Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32941
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Popieram, Kajtuś jest wspaniały!!! Aga to naprawdę było jakieś zrządzenie losu, że Ty znalazłaś Kajtka, a ja znalazłam wątek, który mu założyłaś. Dziś znów Kajtuś będzie musiał zostać sam ok. 3,5 godziny. Ja w ogóle w pracy nie mogę się skupić, bo cały czas myślę, że biedaczek jest sam i tęskni. Ale za to po moim powrocie szaleje z radości.
  2. Coś ciocia Agusia do Kajtusia nie zagląda, pewnie nie ma czasu. A dziś mijają 2 tygodnie od kiedy Kajtuś jest u mnie. Chyba nie mogła bym sobie wymarzyć lepszego psa. Myślałam, że Misia żaden pies mi nie zastąpi i, że żadnego tak mocno nie pokocham - myliłam się. Kajtuś jest CUDOWNY!!!
  3. Kiedy w końcu ktoś sensowny wypatrzy Felusia?
  4. Felusiu nikt do ciebie nie zagląda, biedaku
  5. [quote name='Avilia']Miałam jeden telefon o Felusia. Na łańcuch...Odmówiłam od razu.[/QUOTE] Sami niech się dadzą na łańcuch. Najgorsze jest to, że nie zmieni się mentalności takich ludzi. Nie dostaną Felusia, wezmą innego. Szkoda słów...
  6. Kajtuś był dzisiaj u weta. Był bardzo grzeczny. Tylko stetoskopu się przestraszył. Jest zdrowy, dostał szczepionkę przeciwko chorobom wirusowym. Oczywiście wszyscy w lecznicy się nim zachwycali. Aga, zaraz opiszę ci dokładnie wizytę na pw
  7. [quote name='dara9']Ja też choć podniosę...może wcale nie jest cicho tylko telefony się urywają Gabi i dziewczyny nie mają czasu pisać :)[/QUOTE] Dara, dobrze by było gdyby telefony się urywały, a właściwie wystarczył by jeden sensowny, od kogoś kto pokocha Felusia od pierwszego wejrzenia, taj jak ja mojego Kajtusia.
  8. Co u Felka tak cicho? Podniosę chociaż!
  9. To chyba dopiero początki przyjaźni. Cały czas obserwują się nawzajem i od czasu do czasu jedno biegnie za drugim, w jakimś szalonym pędzie. Kajtek prowokuje ją do zabawy, nawet zabaweczki jej przynosi. Jak pójdziemy do siebie to Nimfa będzie odsypiać te szaleńcze gonitwy, bo teraz oczy jej się kleją, ale nie śpi, bo obserwuje Kajtka. Myślałam, że minie sporo czasu zanim Nimfa się zadomowi, a ona przez 2 dni była trochę nieśmiała, a teraz zachowuje się, jakby mieszkała tu od zawsze.
  10. [quote name='AgusiaP']Jasne, że musi ;)[/QUOTE] Felusiu, oby Cię wreszcie ktoś wypatrzył!
  11. [quote name='AgusiaP']Nooo proszę jakie przyjaciólki :evil_lol:[/QUOTE] Ale śliczne istotki! Agusia, domyślam się, że to ta kicia, o której wspominałaś mi przez telefon? Oby szybko znalazła kochający domek!
  12. Dzisiaj Kajtek i Nimfa gonili się po mieszkaniu jak szaleni, teraz Kajtek odsypia. Na sobotę jesteśmy umówieni do weta. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Kajtuś ma już bardzo ładny identyfikator w kształcie serduszka.
  13. Co u Felusia taka cisza? Podniosę chociaż. Co do tej pani z mojego bloku stwierdziła, że jednak nie jest jeszcze gotowa na nowego pieska.
  14. [quote name='kopciuszek']jest na dogo jeden psiak w typie Yorka potrzebujący natychmiast domku ;)[/QUOTE] Śliczny ten piesek. Postaram się dzisiaj po pracy pójść do tej pani i z nią porozmawiać.
  15. Kajtuś już tydzień w nowym domu. Chyba już się przyzwyczaił i wie, że ja jestem jego pańcią, bo wpatruje się we mnie, jak w obrazek. To bardzo mądry piesek!
  16. Tyle,że ta pani na koniec rozmowy stwierdziła, że najbardziej chciałaby yorka.
  17. [quote name='kopciuszek']Gabi79 mogłaś jej zaproponować szczeniaka z dogo ;)[/QUOTE] Racja, jak ją spotkam, to zaproponuję.
  18. [quote name='Avilia']Żadnych telefonów,żadnych maili;/ Felusiu nikomu się nie podobasz;([/QUOTE] Pewnie ci, którym się podoba nie mogą dać mu domu, bo mają już inne zwierzaki. Dzisiaj rozmawiałam z taką panią z mojego bloku. Ona niedawno pożegnała swojego jamnika. Powiedziałam jej o Felku, a ona mi na to, że syn pojedzie na giełdę po szczeniaka, bo oni nie chcą dorosłego psa. Próbowałam ją przekonać, że warto adoptować dorosłego, zwłaszcza takiego, który ma małe szanse na adopcję, że taki pies potrafi to docenić i się odwdzięczyć. Gadałam i gadałam, ale ta pani zdania nie zmieniła. Cóż, mówi się trudno.
  19. Kajtuś bezustannie szaleje, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Uwielbia spacerki, zabaweczki, przytulanie i jedzenie. Dzisiaj NIMFA już tak bardzo się go nie boi, nawet obwąchali się kilka razy. Kajtek poczęstował się jej jedzeniem, które wchłaniał, jak odkurzacz (dobrze wiedział, że to jej ). Aga byłaś u mnie z Kajtkiem tydzień temu, a mnie się wydaje, że to było dawno. Mam wrażenie jakby Kajtek był u mnie już co najmniej kilka tygodni. Ślemy buziaczki GiK
  20. My też ślemy buziaczki! Kajtuś czeka aż Nimfa wyjdzie spod łóżka. Widzę, że wątek Kajtusia już w odpowiednim dziale!!!
  21. Oby ktoś wypatrzył Felka tak szybko, jak ja mojego Kajtusia.
  22. Kajtuś się przypomina! U nas wszystko OK. Teraz jesteśmy u moich rodziców, poznaliśmy koteczkę NIMFĘ, adoptowaną wczoraj przez mojego brata. Nimfa jest śliczna. Kajtuś chciał się z nią bawić, ale ona się go boi i się schowała. Myślę, że z czasem się do niego przekona i będą przyjaciółmi. Poza tym Kajtuś grzecznie zostaje sam w domu, jak wracam, to szaleje z radości. Ogólnie, jest wspaniały i kochany!!!
  23. Mimo, że na dworze szaro i mokro Kajtuś, jak zawsze w wyśmienitym humorze. Jest wspaniały!
  24. Oczywiście, już się robi. Kajtuś dzisiaj jakiś śpiący, chyba przez tą pogodę.
×
×
  • Create New...