Jump to content
Dogomania

Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.


nescca

Recommended Posts

Wpisałam już datę trwania bazarku w linku:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213724-Nowe-książki!-Bazarek-na-potrzeby-ślepego-Juranda-z-chlewu-!-Do-10.09.-godz.-22.00?p=17538412#post17538412"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2137...2#post17538412[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudo Gosiu.... o ile jest Mu teraz lżej a i skórę będzie można doczyścić i leczyć bez problemu. Dziękujęmy Pani Joli Słoniewskiej z "Psiego Świata" w Lublińcu za ogromna pomoc w przeobrażaniu naszych siersciuszków w nakanapowe cudeńka. o do oczek....chcemy ruszać w tym tyg. Wszystko zalezy od pojazdu. Ja ma nadzieję ,że Jurand jesze zmieni imię..... może na Jerzyk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wpisałam już datę trwania bazarku w linku:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213724-Nowe-książki!-Bazarek-na-potrzeby-ślepego-Juranda-z-chlewu-!-Do-10.09.-godz.-22.00?p=17538412#post17538412"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2137...2#post17538412[/COLOR][/URL][/QUOTE]

bazarek super:):multi::multi:
nie moglam sie powstrzymac:):evil_lol:
hahha

tak tak Joli naleza sie ogromne podziekowania za uwolnienie Juranda od tych kołtunów:Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

jaki łysol:) heheh jest przecudny:) jak mu odrośnie siorstka tez będzie piękniutki:)
trzeba go szybciochem zbadać czy ma szanse odzyskać wzrok....
z niewidomymi psiakami jest dużo ciężej bo one się tak bardzo przywiązują...szybko "uczą się" domu i obejścia i każda zmiana jest dramatem, kolejne przeszkody, kolejne guzy...poobijany łebek bo przecież tego wcześniej tam nie było...... mam obecnie ślepego Bobiego na dt ....kiedyś w stu procentach zależny od ludzi ....teraz pieknie porusza się po domu i ogrodzie, dokładnie wie gdzie co jest...a jak sobie pomyśle ile zaliczył dzwonów o ściany i inne przeszkody i że miałby przeżyć kolejne takie doświadczenia w nowym miejscu to aż mi gardło ściska....

Link to comment
Share on other sites

Zagladam do Jurandusia:modla::iloveyou::thumbs::thumbs:cioteczki janioly - zeslal was los , do tego biedaczka ! Trzymam za was kochani , za to psie serce piekne , niunio ma nowe zycie dzieki wam :modla::modla::modla:tzrymaj sie kochany cudnyyyyyy! juz nigdy nie wrocisz do tych potworow!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Pewnie ze strachu przed karą przenieśli je w inne miejsce, bo coś nie wierzę żeby je zabrali do domu![/QUOTE]

Nie wydaje mi się. Najprawdopodobniej zostały przeniesione na podwórko, oczywiście też na łańcuch zapewne ale już przynajmniej na tym podwórku a nie w polach. Ludzie byli do zgody więc jestem jakoś spokojna że nigdzie ich nie wyzieźli :) choć nie powiem że przydałby się w tamtych okolicach jakiś inspektor do kontroli ich sytuacji, niech wiedzą że mamy na nich oko.

Link to comment
Share on other sites

przeciez on jest do zacałowania , boziu kochana wpatruje sie w ten pycholek od rana i nie moge zrozumiec czym on zawinił że przez tyle lat nie zaznał niczego dobrego..skoro on nawet głaskania nie znał...Czasami mysle że takich dreczycieli należałoby wywozic gdzies na wyspe odizolować , moze wtedy stopniowo sytuacja zwierzat by sie poprawiłaja. Czasami jak na swoje krzykne to potem siedze i głaskach i głaskam i przepraszam a ulgą byłoby jak by mi powiedział jeden z drugim "dobra juz sie nie gniewam"

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się z asiek, piękny psiak. słodziak. to psiak, który powinien od szczeniaka wylegiwać się na kanapie. jego właścicieli chętnie przywiązałabym do łańcucha i zostawiła w chlewie. mam nadzieję, że słodziak odzyska wzrok, niech zobaczy świat, ten piękny świat - nie ten, który widział całe życie w chlewie.

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Cioteczki jesteście wielkie :) zerkam do niego i bardzo się ciesze.. Pytanie tylko ile takich Jurandów jest na tej pieprz.. polskiej wsi!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Teraz pewnie mu o wiele lepiej !
[url]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/DSC_0805.jpg[/url]

A ostrzyżony jest naprawdę baardzo ładnie! I do tego ten ogonek, hehe. :) Super![/QUOTE]

A przede wszystkim pozbył się całego syfu z ciałka, i nie jest mu już tak gorąco.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']Aga co z ta wizyta w Gliwicach u okulisty dasz rade pojechac?[/QUOTE]
dam rade w czwartek....czekam aż Nessca ustali w jakich godzinach dr przyjmuje, bo muszę jechać około 15 tej z moim Kuba na kontrol do weta a potem zrobić PA po 17tej w Częstochowie i mogę tylko rano, albo całkiem wieczorkiem po wizytach...podobno tam do 22 przyjmuja więc jest szansa że obrócimy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...