Jump to content
Dogomania

happy_animals

Members
 • Content Count

  5968
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Excellent

2 Followers

About happy_animals

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/12/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.happy-animals.org.pl

Converted

 • Location
  Bielany Wrocławskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gifsamortelefonomovilcelular6_zps8202b45 zapraszam na bazarus dla czterech naszych bidusinskich

  sciskam pozdrawiam wszystkie lapenki

 2. Płaczę od trzech godzin. Nie mogę się pogodzić, że Jej już z nami nie ma :'( Dianusia miała takie same spojrzenie jak mój Ramzes. Mam nadzieję, że teraz będzie szczęśliwa - "Żegnaj, Kochana" :'(
 3. Z przykrością informuję, że Diana odeszła dzisiaj za Tęczowy Most :'( :'( :'( Pomimo stabilnego stanu - po wykonanej operacji - sunia dwukrotnie dostała zapaści. Lekarze do ostatnich chwil walczyli o Jej życie. Do tej pory nie wiemy, co było dokładną przyczyną śmierci. Jedno jest pewne, z operacją nie można było dłużej zwlekać. Guz - wielkości jabłka - w każdym momencie mógł się rozpaść :( Wszyscy jesteśmy zdruzgotani zgonem naszej Podopiecznej. Do samego końca wierzyliśmy, że sunia wyzdrowieje. Brak nam już dzisiaj sił, a łzy strumieniami płyną po naszych policzkach - "Dianuś, znaliśmy się t
 4. Diana ma wilczy apetyt. Oto zdjęcie z piątkowej kolacji :)
 5. Ciocie, Diana czuje się dobrze. Przybrała troszkę na wadze. W poniedziałek będzie miała pierwszą operację. Chodzi o usunięcie większego guza wraz z jedną listwą mleczną. Trzymajcie kciuki!
 6. Zrobimy co w naszej mocy. Musi być lepiej! Dziękujemy Ciociu za odwiedziny <3 Super <3 <3 <3 Oj, to prawda :(
 7. Prawdopodobnie zespół końskiego ogona. Wcześniej wspominałam też o zmianach neurologicznych. Myślę, że nie trzeba pisać postów dużymi literami.
 8. Zdjęcia Diany z dzisiaj :) Sunia potrafi dłuższą chwilę ustać na czterech łapach :) Została wprowadzona kuracja lekami i sterydami. Za dotychczasową opiekę weterynaryjną otrzymaliśmy fakturę na ponad 400,00 zł (m.in za badanie RTG, USG, morfologię, biochemię, leki, sterydy). W bliskiej perspektywie jest pierwsza operacja wycięcia jednego guza wraz z pierwszą listwą mleczną (koszt 500,00 zł). Dlatego też prosimy o wsparcie w walce o zdrowie i komfort życia suczki .
 9. Jutro kolejna wizyta u weterynarza. Ciocie, trzymajcie kciuki.
 10. Spokojnie, suni zostanie wszystko zapewnione.
 11. Póki co, stwierdzono zmiany neurologiczne, zaburzenia układu krążenia oraz brak przerzutów na organy wewnętrzne. Sunia ma zapewnioną właściwą opiekę. Przebywa u Cioci LILUtosi. Nie nosi już kolczatki. Film został nagrany niedługo po wyciągnięciu jej z rowu.
×
×
 • Create New...