Zasługa Jasia :)
Jaś pomimo dwóch zmian boksów w ostatnim czasie, ciągle bez problemu, przed podaniem miski, siada przed człowiekiem na ziemi, a nie leci po to na legowisko jak to było kiedyś. To, że wskakuje na ludzi z radości to już chyba pisałem :) Niestety tylko inne psy mu za bardzo nie leżą, zwłaszcza idąc korytarzem i mijając boksy.