Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Teraz trzeba sobie szukać po necie emotikon :(
  2. Też się cieszę, że kocia budka już nikomu nie przeszkadza :) Niektórym się wydaje, że jak wyrzucą ich budkę to koty przeniosą się do innej bo tyle ich wokół, że maja wybór. Albo po prostu maja to gdzieś czy zamarzną... Bezsilność wykańcza nie mniej niż głupota innych :(
  3. Doczytałem zaległości i bardzo się cieszę, że wrszecie koniec pecha:) A temu haszczakowi szukasz domu? Myślę, że wbrew pozorom ma on dość spore szanse by coś znaleźć z powodu nie tak wielkiej skoczności jak w przypadku zdrowych psów. Niektórzy chcieliby tę rasę, ale nie mogą jej mieć z powodu zbyt niskiego ogrodzenia, a zależy im na wypuszczaniu go do ogrodu. Jego wada staje się zaletą :)
  4. Na podstawie własnych doświadczeń wiem, że marchewka jest bardzo lubiana przez psy i koty :P Zdarzają się jednak pojedyncze przypadki, które temu przeczą ;) Tu jest bazarek z błonnikiem, podobno bardzo dobrym jakościowo... http://www.dogomania.com/forum/topic/145282-kolejna-edycja-diety-i-b%C5%82onnik-na-ad%C4%99ergo-i-d%C5%82ug-po-hamlecie-do-15-lutego-godz-22/ Mój zjadł spora garść na pół ususzonych podgrzybków. Ale się wtedy o niego bałem :( Jednak zupełnie nic mu nie było... Chodzić z dwoma smyczami na spacr to jeszcze nie problem, ale raz się wybrałem z czterema i byłem tym tak zmęczony, że już wolałem wychodzić pojedynczo cztery razy :)
  5. A co to znaczy, że nie obojętne? W którą stronę? :) A ta psina w szafie :D W pierwszej chwili myślałem, że to kot :lol:
  6. Pewnie mu za raz kilka lat ubyło :) Świetna fotka :)
  7. Nie ma za co :) A dzisiaj w nocy przytrafiła się dziwna historia. Jest pełnia więc dziki szaleją po lesie. I przyszły wyjątkowo blisko bo poryły już drogę wzdłuż płotu więc były jakieś 30 m od kojca. W miarę zbliżania się dzików cała trójka szczekała, ale gdy były już bardzo blisko, że z okna słyszałem ich kroki i chrumkanie to Baj się przeraził i zaczął panikować jak przy petardach. Nie wiem czy wystraszył się ich czy skojarzył ich bliską obecność z petardami, które zwykle sąsiedzi odpalają by je przepłoszyć. Tym razem jednak nikt niczego nie wystrzelił bo spali. Wystarczyło, ze poświeciłem na dziki latarką przez okno to uciekły. Gdzie ja mieszkam? :D
  8. I jak on może jeszcze domu nie mieć??? :( Super fotki z szaleństw :)
  9. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia :)
  10. Po takim telefonie może już być tylko lepiej :) Jak dobrze, że używasz polskich znaków Niestety z tą dostawą pod drzwi to prawda. Ludzie nawet nie zapytają czy zwrócić za paliwo. Chyba od następnego razu umawiając się na przywóz zwierzaka od razu zaznaczę, że za zwrot paliwa. Bez przesady - robią sobie oszczędności już od pierwszego dnia, a skąd my mamy na to wszystko mieć? :(
  11. Wreszcie sensowna decyzja :) Olena, gratuluję! Gdyby u Hałabajówki było BDT to niech sobie tam mieszka, a ona jak nie chce to niech się nie odzywa, ale płacić za coś o czym kompletnie nic ostatnio nie wiesz jest bez sensu. Nie wiesz jakie są postępy, co się u niego dzieje, jak zdrowie, NIC. Szkoda tylko, że tak daleko jest Murka. Wiem, że koło Bydgoszczy jest hotel dla bezdomniaków. Ponoć dobry i prowadzony przez weta. Psanatorium mógłbym Ci zaproponować jak chcesz,ale to już troszkę dalej ;)
  12. No tak, ale wiesz jak to czasem bywa - jeszcze kawałek można przejść bo za chwile znowu by trzeba zakładać. Nie mówię, że jest to w złej intencji. Po prostu nie każdy wie, że latem one mogą doprowadzić nawet do udaru cieplnego. Z resztą one same w sobie nie pozwalają psu się wyluzować dusząc mu wąsy. Nie chcę się w żaden sposób mądrować (żebym jeszcze miał czym), ale w zoologicznych czasem sprzedawcy bezmyślnie polecają tego typu sprzęty :( Bardzo mnie cieszy, że Marlon tak się już przywiązał :) I jest happy end :)
  13. Ale się adopcje ruszyły!!! Normalnie co drugi wątek z adopcją! No, trochę przesadzam, ale i tak jest bardzo dobrze :) Lunka, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...z Gingerem :)
  14. Rząd mógłby pomóc w edukacji, ale ma "ważniejsze" wydatki :(
  15. Uroki socjalizacji :( Jeśli jest możliwość to wskazane by było by inne osoby też się nim zajmowały...
  16. Czarno to widzę :( Z pałką? :D
  17. Przecież to nie Ty rodziłaś ;) Gratulacje! :)
  18. Dana, przed wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Aparat mimo, ze inny to zdaje się, że podobnej klasy bo różnicy nie widać, a to dobrze bo tamtym robiłaś super fotki :) Murzynek może był bity kijem i to jest prawdopodobne, ale pocieszające jest to, że tylko jako szczeniak nie widział nikogo o kulach więc teraz ma do wyboru obszczekać lub uciec. Nie chcę się w żaden sposób wymądrzać :( Z ciekawością obejrzałem ten filmik i przepraszam, ale w ogóle nie zrozumiałem na czym miałby polegać ten fenomen rozmowy ze zwierzętami :D Przecież nie pokazała tam niczego odkrywczego dla kogoś kto ma chociaż jednego psa lub kota i lubi z nim rozmawiać ;) Jedynie mogę pogratulować odwagi z dzikimi zwierzętami :) Za to nie wiem czy widziałyście te dwa pierwsze komentarze "ludzi", których ciężko nazwać ludźmi :angry:
×
×
  • Create New...