Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Aktualności wagowe: 24.10.2014 - 25,1 kg 02.02.2015 - 29,6 kg Tak jak w przypadku Niuni, to efekt lekkiego podniesienia porcji na zimową. Waga Sary zawsze wahała się w okolicach 27 kg. Sarze kończy się Geriativet. Mamy oczekiwać dostawy czy to był jednorazowy prezent?
  2. Właśnie wszystko zależy od ceny i co w tej cenie się dostanie. DT obiecywać mogą dużo, a później różnie wychodzi :(
  3. Zdawało mi się , że już odpisałem... Mail wysłany z zapytaniem co nowego. Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź. Jakoś już o Ciotkach nic nie wspomniałem :D
  4. Jak? Tego nikt nie wie :( Już rano zapłaciłem. Kto rano wstaje ten pieniądze wydaje ;) Również witamy :) Istny młodziak :D Olen bardzo dużo Ci zawdzięcza, że go rozgłosiłaś :) Jaka szkoda, że mieszkam tak daleko od niego :(
  5. Cieszę się, że jesteś :) Wierzę, że będzie dobrze. Wbrew logice. Olen nie jest anonimowym psem ze schroniska. Jest na FB, dogo, Primie, ma ogłoszenia, które niedługo się rozmnożą więc tylko czkać na TEN telefon :)
  6. A mi na średniaczka :) Coś jakby suczka labka ;) Tym bardziej na tym zdjęciu z (chyba) jamnikiem:
  7. Witamy serdecznie Marplusiu :D Cieszę się, że udało się trafić w Twój gust :) Taki mini labek z niego :)
  8. Wygląda to niesamowicie :D Posłuszeństwo posłuszeństwem, ale jednak pies powinien być psem, a nie tak chodzić jak ciele za krową ;)
  9. Nie wiedziałem :) Zgłoszenie zostało zaakceptowane bo już rachunek dostałem ;)
  10. Może z głodu dokarmia się qpami? Może nie przyswaja obecnej karmy... Royal Canin Gastro Intenstinal jest na tego typu problemy, jeśli dobrze pamiętam. Po tej karmie prawie nie ma qp ;)
  11. Trzeba trochę powymagać ;) Oczywiście te 2 psy też nie mogą się plątać pod nogami lub ciągnąć każdy w swoją stronę ;) Najwygodniejsze są wtedy smycze automatyczne bo połowę roboty odwalają za nas ;) Ja jednak ciągle nie pojmuję takich widoków :D
  12. Miło Cię tu gościć :) Banerków tyle na dogo, że można przeoczyć ;) Najważniejsze, że już jesteś :D A Olen z Tobą :)
  13. Lepiej bym tego nie ujął. Ale jak zawalczyć?
  14. Wielkie dzięki za zjawienie się u Olena i to w dodatku z bazarkiem :) Już wysłałem zapytanie o 50 ogłoszeń Koniczka, z ogłoszeniami wstrzymam się do momentu aż będzie wiadomo czy udało Ci się zrobić te nowe zdjęcia :) A tekst podawać ten sam co w ostatnich ogłoszeniach czy chcesz zmienić? http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Olen---podarujmy-mu-kochajacy-dom-id101452.html Jeśli zmienić to podaj proszę nową treść bo znasz Olena najlepiej :)
  15. Ma, ale z tego co widzę to z połowy grudnia. Troszkę się przeterminowały :( Znacie może jakiś bazarek ogłoszeniowy? Dziękujemy za super fotki :) Jak i za to, że tu przychodzisz i ożywiasz wątek świeżą porcją informacji :) Wysłałem kilka zaproszeń na wątek. W sumie to prawie wszystkie na jakie mogłem sobie pozwolić by bezkarnie pospamować :D Inni mają zapchaną skrzynkę lub wyłączony komunikator...lub już tu są :D
  16. Mnie może, ale Ciebie, jako Warszawiankę? :) Przecież to właśnie ceny dla Warszawiaków ;)
  17. Ale się dobrze czują za biurkiem :) W takie dni jak dziś, też bym chętnie na grzejnik wszedł ;) Ciekawe czy gdyby wanna nie była pusta to Szczotek też by tak chętnie w niej siedział ;)
  18. Wystarczy robić dużo ciekawych bazarków :D
  19. Pójdę w tym czasie do BARu :D Ale odważny :)
  20. No właśnie nie wiedziałem :unsure: Proszę bardzo bo chyba nigdy na dogo nie było emotki z siekierą:
  21. Zdanie ciągle miałoby sens :lol: Co do braku emotikon to może zapisz sobie tę stronę i wklejaj linki do tamtych emotek tak jak zdjęcia: http://emotikona.pl/emotikony/?page=1 Nie wiem czy już widziałaś tę stronę bo dzisiaj ją spisałem z jakiegoś wątku ;)
  22. U mnie od grudnia adopcje idą pełną parą :) Podobnie jak na wątkach, które ostatnio odwiedziłem. Liczę, że u Ciebie też tak pójdzie :) Dobrze, że chociaż haszczak trafi do fundacji i będzie bezpieczny. Festival to flagowy produkt Josery :) Podobno jak się ją zrosi wodą to tworzy się na niej jakiś sos. Podobno :)
  23. Nie znam kosztów pod Bydgoszczą. Nawet nie znam nazwy, ale wiem, że jest nowo otwarty i przyjmują bezdomniaki. W Psanatorium byłoby ciut drożej niż obecnie, to fakt :unsure: Dzięki za komplement :) Jak chcesz mieć Maksia pod nosem to może tutaj? :unsure: http://psoteria.pl/niu/hotel/
×
×
  • Create New...