Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Bardzo się cieszę, że Leosia już w DS. Powodzenia prześliczna sunieczko, bądź już zawsze szczęśliwa
  2. Zapraszam serdecznie na bazarek wyprzedażowy na potrzeby Lunki: Wyprzedażowy, każdy decyduje za ile kupuje. Dla Luny, która po kilku latach w schronisku poznaje smak normalnego życia u Jaaga. Do 31.10.22 godz.20.00
  3. I znowu zalałam klawiaturę łzami. Kochany, cudowny Agacik
  4. Wspaniale, że już pojechał. Teraz będziemy czekać na pierwsze wieści z hotelu
  5. Lada chwila i on tam odejdzie.......... Skąd wziąć kasę na ratowanie go?
  6. Czekoladowy chyba leżał w tym samym miejscu na zdjęciach, które Tola robiła poprzednim razem, mam wrażenie, że teraz wygląda 1000 razy gorzej. Może on w ogóle nie je?
  7. Te 2 z ostatniego zdjęcia rozwaliły mi
  8. To prawda, mój drugi piesek w życiu Misiu, miał być wys. połowy taboretu. Mama mojej koleżanki zażartowała, że może takiego barowego i się sprawdziło. Nigdy nie przyszło by mi do głowy mieć o to do kogokolwiek pretensje. Kochałam go najbardziej na świecie.
  9. Kur...... niech sobie wezmą myszkę japońską i to PLUSZOWĄ, brak słów. Zachowanie prymitywne, dobrze, że chociaż facet przywiózł Usię, a nie gdzieś ją wydali, albo wywalili.
  10. To świetnie. Zapraszam serdecznie na bazarek dla obu chłopaków: Dla niewidomego staruszka Finka i Guzika z ogromnym, nieoperacyjnym guzem na pokrycie kosztów weterynaryjnych. Do 20.10.2022 godz. 20.00
  11. To teraz do kompletu Karmelek pozdrawia:
  12. Danusiu, czy Guziczek będzie miał swój wątek?
  13. Jeśli płatność jest z góry i tak, jak piszesz Agat znajdzie dom lub zmieni hotel np. na początku miesiąca lub w ogóle przed upływem końca miesiąca, a pieniądze za resztę dni nie zostaną zwrócone, to moim zdaniem jest to nieuczciwe. Rozumiem taki zapis w przypadku psów, które umieszcza właściciel np. na czas urlopu, ale przecież my nie wiemy, jak długo Agat będzie czekał na DS.
  14. Patrzę i patrzę i na 99% wydaje mi się, że to ten sam pies. Na zdjęciu, gdzie był wygięty nie widać jego pyszczka. Może to wygięcie to nie wynik dolegliwości, tylko po prostu tak stanął.
  15. Melduję się u Finka. Eluniu, Danusiu jesteście CUDOWNE!
×
×
  • Create New...