-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
inka33 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ej tam! Wy się wogle, ale to wogle nie znata! ;) Przecież od razu widać, że to jest mix pandy z chiłką. :) Wobec tego stwierdzam niezbicie, że to nie jest żadna Łezka czy - jak wcześniej twierdziłam - (sweet) Focia, ale... Panida Cziłęmię* (imię rodowe), czyli w wersji codziennej: Panczi. :]]] *) Mazowszanko, czyżbyś nie wiedziała, co będziesz słyszeć milion razy w telefonie, jak już zaczniesz ja ogłaszać...? ;] -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzielny Pan Szef! :) Buziaki w nochala - o ile wyda rozporządzenie o pozwoleniu nań dla mnie. ;) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Aż mi się łezka w oku zakręciła z radości z tej Rokusiowej przebieżki! Brawo, chłopaku! :))) -
Rude obżartuchy! :] Dama w futrze to jakaś podgolona, czy tylko ja przyślepa...?
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zebra!Zebra! Wszelki duch u Kajtuna! ;) Ciekawe czy chłopaczysko się ogarnęło już... Murko, mam niedosyt dziękowania, więc jeszcze raz dziękuję Tobie i Twojemu TŻowi za trzymanie ręki na pulsie, wizytę po/a i wieści. :) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
inka33 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Dzięki za cofnięcie zakazu. ;))) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No, to grunt, żeby chociaż było nie gorzej - nawet, jeśli tylko ze strachu przed samotnością. Choć to rzeczywiście smutne... :/ -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Szkoda, bo bym poczęstowała dzielnego rycerza, a tak to lepiej zrezygnuję z wątpliwego dogadzania. W zamian - buziak w nochal! :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Rety, jak fajnie zobaczyć zbója "naszego"! :)) Szybko zleciał ten rok. Chociaż filmiki nie potwierdzają zmniejszenia jego panikarstwa. ;) A bez telefonu z dźwiękami TŻ pewnie był już mniej straszny...? -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Może Melania, Mela - od melancholia...? -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
inka33 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Namówić zaprzyjaźnionego faceta z mocną głową na wódkę z nimi i Polaków rozmowy. Postawi im flaszkę, zrobia sie rozmowni. Niech on np. użyje argumentu, że jak oddadzą sunieczkę (przynajmniej do sterylizacji), to się od nich te "głupie baby" wreszcie odczepią. ;) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Na koniec, to tylko chyba >> jak już się wyląduje na początku... Wrr. :/ Chyba, że coś się zmieniło w tym temacie. A z dołu strony wprost na górę, to najzwyczajniej na świecie klawiszem Home na własnej klawiaturze. :) PS. Tak w ogóle, to pozdrówka dla całości na za małej kanapie i tych poza nią. :) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
inka33 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovka, stęskniłam się za Tobą... DraPsInki zostawiam! :) Chyba będę musiała choć raz odebrać Twojej Pani doznania estetyczno-odbiorcze. ;) -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Semiczku dzielny, wszystkiego najzdrowszego i najlePsiego! :) Czy Pan Szef lubi suszone rybeńki zawinięte w mięsko przekąszać czasem...? ;) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Rokus taki dzielny chłopaczyna. Trzymam kciuki za zdrówko! Przykro mi z powodu Krzysia... :( Ewcia, przypomnisz mi w skrócie, bo ciężko się przekopać przez wątek, co jest Kuli i ile razy dziennie powinna dostawać leki? Jest jakaś choć minimalna szansa na "wyrwanie" jej Gośce...? -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
inka33 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Bo skoro "prababcia", to stara, tu strzyka, tam łupie, a jeszcze skleroza i takie tam. ;) -
Bombulec wciąż jest wredzioch przebrzydły! Generalnie w ok. 90% oduczyłam jej kierowania się zazdrością o mnie wobec innych psów. Pilnuję braku kontaktów ze szczeniakami, które chce "wychowawczo" pożreć. Jednak nie udaje mi się wyeliminować (bo i jak?) jej znienackiego capania za futro zupełnie nienachalnego psa (płeć dowolna), z którym sekundy wcześniej się grzecznie witała. Dziś paskudnica :( capsnęła cudnego "krówka" - jak go nazywam roboczo, bo nie znam imienia - takie skrzyżowanie bordera z miniaturką krowy na przykrótkich łapach. Właściwie za nic - za spokojne podejście zgodne z psim savoir-vivrem. Bez ostrzeżenia... :( Kępka futra została jej w paszczy, a psiak "poprosił" panią o pomasowanie skóry w tym miejscu. :/
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Oj, nie wiem czy takie dobre to Owcze serduszko... :/ Bombulec jest wredzioch przebrzydły! :[ c.d. odpowiedzi u Owcy ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
inka33 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Fredziulku[*], zapamiętam Cię w dwóch pozach: dostojnego sfinksa i kołami do góry, zabawnie czochrającego sobie grzbiet. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
inka33 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Widać, że po tych torach nic nie jeździ, bo jedna szyna zarośnięta całkiem. Mam nadzieję, że skoro Mysia wylizuje Duszka, to on sam już się nie musi. ;) Pozdrawiam wszystkich Duszko-lubnych. :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam Pannę Goliznę, Panią od Pracowania i Pana od Przytulania. ;)