Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Oczywiście, że ani Ty Eluniu, ani wiele osób tutaj nie zapomni Timusia. Jemu życie zostało uratowane i żył szczęśliwie przez 1,5 roku. Tamten biedak może lada moment odejść w bólu i cierpieniu. Timuś na pewno poparłby Twoją decyzję. Tak samo, jak dogomaniacy. Kochani kto może przenieść deklarację? Bardzo proszę w imieniu swoim i Elik
  2. Przelałam wczoraj 45 zł dla Micha. Za V, VI i VII
  3. Eluniu, zapisz ode mnie do marca 2023
  4. Eluniu, czy byłabyś w stanie założyć psiakowi wątek?
  5. Eluniu, na początek ja skromnie 10 zł do końca roku. Mam nadzieję, że potem będę mogła kontynuować wpłaty.
  6. Dzisiaj w parku spotkałam panią z pieskiem, który w Sosnowieckim schronisku był 2 lata . I to był długi staż że względu na fakt, iż był odebrany interwencyjnie i ciagnęly się sprawy z byłymi właścicielami. A tu.... brak słów. Trzeba działać. Jeśli my nie pomożemy nikt tego nie zrobi
  7. Ja dostałam duże pudło fantów. Wesprę chociaż bazarkiem i potem kolejnymi
  8. Przydałoby się znaleźć dla niego miejsce w hotelu, ale nikt mi nie przychodzi do głowy. Jeśli on tam zostanie już na zawsze będę miała jego obraz w pamięci....
  9. Masakra........ Wszystkich tak samo szkoda, ale najbardziej tego chudziny, o którym pisze Jaaga. Tego też mi ogromnie szkoda:
  10. Reniu, mnie siedzi w głowie ten piesek na posesji. Może zdecydujmy się razem mu pomóc. Sama nie mam odwagi.
  11. Bidulek na razie wystraszony, ale to się zapewne wkrótce zmieni. Powodzenia maleńki
  12. Jak ja lubię takie niespodzianki. Nie ma nic piękniejszego od fotek szczęśliwego psiaka w DS. Wszystkiego dobrego dla Was i jeszcze wielu, wielu takich rocznic. Pozdrawiam serdecznie.
  13. Niech to szlag.... pewnie kupiona jako labrador........
  14. Ewuniu to zasługa Twoja i Twojego męża. Psiaki nigdzie nie miałyby lepiej. Uwielbiam wchodzić na ten wątek za każdym razem oglądając zdjęcia i filmiki wylewam morze łez ze wzruszenia. Wszystkiego dobrego dla Was i pasiaków
  15. Do diabła z takim domem, gdzie wypuszczają psiaka samopas. Mam nadzieję, że tam nie wróci.
  16. Mam nadzieję, że Nukusia się przyzwyczai. Miałam kilka tymczasowiczów. Za każdym razem w nowym domu szybko się przyzwyczajały. Wyjątkiem był Misiu. Może niektórzy z Was pamiętają. Miał jechać do BDT za kilkanaście dni. To był dziaraski staruszek, który zupełnie nie radził sobie w schronisku. Wzięłam go na te kilkanaście dni, by u mnie czekał na wyjazd do DT. Do tamtego DT zawoziła go Anecik, nigdy nie zapomnę miny Misia, gdy się zorientował, że odjeżdża beze mnie. W nowym DT szalał, szczekał wył, nie pozwolił do siebie podejść. Więc... wrócił do mnie. Gdy wysiadł na parkingu nie mógł uwierzyć, we własne szczęście, szybko się załatwił i pociągnął do klatki schodowej. Tak pędził, że wywalił się na schodach. I został u mnie. Był cudownym, bezproblemowym, kochanym psiakiem. Od tamtej pory wszystkie tymczasy (w liczbie 2) zostały na stałe. Przepraszam, tak mi się zebrało na wspominki.
  17. Biedactwo, nie mam głowy do szukania mu miejsca, ale może Jaaga by go przyjęła. W razie czego mogę zrobić bazarek i żebrać o deklaracje. Myślę, że długo by na domek nie czekał.
  18. Podałam Bogusik nr konta, aby już nie musiała szukać
  19. Ogromnie się cieszę, że udało się utargować taką kwotę. Jak kasa dotrze bardzo proszę potwierdź na bazarku
  20. Poleciało dla Wiktorka 228 zł z bazarku: Rozliczam. 228 zł dla Wiktorka. Pozłacane kolczyki, trochę ciuszków i nie tylko dla Wiktorka, który spędził 8 lat w schronisku. Do 02.09.2022. godz.20.00
×
×
  • Create New...