Jump to content
Dogomania

necianeta89

Members
 • Content Count

  3997
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

necianeta89 last won the day on March 6 2012

necianeta89 had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

About necianeta89

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/22/1989

Contact Methods

 • AIM
  1869823
 • Website URL
  http://anetagucwa.blogspot.com/
 • Skype
  necianeta89

Converted

 • Biography
  Cudzoziemka w raju kobiet.
 • Location
  Polska / Czechowice-Dziedzice / Wrocław
 • Interests
  Zwierzęta, Muzyka, Fotografia, Architektura, Film

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a może by zmienić tytuł., że Młoda w DS? ;) będzie szczęśliwa do końca swoich dni ;) śpi w łóżku, skacze jak sarenka na spacerach - Greys/Bajka zakochana :) i ze wzajemnością :) Mała po mału zaczyna jeść :) A z Fifi trzeba chyba się umówić na jakieś fotki co?;) co by złapać jesienną piękną aure?:) Może się mnie już nie będzie tak bać?:)
 2. U mnie ten czas miała ale to rezultatów też nie dało. Czasem nic nie jadła, czasem może 2-3 chrupki. I tak prosiłam zachęcałam i stawałam na uszach żeby coś zjadła. No cóż. Dziś lub jutro zadzwonie do Pani i zapytam jak Maluch.
 3. No i Maluch (Greys) pojechał ;) Pusto bez jej jęczenia i wydziwiania ;) ale będzie miała cudownie :) wkrótce napiszę więcej, jestem w stałym kontakcie z DS. Dosłownie gorąca linia ;) p.s. Maluch zmienia imię na Baje :)
 4. Z Fifi :P Z Lili widzi się codziennie:P No biedna wystraszona, może następnym razem uda się zrobić zdjęcia.
 5. Zakochałam się :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Nie da się przejść obojętnie!! (poproszę o maila na PW, prześle w oryginalnej wielkości)
 6. Ona ogólnie mimo iż przejdziemy na spokojną trawkę panikuje. Nie wiem - mam nadzieje, że jej przejdzie. A tak całymi dniami raczej leży zwinięta w kłębek. Ma nadal opory, żeby się przytulić - zachęcamy średnio z 40 min - ale jak już trafi na kanapę i ją głaskam, nie chce z niej zejść. I tak codziennie, proszenie, wołanie, zachęcanie aż wkońcu przełamie lody i podejdzie. Smaczki ją nie interesują, więc odpada jakakolwiek praca bo nie potrafię wymusić ani zachęcić uwagi na mnie. No cóż. Dalej "walczymy"....
 7. Witamy się :) Ogólnie zrobiłam trochę ogłoszeń małej, mam nadzieje, że ktoś zadzwoni. Marzy mi się, żeby domek był gdzieś na uboczu, gdzie nie ma dużo ludzi i samochodów. Ogólnie wychodzenie na spacery popołudniu to jedna wielka tragedia. Boi się wszystkich i wszystkiego. Na smaczki nie reaguje. Gdy wychodzimy wieczorem późnym lub wcześnie rano - cała w skowronkach, biega, skacze. Szczęśliwy pies. Nie wyobrażam sobie jej w bloku, wychodzenie na trawkę przed blokiem? raczej marne szanse na opanowanie strachu....
 8. uciekł mi temat , zapisuje :)
 9. Poszukuje bazarków z akceseriami dla kota. Wszystko od kuwet, legowisk po miseczki i zabawki. Tylko na PW
 10. To samo szło, lekko pociągłam, przeleciałam trymerem i było :) gorzej było tylko z maszynką, bo nóżki były po prostu zarośnięte, nie do wytrymowania, ale codziennie młoda się do nas bardziej przyzwyczaja więc z czasem maszynka nie była taka zła ;) Jasne, już pewniej na nas reaguje, macha ogonem, zaczyna po mału jeść chrupki (jedynie gdy 'oznacze' je pasztetową), zaczepia mnie na spacerze do zabawy - nie pewnie - ale to już coś :) Najszczęśliwsza jest gdy może biegać samopas po ogrodzie :) skacze jak sarenka :)
 11. Trochę zołzy :) Tak wyglądam wytrymowana i doprowadzona do porządku :) a tu rachunki za małą. proszę zaznaczyć w rozliczeniu :)
×
×
 • Create New...