to ja uciekam na kolana!!
Nesco...trzymajcie się dzielnie...
Dusiu, walcz kochany! Walcz!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Jest siusiu!!!!v hurraaa.....ale macie wtyki dziewczyny.[/QUOTE]
No to mam spóźniony zapłon;)
Ale nic to, i tak zaraz lecę na pogawędkę ze Św. Franciszkiem;) Nie zaszkodzi Mu przypominać o Dusiu 24 na dobę:)Nasz dzielny psiaczek musi miec sił na dziś, na jutro i na długie miesiące, więc trochę zapasu się przyda!!
Ale się cieszę...serce mi zamarło jak przeczytałam tamten wpis o braku siusiania i juz nawet do konca nie czytalam...wiedziałam że Franciszek jest the best, ale że aż tak ekspresowo zadziała, to nie pomyślałam:):)Ulga..ogromna ulga...Dziękujemy nesco, że nam piszesz o wszystkim na bieżąco...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']to jest dobry pomysł.
A może zapytać Teresę Borcz?[/QUOTE]

Pytalam mojego TZ mowil ze taki preparat by nie zaszkodzil ale musialby by byc ziolowy i rozcienczony z woda i w malej dawce
tutaj problemem moga byc nereczki plus to serduszko..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kofeina']Pytalam mojego TZ mowil ze taki preparat by nie zaszkodzil ale musialby by byc ziolowy i rozcienczony z woda i w malej dawce
tutaj problemem moga byc nereczki plus to serduszko..[/QUOTE]
ups, faktycznie, może zaszkodzić na inne chore organy

Link to comment
Share on other sites

/duszaek dostaje od tygodnia 2 tabl.peritolu. To lek na apetyt. Niestety... nie działa. Dusio w nocy o 4 musiał dostać CERENIE. Znów miał atak ślinienia. Dzięki Bogu ,że go mam. Zrobił też o 4 siusiu. Teraz leży pod kroplówką baaardzo słaby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...