-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Bardzo się cieszę, że Leosia już w DS. Powodzenia prześliczna sunieczko, bądź już zawsze szczęśliwa
-
Lada chwila i on tam odejdzie.......... Skąd wziąć kasę na ratowanie go?
-
Czekoladowy chyba leżał w tym samym miejscu na zdjęciach, które Tola robiła poprzednim razem, mam wrażenie, że teraz wygląda 1000 razy gorzej. Może on w ogóle nie je?
-
Te 2 z ostatniego zdjęcia rozwaliły mi
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
To świetnie. Zapraszam serdecznie na bazarek dla obu chłopaków: Dla niewidomego staruszka Finka i Guzika z ogromnym, nieoperacyjnym guzem na pokrycie kosztów weterynaryjnych. Do 20.10.2022 godz. 20.00 -
To teraz do kompletu Karmelek pozdrawia:
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Danusiu, czy Guziczek będzie miał swój wątek? -
Jeśli płatność jest z góry i tak, jak piszesz Agat znajdzie dom lub zmieni hotel np. na początku miesiąca lub w ogóle przed upływem końca miesiąca, a pieniądze za resztę dni nie zostaną zwrócone, to moim zdaniem jest to nieuczciwe. Rozumiem taki zapis w przypadku psów, które umieszcza właściciel np. na czas urlopu, ale przecież my nie wiemy, jak długo Agat będzie czekał na DS.
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Finka. Eluniu, Danusiu jesteście CUDOWNE!