-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Maciek777 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz trzeba sobie szukać po necie emotikon :( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maciek777 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Też się cieszę, że kocia budka już nikomu nie przeszkadza :) Niektórym się wydaje, że jak wyrzucą ich budkę to koty przeniosą się do innej bo tyle ich wokół, że maja wybór. Albo po prostu maja to gdzieś czy zamarzną... Bezsilność wykańcza nie mniej niż głupota innych :( -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Doczytałem zaległości i bardzo się cieszę, że wrszecie koniec pecha:) A temu haszczakowi szukasz domu? Myślę, że wbrew pozorom ma on dość spore szanse by coś znaleźć z powodu nie tak wielkiej skoczności jak w przypadku zdrowych psów. Niektórzy chcieliby tę rasę, ale nie mogą jej mieć z powodu zbyt niskiego ogrodzenia, a zależy im na wypuszczaniu go do ogrodu. Jego wada staje się zaletą :) -
Na podstawie własnych doświadczeń wiem, że marchewka jest bardzo lubiana przez psy i koty :P Zdarzają się jednak pojedyncze przypadki, które temu przeczą ;) Tu jest bazarek z błonnikiem, podobno bardzo dobrym jakościowo... http://www.dogomania.com/forum/topic/145282-kolejna-edycja-diety-i-b%C5%82onnik-na-ad%C4%99ergo-i-d%C5%82ug-po-hamlecie-do-15-lutego-godz-22/ Mój zjadł spora garść na pół ususzonych podgrzybków. Ale się wtedy o niego bałem :( Jednak zupełnie nic mu nie było... Chodzić z dwoma smyczami na spacr to jeszcze nie problem, ale raz się wybrałem z czterema i byłem tym tak zmęczony, że już wolałem wychodzić pojedynczo cztery razy :)
-
A co to znaczy, że nie obojętne? W którą stronę? :) A ta psina w szafie :D W pierwszej chwili myślałem, że to kot :lol:
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co :) A dzisiaj w nocy przytrafiła się dziwna historia. Jest pełnia więc dziki szaleją po lesie. I przyszły wyjątkowo blisko bo poryły już drogę wzdłuż płotu więc były jakieś 30 m od kojca. W miarę zbliżania się dzików cała trójka szczekała, ale gdy były już bardzo blisko, że z okna słyszałem ich kroki i chrumkanie to Baj się przeraził i zaczął panikować jak przy petardach. Nie wiem czy wystraszył się ich czy skojarzył ich bliską obecność z petardami, które zwykle sąsiedzi odpalają by je przepłoszyć. Tym razem jednak nikt niczego nie wystrzelił bo spali. Wystarczyło, ze poświeciłem na dziki latarką przez okno to uciekły. Gdzie ja mieszkam? :D -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Za co dziękuje??? Ja też :) -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
Maciek777 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I jak on może jeszcze domu nie mieć??? :( Super fotki z szaleństw :) -
Radomska Kora po raz kolejny oszukana przez ludzi prosi o pomoc
Maciek777 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia :) -
Po takim telefonie może już być tylko lepiej :) Jak dobrze, że używasz polskich znaków Niestety z tą dostawą pod drzwi to prawda. Ludzie nawet nie zapytają czy zwrócić za paliwo. Chyba od następnego razu umawiając się na przywóz zwierzaka od razu zaznaczę, że za zwrot paliwa. Bez przesady - robią sobie oszczędności już od pierwszego dnia, a skąd my mamy na to wszystko mieć? :(
-
Wreszcie sensowna decyzja :) Olena, gratuluję! Gdyby u Hałabajówki było BDT to niech sobie tam mieszka, a ona jak nie chce to niech się nie odzywa, ale płacić za coś o czym kompletnie nic ostatnio nie wiesz jest bez sensu. Nie wiesz jakie są postępy, co się u niego dzieje, jak zdrowie, NIC. Szkoda tylko, że tak daleko jest Murka. Wiem, że koło Bydgoszczy jest hotel dla bezdomniaków. Ponoć dobry i prowadzony przez weta. Psanatorium mógłbym Ci zaproponować jak chcesz,ale to już troszkę dalej ;)
-
No tak, ale wiesz jak to czasem bywa - jeszcze kawałek można przejść bo za chwile znowu by trzeba zakładać. Nie mówię, że jest to w złej intencji. Po prostu nie każdy wie, że latem one mogą doprowadzić nawet do udaru cieplnego. Z resztą one same w sobie nie pozwalają psu się wyluzować dusząc mu wąsy. Nie chcę się w żaden sposób mądrować (żebym jeszcze miał czym), ale w zoologicznych czasem sprzedawcy bezmyślnie polecają tego typu sprzęty :( Bardzo mnie cieszy, że Marlon tak się już przywiązał :) I jest happy end :)
-
Ale się adopcje ruszyły!!! Normalnie co drugi wątek z adopcją! No, trochę przesadzam, ale i tak jest bardzo dobrze :) Lunka, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...z Gingerem :)
-
Cztery kociaki ... :( i chory Tadziu :(
Maciek777 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Gratuluję :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Maciek777 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Sobie podczytuję :) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Maciek777 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czarno to widzę :( Z pałką? :D -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Przecież to nie Ty rodziłaś ;) Gratulacje! :) -
Dana, przed wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Aparat mimo, ze inny to zdaje się, że podobnej klasy bo różnicy nie widać, a to dobrze bo tamtym robiłaś super fotki :) Murzynek może był bity kijem i to jest prawdopodobne, ale pocieszające jest to, że tylko jako szczeniak nie widział nikogo o kulach więc teraz ma do wyboru obszczekać lub uciec. Nie chcę się w żaden sposób wymądrzać :( Z ciekawością obejrzałem ten filmik i przepraszam, ale w ogóle nie zrozumiałem na czym miałby polegać ten fenomen rozmowy ze zwierzętami :D Przecież nie pokazała tam niczego odkrywczego dla kogoś kto ma chociaż jednego psa lub kota i lubi z nim rozmawiać ;) Jedynie mogę pogratulować odwagi z dzikimi zwierzętami :) Za to nie wiem czy widziałyście te dwa pierwsze komentarze "ludzi", których ciężko nazwać ludźmi :angry: