-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Niom.... a 3 pieski w mieście to duuuuuże wyzwanie! :) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Kasia dla Imci taką zamawiała: http://www.ceneo.pl/27076452?se=vYaNmOzIZS7GMlxLkqNbccsuYNmaiX-8&gclid=Cj0KEQiApbunBRDs0fba3dz484cBEiQAMsx-pwmXJ0fmzi3PODPcX3FU-Xi5H-MsWhZLg-oK76UxFNgaAvDo8P8HAQ#tab=spec -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Tomek to pewnikiem Filonkowy opiekun z hoteliku... Już wczoraj rozmawiałyśmy z Jolą na temat obróżki, a nawet takiego "fraczka" wyciszającego. Filuś, ty kretynie!!! Ogarnij się, bo gdzie Ci potem lepszy dom znajdziemy?... :( -
O matko..... Nic więcej nie napiszę, bo... nie... Mattilu - Mazowszanka ma paypala ;) Założyła specjalnie na dogomaniackie cele :) A Ciocia Usiatka ma świętą rację - Pysia będzie miała domek co najmniej tak cudny jak Rudek. I całe szczęście, że babsztyl jedzie za tę zagramanicę - tutaj nam takich nie trzeba!!!
-
Trzeba rozważyć czy lepiej pomóc Pani finansowo (przenieść wątek na ma dom, ale potrzebuje pomocy) i zrzucić się na taki podstawowy kurs posłuszeństwa, czy mieć zwrot z adopcji... Bo jeśli to drugie - uważam, że nie ma na co czekać :(
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mam piach, ale... mokry = błoto ;) :) Od dziś do niedzieli mam przerwę w użeraniu się z błotem - zamieszkuję w Warszawie. Będę się miała okazję przekonać ile warszawskiego piachu przynoszą na łapach 3 psy mieszkające na II piętrze ;) -
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Przy takim medialnym oblężeniu - musi się udać! ;) -
Jeszcze taki kontakt: Również szkolimy w Skierniewicach i okolicy Centrum Edukacji Kynologicznej ALTO SZKOLENIE PSÓW Przedszkole dla Szczeniąt Nieśmiały Pies Pies Rodzinny Przygotowanie do Dogoterapii Przygotowanie do Wystaw Szkolenia Indywidualne Grupy Zaawansowane Nauczymy Cię współpracować z własnym psem. Nasze szkolenia są skuteczne i przyjemne, dla psów i dla ich ludzi! Pracują dla Ciebie instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie, Skierniewicach. Zapraszamy psy w każdym wieku! facebook.com/AltoPsy www.altopsy.republika.pl Tel. 602-552-638 , 604-149-021 I jest też mowa o jakimś Panu Waldku z ul. Podleśnej, który ma dogi argentyńskie i jest trenerem psim ;) I taki jeszcze: http://www.szkoleniepsow.fora.pl/szkoly-dla-psow,8/alto-warszawa-skierniewice-zyrardow-grodzisk-maz,6821.html I jeszcze tu (ostatnia pozycja): http://www.firmy.net/tresura-zwierzat,skierniewice.html
-
W Nowym Dworze też jest taki łaciaty. I jest w stadzie, z którego inny osobnik zaatakował psa Kasi, choć ten go nawet nie zauważył (akurat kupę robił...). Poważnie go poturbował. Potem były jeszcze 2 przypadki ataku na ludzi. Oswojone czy nie, dziki to jednak dzikie zwierzęta są.
-
Rozmawiałam właśnie z moją znajomą behawiorystką. Twierdzi, że jedno spotkanie niewiele da. Potrzeba ćwiczeń, ćwiczeń i jeszcze raz ćwiczeń. Pierwsze może np. polegać na tym, że idzie się z Bezikiem w jakąś uliczkę, gdzie samochody przejeżdżają bardzo rzadko. Gdy widzimy, że jedzie, komenda "siad", skupiamy uwagę na sobie i nagradzamy grzeczność. I tak do skutku... Viola uważa, że najlepsza byłaby psia szkoła. W Skierniewicach znalazłam taką: https://pl-pl.facebook.com/PrzyjacielPiesAleksandraCherek Czy Pani mieszka z Bezikiem sama, czy ma jakąś pomoc?...
-
Ojej, ale 7 marca to trochę za wcześnie... z grubsza o miesiąc :( Pani przyjeżdża do Polski dopiero na święta, czyli na początku kwietnia!
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj tak - piach to temat wciąż na czasie... -
Ja w ogłoszeniach kasuję informację od kiedy psiak w schronisku - chyba, że "biorę na litość" ;)
-
A do mojej Hopki w Luxemburgu czasami gadają po... włosku i też rozumie! :) Bo przecież najważniejszy jest język ciała i ton - słowa nie mają aż takiego znaczenia ;)
-
U Papryki niestety byłby to podobny koszt (w boksie ogrzewanym) :(
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Cudnie! Trzeba dumać nad towarzystwem dla niej jak już Pianka się wyprowadzi, żeby nie było regresu ;) -
Tak jest! Nawet Maków nie od razu zbudowano ;)
-
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
Nutusia replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Ewo, bardzo dziękuję! Już zaczęłam wysyłać zaproszenia na bazarek Twój i mój ;) A Ty tylko wstaw reklamę na wątku bazarkowego reklamowania :)