Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Ej tam! Wy się wogle, ale to wogle nie znata! ;) Przecież od razu widać, że to jest mix pandy z chiłką. :) Wobec tego stwierdzam niezbicie, że to nie jest żadna Łezka czy - jak wcześniej twierdziłam - (sweet) Focia, ale... Panida Cziłęmię* (imię rodowe), czyli w wersji codziennej: Panczi. :]]] *) Mazowszanko, czyżbyś nie wiedziała, co będziesz słyszeć milion razy w telefonie, jak już zaczniesz ja ogłaszać...? ;]
  2. Dzielny Pan Szef! :) Buziaki w nochala - o ile wyda rozporządzenie o pozwoleniu nań dla mnie. ;)
  3. Aż mi się łezka w oku zakręciła z radości z tej Rokusiowej przebieżki! Brawo, chłopaku! :)))
  4. Rude obżartuchy! :] Dama w futrze to jakaś podgolona, czy tylko ja przyślepa...?
  5. Wredziochę chyba będę musiała ponownie podkosić, bo po kwietniowym podkaszaniu tylko pół śladu zostało, a się coraz upalniej robi. Biedna piesełka, no i biedne moje kości, stawy i inne kręgosłupy... :/
  6. Zebra!Zebra! Wszelki duch u Kajtuna! ;) Ciekawe czy chłopaczysko się ogarnęło już... Murko, mam niedosyt dziękowania, więc jeszcze raz dziękuję Tobie i Twojemu TŻowi za trzymanie ręki na pulsie, wizytę po/a i wieści. :)
  7. Pozdrawiam plaskate zakładki ;), Panią Szydełko i wszystkie Amigowe patyczki oraz łapy. :)
  8. O, znalazłam przypadkiem zagubiony daaawno wątek! :) Pozdrawiam Szefcia i resztę rodzinki. :)
  9. Dzięki za cofnięcie zakazu. ;)))
  10. No, to grunt, żeby chociaż było nie gorzej - nawet, jeśli tylko ze strachu przed samotnością. Choć to rzeczywiście smutne... :/
  11. Szkoda, bo bym poczęstowała dzielnego rycerza, a tak to lepiej zrezygnuję z wątpliwego dogadzania. W zamian - buziak w nochal! :)
  12. Rety, jak fajnie zobaczyć zbója "naszego"! :)) Szybko zleciał ten rok. Chociaż filmiki nie potwierdzają zmniejszenia jego panikarstwa. ;) A bez telefonu z dźwiękami TŻ pewnie był już mniej straszny...?
  13. Widuję czasem Kaję - zawsze piękną i kwitnącą z Fioneczką uroczą. :) Cudnie panienki trafiły. :)
  14. Może Melania, Mela - od melancholia...?
  15. Namówić zaprzyjaźnionego faceta z mocną głową na wódkę z nimi i Polaków rozmowy. Postawi im flaszkę, zrobia sie rozmowni. Niech on np. użyje argumentu, że jak oddadzą sunieczkę (przynajmniej do sterylizacji), to się od nich te "głupie baby" wreszcie odczepią. ;)
  16. Na koniec, to tylko chyba >> jak już się wyląduje na początku... Wrr. :/ Chyba, że coś się zmieniło w tym temacie. A z dołu strony wprost na górę, to najzwyczajniej na świecie klawiszem Home na własnej klawiaturze. :) PS. Tak w ogóle, to pozdrówka dla całości na za małej kanapie i tych poza nią. :)
  17. Ovka, stęskniłam się za Tobą... DraPsInki zostawiam! :) Chyba będę musiała choć raz odebrać Twojej Pani doznania estetyczno-odbiorcze. ;)
  18. Semiczku dzielny, wszystkiego najzdrowszego i najlePsiego! :) Czy Pan Szef lubi suszone rybeńki zawinięte w mięsko przekąszać czasem...? ;)
  19. Cieszę się, że Rokus taki dzielny chłopaczyna. Trzymam kciuki za zdrówko! Przykro mi z powodu Krzysia... :( Ewcia, przypomnisz mi w skrócie, bo ciężko się przekopać przez wątek, co jest Kuli i ile razy dziennie powinna dostawać leki? Jest jakaś choć minimalna szansa na "wyrwanie" jej Gośce...?
  20. Bo skoro "prababcia", to stara, tu strzyka, tam łupie, a jeszcze skleroza i takie tam. ;)
  21. Bombulec wciąż jest wredzioch przebrzydły! Generalnie w ok. 90% oduczyłam jej kierowania się zazdrością o mnie wobec innych psów. Pilnuję braku kontaktów ze szczeniakami, które chce "wychowawczo" pożreć. Jednak nie udaje mi się wyeliminować (bo i jak?) jej znienackiego capania za futro zupełnie nienachalnego psa (płeć dowolna), z którym sekundy wcześniej się grzecznie witała. Dziś paskudnica :( capsnęła cudnego "krówka" - jak go nazywam roboczo, bo nie znam imienia - takie skrzyżowanie bordera z miniaturką krowy na przykrótkich łapach. Właściwie za nic - za spokojne podejście zgodne z psim savoir-vivrem. Bez ostrzeżenia... :( Kępka futra została jej w paszczy, a psiak "poprosił" panią o pomasowanie skóry w tym miejscu. :/
  22. Oj, nie wiem czy takie dobre to Owcze serduszko... :/ Bombulec jest wredzioch przebrzydły! :[ c.d. odpowiedzi u Owcy ;)
  23. Fredziulku[*], zapamiętam Cię w dwóch pozach: dostojnego sfinksa i kołami do góry, zabawnie czochrającego sobie grzbiet.
  24. Widać, że po tych torach nic nie jeździ, bo jedna szyna zarośnięta całkiem. Mam nadzieję, że skoro Mysia wylizuje Duszka, to on sam już się nie musi. ;) Pozdrawiam wszystkich Duszko-lubnych. :)
  25. Pozdrawiam Pannę Goliznę, Panią od Pracowania i Pana od Przytulania. ;)
×
×
  • Create New...