-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Soni i Imki :) http://www.dogomania...la-soni-i-imki/ -
Kejciu wszystko liczy i zapisuje w swoim magicznym notesie :)
-
Ja, ja naturlich, halogen lampen, ich libe dich, guten auto, halt, hende hoch! :) I może już po polsku pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla moich detowiczek ;) http://www.dogomania...la-soni-i-imki/
-
Serdecznie zapraszam na bazarek bibelotowo-kosmetyczno-książkowo-kurteczkowy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145733-tworzy-si%C4%99-dla-soni-i-imki/
-
No tak, kto to widział, żeby szczeniak brudził i gryzie?!?!? Powinien siedzieć na półce i ruszać się tylko wtedy, gdy się go nakręci kluczykiem :( A gdzie teraz jest maluszka?...
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I gdzie się podziałyście wszystkie?!!?!? (ale ogonek nie przestaje śmigać ;)) I z resztką po pluszaku... Zabrała mi.... -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nioniusia w wersji zabawowej :) -
Rany boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( W sumie to szczęście w nieszczęściu, że ta podła baba jedzie do tej Anglii, bo tak nie wiadomo ile jeszcze czasu by Pysię tak traktowała!!!
-
Wszystkie "nowe" psiaki już wysłane do ogłaszania :)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A mnie nie do końca... na 10 dni?... I jeszcze dodam, że malagos mówiła, że można też zamiast cytryny (albo zamiast jednej z tych dwóch) dać limonkę ;) Jeśli chodzi o sen, to mi przypomnijcie jak się spotkamy - opowiem. Mogę tylko napisać, że w moim śnie się potwierdziło, że mam pełne zaufania do Doktora i jestem więcej niż pewna, że byłby równie świetnym lekarzem od ludzi. W każdym razie ja bym się u niego poddała każdej operacji ;) :) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Moja była szefowa (Poznanianka) mawiała "kurza girka" - taka chyba tamtejsza odmiana "kurzej stopy" ;) :) -
Może i tak - ja się nie znam, ja tu tylko sprzątam ;) Tyle tylko, że to właśnie Imka swoim zachowaniem prowokuje konflikt! Bo jak się za bardzo pcha i próbuje podgryzać psa, który chce być głaskany (w dodatku okropnie wtedy Imka warczy), to ten, który się nie może dopchać spokojnie do głaskania, właśnie na Imkę jest zły i daje temu wyraz!
-
No tak, to jest oczywista oczywistość, ale życie życiem i kasa z drzewa nie spada :(
-
I ja! I o fotki się dopraszam (wszelkie) ;)