-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Aktualności wagowe: 24.10.2014 - 25,1 kg 02.02.2015 - 29,6 kg Tak jak w przypadku Niuni, to efekt lekkiego podniesienia porcji na zimową. Waga Sary zawsze wahała się w okolicach 27 kg. Sarze kończy się Geriativet. Mamy oczekiwać dostawy czy to był jednorazowy prezent? -
Zdawało mi się , że już odpisałem... Mail wysłany z zapytaniem co nowego. Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź. Jakoś już o Ciotkach nic nie wspomniałem :D
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może z głodu dokarmia się qpami? Może nie przyswaja obecnej karmy... Royal Canin Gastro Intenstinal jest na tego typu problemy, jeśli dobrze pamiętam. Po tej karmie prawie nie ma qp ;) -
Wielkie dzięki za zjawienie się u Olena i to w dodatku z bazarkiem :) Już wysłałem zapytanie o 50 ogłoszeń Koniczka, z ogłoszeniami wstrzymam się do momentu aż będzie wiadomo czy udało Ci się zrobić te nowe zdjęcia :) A tekst podawać ten sam co w ostatnich ogłoszeniach czy chcesz zmienić? http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Olen---podarujmy-mu-kochajacy-dom-id101452.html Jeśli zmienić to podaj proszę nową treść bo znasz Olena najlepiej :)
-
Ma, ale z tego co widzę to z połowy grudnia. Troszkę się przeterminowały :( Znacie może jakiś bazarek ogłoszeniowy? Dziękujemy za super fotki :) Jak i za to, że tu przychodzisz i ożywiasz wątek świeżą porcją informacji :) Wysłałem kilka zaproszeń na wątek. W sumie to prawie wszystkie na jakie mogłem sobie pozwolić by bezkarnie pospamować :D Inni mają zapchaną skrzynkę lub wyłączony komunikator...lub już tu są :D
-
Mnie może, ale Ciebie, jako Warszawiankę? :) Przecież to właśnie ceny dla Warszawiaków ;)
-
Ale się dobrze czują za biurkiem :) W takie dni jak dziś, też bym chętnie na grzejnik wszedł ;) Ciekawe czy gdyby wanna nie była pusta to Szczotek też by tak chętnie w niej siedział ;)
-
Wystarczy robić dużo ciekawych bazarków :D
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pójdę w tym czasie do BARu :D Ale odważny :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie nie wiedziałem :unsure: Proszę bardzo bo chyba nigdy na dogo nie było emotki z siekierą: -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
U mnie od grudnia adopcje idą pełną parą :) Podobnie jak na wątkach, które ostatnio odwiedziłem. Liczę, że u Ciebie też tak pójdzie :) Dobrze, że chociaż haszczak trafi do fundacji i będzie bezpieczny. Festival to flagowy produkt Josery :) Podobno jak się ją zrosi wodą to tworzy się na niej jakiś sos. Podobno :) -
Nie znam kosztów pod Bydgoszczą. Nawet nie znam nazwy, ale wiem, że jest nowo otwarty i przyjmują bezdomniaki. W Psanatorium byłoby ciut drożej niż obecnie, to fakt :unsure: Dzięki za komplement :) Jak chcesz mieć Maksia pod nosem to może tutaj? :unsure: http://psoteria.pl/niu/hotel/