-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Super! :)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
"Tzw. porządek" - dobrze napisane. Wczoraj odkurzał "winowajca" i mył podłogę. W nocy popadało. Po powrocie do domu będzie miał Dzień Świstaka, czyli tzw. powtórkę z rozrywki ;) I o to najbardziej się burzy - że szkoda czasu i sił na sprzątanie, skoro za chwilę będzie tak samo :) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Aj tam, z tym podziwianiem! Ja to siebie podziwiam za to, że wczoraj Sławka nie zamordowałam po tym, co w domu zastałam (choć umowa była całkiem inna!!!). W łóżku tylko wiaderka i łopatki brakowało do... robienia babek z piasku! Tak narzekałam na nadmiar odpoczynku przez te 3 dni... No, to wczoraj baaaaaaaaardzo ten odpoczynek doceniłam, że miałam siłę stawić czoło domowego armagedonowi! Za to wieczorkiem byłam na kosmetycznym spotkaniu i mogłam się zrelaksować pod wieloma warstwami kosmetyków za grubą forsę ;) -
Nie wiem... Ja cały czas mam wrażenie, że Imka robi to wszystko, co reszta naszych psów. I np. gdyby Kreska nie miała w zwyczaju wskakiwać mi na głowę po porannej przebieżce - Imka też by tego nie robiła. Psy się do mnie cieszą - Imka też. Wypadają na dwór jak piorun kulisty - Imka z nimi. Wracają od strony tarasu, a nie drzwi wejściowych (zazwyczaj) - Imka zawsze z nimi. Siedzą w kuchni, czekając na michę - Imka też. Ładują się na kolana, gdy siedzimy na fotelu czy kanapie - Imka... nie do końca ;) Tzn. wskakuje z nimi na ten fotel czy kanapę, przepycha się jak pozostałe, ale na kolana się nie ładuje (jeszcze!). Czasami widzę wyraźnie jak ona je obserwuje, ogląda się na nie co robią i "małpuje" ;)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Popcorn też potrzebuje drugiego psa w roli "przewodnika", w której to roli doskonale się sprawdza teraz Pianka. Bez niej Popcorn nie chce np. wyjść z kojca. Przynajmniej tak było jeszcze w dniu adopcji Gwiazdki... -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Nutusia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
A ja czekam na... kanapowe ;) -
Wstawcie proszę kilka dla zagorzałych antyfejsbukowiczów, do których i ja należę ;)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Ale z drugiej strony jest Imka, która otworzyła się u nas, a w DS była totalna porażka. Ale ja bym się chyba jednak skłaniała do tego, by Popcornicę już ogłaszać... -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
No właśnie... Kreska to mój 3 jamnik. Pierwsza - Zalma - była 100% jamnicą z papierami, o charakterzez jamniczym chyba w 10000000%. Druga - Pestka - była jamnikiem absolutnie wyjątkowym, bo wychowała ją moja boksia Nutka. Mieszkaliśmy jeszcze wtedy w Wwie i ludzie w parku nie mogli się nadziwić jakim cudem jamnik może być tak karny i sterowalny! ;) Kresia "nastała" jak już mieszkaliśmy na wsi i nie miała, niestety, dobrych wzorców. Ujada przy bramie i przy płocie (jak kiedyś Oskar, a teraz Lesio) i po jamniczemu jest potwornie uparta i ma problemy z słuchem, gdy nie pasuje jej moje polecenie... -
Jordi - Płetwal Błękitny - czy " zdąży do Domu?"
Nutusia replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Moich sąsiadów pies, który NIGDY w domu się nie załatwiał przez ponad 10 lat (ma ok. 12 lat) też zaczął nagle tak sikać - albo pod siebie, albo właśnie idąc - jakby się nie kontrolował. Nie pamiętam dokładnie jaką przypadłość zdiagnozował nasz Doktor, ale Nemek brał przez jakiś czas (niedługi) leki i przeszło jak ręką odjął. -
Od kiedy jestem na dogo, moja wiara w ludzi zdecydowanie stopniała. Ale jeszcze resztki mam, więc kciuki za Tośkę i TEN dom trzymam! :)
-
Trojka - ale super!!! :) Dostałam 2 ostatnie psiaki na maila - zaraz przeredaguję i ślę do Kejciu. Co to jest to filetowo/różowe na psach? Już któryś z kolei pies na zdjęciu jest taki "kolorowy"...
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
Nutusia replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
O matko, jak to teraz i dzieci i psy w szkole CIĘŻKO mają! ;) :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Oj, spuszczenie naszej Kresi w lesie albo choćby na okolicznych polach groziłoby chyba jednak utratą psa :( Do ganiania musi wystarczyć ogród (gdzie po bezśnieżnej, bezmroźnej i mokrej zimie trawa została wydeptana do imentu!!!) - spacery poza - tylko na smyczy... -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
No i jest poważny dylemat z tym ogłaszaniem. Bo z jednej strony Popcorn się pięknie otwiera, a z drugiej coraz mocniej koncentruje się na Opiekunach i do nich przywiązuje... Chyba nie ma mądrych w tym temacie :( -
Fantastyczne wiadomości! Mądry chłopaczek z tego Bezika :)
-
No właśnie... Sama teraz "czujesz" wątpliwości i doświadczasz, jak trudno je przezwyciężać, mając świadomość, że 100% pewności nie ma NIGDY. Słuszna decyzja - nic na siłę! W końcu nie idziemy na ilość, ale zdecydowanie na jakość.
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tęskniącym tymczasa życzę jak najszybciej, mającym jego jak najszybszego wyadoptowania, a Pokerkowi odwieszenia po Jej myśli :) A Aruni skoro NAWET kapcie wybaczyli, to super! Tylko czy nie za wcześnie na puszczanie bez smyczy na spacerkach?... -
Dobrze, że Pokerkowa taka... "bojaźliwa" :)