Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Zapraszam na bazarek dla Soni i Imki :) http://www.dogomania...la-soni-i-imki/
  2. Zapraszam na bazarek dla moich detowiczek ;) http://www.dogomania...la-soni-i-imki/http://www.dogomania...la-soni-i-imki/ Dowóz fantów do Grodu Kraka najprawdopodobniej 14 marca :) Macie wtedy wolny wieczór?...
  3. Zapraszam na bazarek dla Imki i Soni :) http://www.dogomania...la-soni-i-imki/
  4. Kejciu wszystko liczy i zapisuje w swoim magicznym notesie :)
  5. Ja, ja naturlich, halogen lampen, ich libe dich, guten auto, halt, hende hoch! :) I może już po polsku pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla moich detowiczek ;) http://www.dogomania...la-soni-i-imki/
  6. Serdecznie zapraszam na bazarek bibelotowo-kosmetyczno-książkowo-kurteczkowy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145733-tworzy-si%C4%99-dla-soni-i-imki/
  7. No tak, kto to widział, żeby szczeniak brudził i gryzie?!?!? Powinien siedzieć na półce i ruszać się tylko wtedy, gdy się go nakręci kluczykiem :( A gdzie teraz jest maluszka?...
  8. I gdzie się podziałyście wszystkie?!!?!? (ale ogonek nie przestaje śmigać ;)) I z resztką po pluszaku... Zabrała mi....
  9. Nioniusia w wersji zabawowej :)
  10. I jeszcze zarośnięty zadek Gapiszonowy ;) I filozoficznie dziś do życia nastawiona Lilichna
  11. Rany boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( W sumie to szczęście w nieszczęściu, że ta podła baba jedzie do tej Anglii, bo tak nie wiadomo ile jeszcze czasu by Pysię tak traktowała!!!
  12. Wszystkie "nowe" psiaki już wysłane do ogłaszania :)
  13. A mnie nie do końca... na 10 dni?... I jeszcze dodam, że malagos mówiła, że można też zamiast cytryny (albo zamiast jednej z tych dwóch) dać limonkę ;) Jeśli chodzi o sen, to mi przypomnijcie jak się spotkamy - opowiem. Mogę tylko napisać, że w moim śnie się potwierdziło, że mam pełne zaufania do Doktora i jestem więcej niż pewna, że byłby równie świetnym lekarzem od ludzi. W każdym razie ja bym się u niego poddała każdej operacji ;) :)
  14. No niestety, tylko 4 z 8 by się na podróż nadawały jako tako, przy czym Kreskę bym wysadziła po jakichś 20 km - więcej bym nie zdzierżyła jej ciągłego piszczenia i przemieszczania się po całym samochodzie!!! ;)
  15. No niestety, tylko 4 z 8 by się na podróż nadawały jako tako, przy czym Kreskę bym wysadziła po jakichś 20 km - więcej bym nie zdzierżyła jej ciągłego piszczenia i przemieszczania się po całym samochodzie!!! ;)
  16. No coś Ty - on teraz nie odpuści żadnej podróży do Krakowa! Raz - Synek, dwa - Krakowianki, co takie pyszne bułeczki pieką, pod las zapraszają i obiecują jeszcze pyszniejsze pyszności!!!! ;)
  17. Moja była szefowa (Poznanianka) mawiała "kurza girka" - taka chyba tamtejsza odmiana "kurzej stopy" ;) :)
  18. Może i tak - ja się nie znam, ja tu tylko sprzątam ;) Tyle tylko, że to właśnie Imka swoim zachowaniem prowokuje konflikt! Bo jak się za bardzo pcha i próbuje podgryzać psa, który chce być głaskany (w dodatku okropnie wtedy Imka warczy), to ten, który się nie może dopchać spokojnie do głaskania, właśnie na Imkę jest zły i daje temu wyraz!
  19. Bardzo dziękujemy :) Umówimy się jak już wrócę z warszawskiej psiej misji ;)
  20. No tak, to jest oczywista oczywistość, ale życie życiem i kasa z drzewa nie spada :(
  21. Ty Kaś to się szykuj na wizytę Małego Szaleńca u Sabiny ;) :)
  22. I ja! I o fotki się dopraszam (wszelkie) ;)
×
×
  • Create New...