Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca']/duszaek dostaje od tygodnia 2 tabl.peritolu. To lek na apetyt. Niestety... nie działa. Dusio w nocy o 4 musiał dostać CERENIE. Znów miał atak ślinienia. Dzięki Bogu ,że go mam. Zrobił też o 4 siusiu. Teraz leży pod kroplówką baaardzo słaby.[/QUOTE]

a powied mi kochana jak kroplowki odzywiajace? mowie tutaj o du..(cos tam nie ma marcina nie powiem:D)
choc troszke zaczal jesc? jutro sroda .. ciekawa jestem czy ten mocznik spadl...

Link to comment
Share on other sites

Po poludniu Dusio sie nie wysiusiał. Nie podałam furosemidu tylko wypłukałam siusiaczke manusanem. Przed chwilka się wysiusiał ale słaby jest okrutnie. Ledwie sie na nóżkach trzyma. Dostał śmietanke kremówkę z miodkiem i ryżem . Jestem już zmęczona.

Link to comment
Share on other sites

Na razie maluch śpi na puchowej poduszce na balkonie, wygrzewa się na słoneczku.
Każdy pies powinien mieć taką starość...

Nescca mówiła, że jutro dotrze pasta calopet, powinno dać Duszkowi kopa. I jeszcze coś idzie, jakies Hill'sa jogurciki. Chłopak ma teraz za całe lata niedostatku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Nescca musi wyjść i opiekę nad Dusiem przejmuje dziś Lu_Gosiak. Gosiaku wycałuj go ode mnie.[/QUOTE]

wycałowałam:):)
Dusio baardzo słabiutki - wyszedl, dzieki Bogu zrobil siku, ale kroczków malo..łapki baardzo słabiutkie niestety
szalony dzien - mamy do wydania..moze KTos chce???
[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/DSC_9926.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...