-
Posts
32985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość, trzymam kciuki za wynik wizyty -
Ja też się bardzo cieszę z DS Maksia. Wygląda na zadomowionego, siostrzyczka też cudowna. Szczęścia Maksiuniu.
-
Dziękuję Eluniu. Nikt mi nie przychodzi do głowy, niestety. Mysza2 i AgusiaP już dawno wycofały się z Dogo.
-
Eluś, kochana jestem trochę uziemiona, bo niestety znów wróciły moje problemy z kręgosłupem. W piątek miałam trochę "latania" po urzędach i się doigrałam. Biorę leki, które zostały mi po ostatniej kuracji, ale jak na razie poprawy nie ma. Chyba czeka mnie wizyta u lekarza. Zobaczymy, jak się sprawy rozwiną.
-
Sunia i maluszek przecudni. Zapraszam na bazarek kilometrowy: Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7. Pozostało do pokonania 780 km
-
Reniu, byłoby wspaniale. "Uderzaj" do Toli, aby miała czas na załatwienie formalności w schronisku
-
Zaczęłam robić bazarek kilometrowy. Jutro skończę, bo koci pomocnik skacze po klawiaturze.
-
Nie mogłam spać, myśląc o tym piesku przy drodze....
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
17ta coraz bliżej... Czekamy -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
O rany, czekam cała w stresie. I oczywiście trzymam kciuki -
Martusiu, to ja jestem wdzięczna, że tam na miejscu ratujecie tak wiele biednych, udręczonych, bezdomnych stworzeń. Dzięki temu mam Leosia i Karmelka. Gdyby nie moje futrzaki nie wiem, jak bym przetrwała kilka ostatnich miesięcy. To one mi dają siłę i motywację do życia.
-
Karmelek pozdrawia i życzy wszystkim zamojszczakom i nie tylko wspaniałych domków:
-
Ta biedna łatka dalej tkwi na łańcuchu na tym klepisku? Takich "właścicieli" powinno piekło pochłonąć i to w trybie natychmiastowym