Jump to content
Dogomania

Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.


nescca

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam dziewczyny :) Rzeczywiście w aukcjach allegro jestem obcykana, więc postaram się pomóc :)
Są trzy możliwości:
1. wstawię wam tutaj szczegółową instrukcję dotyczącą robienia aukcji cegiełkowych z prywatnego konta
2. zrobię allegro cegiełkowe dla biedaka (ale praktycznie jest to możliwe dopiero po 1.09)
3. zrobię jedno i drugie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Mogą być zdjęcia i plakaty i inne. Ważne, że konto oficjalne ! Ale na cegiełkach to się nie znam... :shake::shake:.[/QUOTE]

no to właśnie o to chodzi że foty są symboliczne tylko...wirtualne, nazywane cegiełkami;)



[quote name='Selenga']Witam dziewczyny :smile: Rzeczywiście w aukcjach allegro jestem obcykana, więc postaram się pomóc :smile:
Są trzy możliwości:
1. wstawię wam tutaj szczegółową instrukcję dotyczącą robienia aukcji cegiełkowych z prywatnego konta
2. zrobię allegro cegiełkowe dla biedaka (ale praktycznie jest to możliwe dopiero po 1.09)
3. zrobię jedno i drugie :smile:[/QUOTE]
cudo nie baba:smile:
kochana jeśli szafra podtrzymuje, że z Twoimi instrukcjami zrobi wypasione cegiełkowe allegro to opcja nr 1 na tę chwilę jest super....ale jeśli nie to we wrześniu też pewnie Jurandzik będzie potrzebował allegro...bo jak wejdzie w grę operacja to sporo kasy trzeba będzie nazbierać....no i bieżące sprawy jak dt czy wet....

szafra co Ty na to??

Link to comment
Share on other sites

Sorry kochane ze mnie nie ma....zle same zobaczcie. to interwencja z dziś

[url]http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=123858597712004&id=100000265910600&ref=notif&notif_t=share_comment#!/event.php?eid=240288722674331[/url]

Aguś....nie mam siły.Zrobiła być wątek? Plisss....ida spać bo juz po 2 a ja rano do pracy i mam dwie interwencje na jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Witam dziewczyny :) Rzeczywiście w aukcjach allegro jestem obcykana, więc postaram się pomóc :)
Są trzy możliwości:
1. wstawię wam tutaj szczegółową instrukcję dotyczącą robienia aukcji cegiełkowych z prywatnego konta
2. zrobię allegro cegiełkowe dla biedaka (ale praktycznie jest to możliwe dopiero po 1.09)
3. zrobię jedno i drugie :)[/QUOTE]

[B]Jestem za opcją nr 3 ;)[/B]
Jurand będzie miał wypasione allegro, a dzięki instrukcjom ja się może znowu czegoś przydatnego nauczę ;)
[B]W ten sposób nauczyłam się już robić bazarki fantowe. Dzięki instrukcjom cierpliwej ciotki danavas[/B] :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Sorry kochane ze mnie nie ma....zle same zobaczcie. to interwencja z dziś

[url]http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=123858597712004&id=100000265910600&ref=notif&notif_t=share_comment#!/event.php?eid=240288722674331[/url]

Aguś....nie mam siły.Zrobiła być wątek? Plisss....ida spać bo juz po 2 a ja rano do pracy i mam dwie interwencje na jutro.[/QUOTE]

Strasznie mi są bliskie takie sytuacje :( sama starałam się pomóc psom uwiązanym na polach, to jest straszna tragedia. Te są nieco większe o tych "moich", one ledwo co do połowy łydki sięgają, takie małe drobinki siedzą tam całymi dniami...

Link to comment
Share on other sites

witam dziewczyny, też jestem bez zaproszenia, postaram się wpłacić coś w przyszłym tygodniu, nic nie napiszę, bo nic kulturalnego nie ciśnie mi się na usta, MALWA podziwiam szczerze za łagodną wypowiedź, mam tylko pytanie, czy ktoś jeszcze wierzy w sprawiedliwość polskich sądów

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje kochani :-)

p.s. przepraszam za zasmiecanie - cala przygod a ztortami zaczela sie jak moja sunia zachorowala - ja nie mialam grosza przy duszy, zeby ja leczyc - a potrzeba bylo mnostwo kasy! Wtedy wpadlam na pomysl tortowy - czesc udalo mi sie zarobic, a czesc - bardzo duza - uzbiarali dla mnie forumowicze z dogo i molosow :-) moja wdziecznosc nie zna granic.....dlatego teraz ja tez chce jakos pomoc.

A jak czytam takie historie to wybaczcie, ale mam ochote wpasc tam i zrobic porzadek z tym ścierwem - "wlascicielem " psa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Sorry kochane ze mnie nie ma....zle same zobaczcie. to interwencja z dziś

[url]http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=123858597712004&id=100000265910600&ref=notif&notif_t=share_comment#!/event.php?eid=240288722674331[/url]

Aguś....nie mam siły.Zrobiła być wątek? Plisss....ida spać bo juz po 2 a ja rano do pracy i mam dwie interwencje na jutro.[/QUOTE]
już zakładam, właśnie z pracy wróciłam a nie przeczytałam tego rano.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']Nescca oto ich wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213448-psy-w-szczerym-polu...tylko-%C5%82a%C5%84cuch-i-pal%C4%85ce-s%C5%82o%C5%84ce....pilnie-potzrebny-dt!!!?p=17504854#post17504854[/url]

proszę Was cioteczki zerknijcie....[/QUOTE]

Byłam na wątku i widziałam te kolejne psie nieszczęścia :(
Nie mam już siły komentować, bo zbyt dużo wysiłku umysłowego kosztuje mnie przekładanie tego, co ciśnie mi się na usta na język społecznie akceptowany:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']daje Juranda wydarzenie z fb bo chyba nie ma tu wklejonego

[url]http://www.facebook.com/messages/?action=read&tid=JRekAAM2RjdtMSq9z1UuCQ#!/event.php?eid=139714776120606[/url][/QUOTE]

Zaraz udostępnię !!!
W górę Jurand !!!
Z takim imieniem musisz pokonać wszystkie przeciwności :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam bazarek cegiełkowy dla ślepaczka !



[URL]http://www.dogomania.pl/threads/213454-Dogo-Podróże!-Bazarek-cegiełkowy-dla-uratowanego-Juranda-z-chlewu!-25.09.-g.-22.00?p=17506084#post17506084[/URL]


To mój pierwszy bazarek! Robiłam z pomocą Vermine!

Dwa razy mi wszystko skasowało... Myślałam, ze mnie szlag trafi!

Idę spać, padam.
Musze wstać o 5.30 do pracy.
Dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...