-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Cymusia z pozdrowieniami i nie mogę uwierzyć, że jeszcze nie ma DS -
Popełniłam bazarek transportowy, dla szczęściarzy jadących do Szafirki. Zapraszam serdecznie: Do pokonania pozostało 410 km. Bazarek transportowy dla pięciu psiaków, które jadą po nowe lepsze życie. Do 12.08.2022 godz. 20.00
-
Ja już się nie nadaję na bycie DT, Leoś też miał być tymczasowo
-
O nie, znowu tyle nieszczęścia.... Ja nadal mam problemy z internetem i nie mam jak uzupełnić wątku Karmelka. Napiszę więc tutaj w skrócie. U nas wszystko ok, nie licząc momentów, gdy Leoś próbuje na Karmelka zapolować. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu ( koszty ponownie pokryje ZEA, za co bardzo dziękuję). Karmelek tak lamentował, jak szliśmy, iż stwierdziłam, że decyzja w końcu musi zapaść: KARMELEK ZOSTAJE NA STAŁE . Kocham go całym i nie wyobrażam sobie go oddać
-
Ja również bardzo dziękuję Iwonie za pomoc u weta i Fundacji za pokrycie kosztów wizyty. Przepraszam, że mało się odzywam, ale cały czas mam problem z internetem. Kajunia już zaakceptowała Karmelka, Leoś nadal próbuje go upolować. Dam im jeszcze trochę czasu na dogadanie się.
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
Gabi79 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się, nam tu smutno, ja siedzę i ryczę. Najważniejsze jednak, że Borysek zaznał dobrego życia, miłości i wszystkiego, co najlepsze przez ten czas, gdy był u Jaagi. Jaaga, dziękuję Ci za to! Nie każdy hotel, czy DT przyjąłby dużego staruszka, ty zawsze kierujesz się sercem , DZIĘKUJĘ! Dziękuję również wszystkim, którzy wspomagali Boryska finansowo i nie tylko, zaglądali na wątek, wszystkim, którym ten cudny ( niby taki zwykły) pies zapadł w serce. -
Ja również bardzo dziękuję Iwonie. A Feluś to prawdziwy szczęściarz
-
Założyłam wątek Karmelkowi i chciałam go teraz uzupełnić, ale znowu mi internet nie działa . U weta była z nami Iwona od Felusia, wet super sympatyczny i z podejściem do zwierząt. Stwierdził, iż podany specyfik na odrobaczenie działa miesiąc. Po długim weekendzie mam przynieść kupki do badania. Karmelek został przebadany, miał czyszczone uszka i obcięte pazurki. Jest zdrowy. Gdy śpi moje psiaki są spokojne i leżą obok niego, ale gdy tylko zaczyna brykać i chce się z nimi pobawić chcą go upolować. Więc muszą być w oddzielnych pokojach. Gdy jestem z psami Karmelek lamentuje, a gdy z nim lamentują psiaki. Bardzo dziękuję Tolu za dyfuzor z feromonami, włączyłam i pokładam w nim duże nadzieje. Aha, Iwonka zaproponowała, że zapłaci za dzisiejszą wizytę, ale nie było takiej potrzeby, wizyta była za free. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i jestem w pozytywnym szoku.
-
Początki,gdy Karmelek stacjonował na wyższych partiach, jak stół, czy kanapa, bo inaczej psiaki próbowały go upolować:
-
Zapraszam serdecznie na bazarek - loterię, gdzie nagrodą do rozlosowania są złote kolczyki: Bazarek loteria z nagrodą - złotymi kolczykami dla dwóch małych kociąt - Karmelka i Kacperka do 10.06.2022
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Zaglądam do Odisia z pozdrowieniami -
Post rozliczeniowy: Wielkie podziękowania dla Aska7 za darmowy transport Karmelka z Zamościa do Sosnowca Pomoc rzeczowa: Fundacja ZEA: razem z Karmelkiem przyjechało dn. 27.05.22: kilkanaście saszetek mokrej karmy ( przepraszam z nadmiaru emocji na policzyłam) karma sucha 2 opakowanie żwirku, 01. 06. wielka paka zawierająca: opakowanie żwirku, 42 puszki Feringa
-
Zapraszam na wątek Karmelka, maleńkiego kociego słodziaka, który 27.05. 2022 przyjechał do mnie na BDT. Historia Karmelka zaczęła się smutno, wraz z rodzeństwem i drugim miotem maluszków przyszedł na świat w podzamojskiej wsi. Właściciel tej kociej gromady zmarł i koty zostały. Dzięki nieocenionej Toli i jej mężowi ( Fundacja ZEA) kotki otrzymały pomoc weterynaryjną, żwirek, karmę itp. Miały koci katar. Karmelek był najmniejszy z miotu i jego oczko, było w tragicznym stanie.
-
Dzięki Jaaga. Jak już zdecydowałam się być DT nie mogę się poddać na starcie. Staram się też zrozumieć moje psiaki. Tola zamówiła nam dyfuzor z feromonami, przyjdzie lada dzień. Zobaczymy, czy zadziała.
-
U nas trochę lepiej, psiaki już tak nie wariują pod drzwiami. Karmelek ma się świetnie, je i bryka. Jak jestem w domu to albo siedzę w jednym pokoju z Karmelkiem, albo w drugim z psiakami. Szczęście w nieszczęściu, że jestem na zasiłku, wczoraj skończyło mi się L4. Bardzo się cieszę, że braciszek Karmelka będzie miał DS u kado.
-
Karmelek śpi, psiaki też, ja chyba też się zdrzemnę, bo w nocy niewiele spałam. Zamówiłam żwirek, kuwetę i trochę jedzonka w Zooplusie Rozmawiałam z Jarkiem (mężem Toli), poprosiłam o zakup dyfuzora, oby pomógł, bo inaczej będzie ciężko. Jarek zapewnił mnie o zwrocie wszystkich kosztów utrzymania Karmelka, za co bardzo serdecznie dziękuję. Nie chcę jednak obciążać wszystkimi kosztami Fundacji, bo wiem, jak wiele zwierzaków potrzebuje pomocy. Dlatego serdecznie zapraszam na bazarek - loterię. Nagrodą są złote kolczyki: Bazarek loteria z nagrodą - złotymi kolczykami dla dwóch małych kociąt - Karmelka i Kacperka do 10.06.2022