Jump to content
Dogomania

Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.


nescca

Recommended Posts

[quote name='danavas']dam rade w czwartek....czekam aż Nessca ustali w jakich godzinach dr przyjmuje, bo muszę jechać około 15 tej z moim Kuba na kontrol do weta a potem zrobić PA po 17tej w Częstochowie i mogę tylko rano, albo całkiem wieczorkiem po wizytach...podobno tam do 22 przyjmuja więc jest szansa że obrócimy:)[/QUOTE]

byłoby wspaniale!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca']
Ja ma nadzieję ,że Jurand jesze zmieni imię..... może na Jerzyk?[/QUOTE]

Proponuję na: ARAND.
To nowe imię byłoby zbliżone do tego, które ma obecnie. A jednak byłoby nieco inne, takie bez skojarzeń.
Pies już zaczął nowe życie - bez głodu, brudu, smrodu w chlewie i całego syfu w kołtunach na ciałku, to i imię musi być nowe. A pies na pewno będzie w przyszłości widział - nie ma innej opcji !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Proponuję na: ARAND.
To nowe imię byłoby zbliżone do tego, które ma obecnie. A jednak byłoby nieco inne, takie bez skojarzeń.
Pies już zaczął nowe życie - bez głodu, brudu, smrodu w chlewie i całego syfu w kołtunach na ciałku, to i imię musi być nowe. A pies na pewno będzie w przyszłości widział - nie ma innej opcji ![/QUOTE]
a ja bym go nazwała Jurek...to taki Jureczek kochaniutki.....

Link to comment
Share on other sites

Niestety.... Pan doktor na wczasach. Wraca w nd. W poniedziałek będziemy się umawiały. Podejrzewam ,że w pn. już pojedziemy. Krew Juranda jak u młodego Boga. Wygląda na to ,że chłopak pocieszy się jeszcze życiem na tym padole. Tym bardziej musimy zawalczyć o Jego oczęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Niestety.... Pan doktor na wczasach. Wraca w nd. W poniedziałek będziemy się umawiały. Podejrzewam ,że w pn. już pojedziemy. Krew Juranda jak u młodego Boga. Wygląda na to ,że chłopak pocieszy się jeszcze życiem na tym padole. Tym bardziej musimy zawalczyć o Jego oczęta.[/QUOTE]

Fajnie ze wyniki krwi takie dobre!Tylko sie cieszyc no i czekac az do poniedzialku...brrrrrrr...strasznie dlugo!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Mamy już allegro dzięki pewnej kochanej cioteczce :) Dziękujemy Lilu....
[url]http://allegro.pl/jurand-oslepl-siedzac-kilka-lat-w-chlewie-pomoz-i1798541937.html[/url][/QUOTE]
a nie ma za co :)
mam pytanie z allegro , czy właściciel w jakikolwiek sposób odpowie za trzymanie psa w takich warunkach , czy robicie coś w tym kierunku jako OTOZ "Animals"? i nie wiem co odpisać

Link to comment
Share on other sites

Tak...z braku czasu zaprzyjaźniona z nami Fundacja GreyAnimals będzie skarżyć właścicieli. Już nawet chyba papiery zostały złozone do prokuratury. Na bierząco będę informowała o wszystkim na wątku i na FB. My w tej chwili szykujemy si,e do sprawy z apelacją zabitego siekierą benka oraz do spraw z rolnikami trzymającymi psiaki na polu bez wody a za budy służyłi im metalowe beczki. Tak że dziękujemy Wiośnie za pomoc szykowaniu pozwu i za reprezentowanie strony Juranda z sądzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...