Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Matko moja - nie zawieźć pogryzionego psa do weta?... I ten chleb moczony w wodzie. Po co ludziom drugi pies, jak na porządne zaopiekowanie jednego ich nie stać?!?!? :(
  2. Niom.... a 3 pieski w mieście to duuuuuże wyzwanie! :)
  3. Kasia dla Imci taką zamawiała: http://www.ceneo.pl/27076452?se=vYaNmOzIZS7GMlxLkqNbccsuYNmaiX-8&gclid=Cj0KEQiApbunBRDs0fba3dz484cBEiQAMsx-pwmXJ0fmzi3PODPcX3FU-Xi5H-MsWhZLg-oK76UxFNgaAvDo8P8HAQ#tab=spec
  4. Tomek to pewnikiem Filonkowy opiekun z hoteliku... Już wczoraj rozmawiałyśmy z Jolą na temat obróżki, a nawet takiego "fraczka" wyciszającego. Filuś, ty kretynie!!! Ogarnij się, bo gdzie Ci potem lepszy dom znajdziemy?... :(
  5. No tak, Pati płakała za Gwiazdką, a Paweł będzie szlochał za Pianolą ;)
  6. Proponujemy posiadóweczkę w jakiejś miłej kawiarence przed teatrem. Bo fakt - potem nawet przerwy nie ma ;) A tak w ogóle to poprosimy fotaski Nurasa, bo nam wątek zszedł... na ludzi :)
  7. O matko..... Nic więcej nie napiszę, bo... nie... Mattilu - Mazowszanka ma paypala ;) Założyła specjalnie na dogomaniackie cele :) A Ciocia Usiatka ma świętą rację - Pysia będzie miała domek co najmniej tak cudny jak Rudek. I całe szczęście, że babsztyl jedzie za tę zagramanicę - tutaj nam takich nie trzeba!!!
  8. Trzeba rozważyć czy lepiej pomóc Pani finansowo (przenieść wątek na ma dom, ale potrzebuje pomocy) i zrzucić się na taki podstawowy kurs posłuszeństwa, czy mieć zwrot z adopcji... Bo jeśli to drugie - uważam, że nie ma na co czekać :(
  9. Mam piach, ale... mokry = błoto ;) :) Od dziś do niedzieli mam przerwę w użeraniu się z błotem - zamieszkuję w Warszawie. Będę się miała okazję przekonać ile warszawskiego piachu przynoszą na łapach 3 psy mieszkające na II piętrze ;)
  10. Przy takim medialnym oblężeniu - musi się udać! ;)
  11. Jeszcze taki kontakt: Również szkolimy w Skierniewicach i okolicy Centrum Edukacji Kynologicznej ALTO SZKOLENIE PSÓW Przedszkole dla Szczeniąt Nieśmiały Pies Pies Rodzinny Przygotowanie do Dogoterapii Przygotowanie do Wystaw Szkolenia Indywidualne Grupy Zaawansowane Nauczymy Cię współpracować z własnym psem. Nasze szkolenia są skuteczne i przyjemne, dla psów i dla ich ludzi! Pracują dla Ciebie instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie, Skierniewicach. Zapraszamy psy w każdym wieku! facebook.com/AltoPsy www.altopsy.republika.pl Tel. 602-552-638 , 604-149-021 I jest też mowa o jakimś Panu Waldku z ul. Podleśnej, który ma dogi argentyńskie i jest trenerem psim ;) I taki jeszcze: http://www.szkoleniepsow.fora.pl/szkoly-dla-psow,8/alto-warszawa-skierniewice-zyrardow-grodzisk-maz,6821.html I jeszcze tu (ostatnia pozycja): http://www.firmy.net/tresura-zwierzat,skierniewice.html
  12. W Nowym Dworze też jest taki łaciaty. I jest w stadzie, z którego inny osobnik zaatakował psa Kasi, choć ten go nawet nie zauważył (akurat kupę robił...). Poważnie go poturbował. Potem były jeszcze 2 przypadki ataku na ludzi. Oswojone czy nie, dziki to jednak dzikie zwierzęta są.
  13. Rozmawiałam właśnie z moją znajomą behawiorystką. Twierdzi, że jedno spotkanie niewiele da. Potrzeba ćwiczeń, ćwiczeń i jeszcze raz ćwiczeń. Pierwsze może np. polegać na tym, że idzie się z Bezikiem w jakąś uliczkę, gdzie samochody przejeżdżają bardzo rzadko. Gdy widzimy, że jedzie, komenda "siad", skupiamy uwagę na sobie i nagradzamy grzeczność. I tak do skutku... Viola uważa, że najlepsza byłaby psia szkoła. W Skierniewicach znalazłam taką: https://pl-pl.facebook.com/PrzyjacielPiesAleksandraCherek Czy Pani mieszka z Bezikiem sama, czy ma jakąś pomoc?...
  14. Ojej, ale 7 marca to trochę za wcześnie... z grubsza o miesiąc :( Pani przyjeżdża do Polski dopiero na święta, czyli na początku kwietnia!
  15. Nie, nie - czasu mieć nie będziemy, ale wieczór możemy spędzić razem w teatrze ;)
  16. Oj tak - piach to temat wciąż na czasie...
  17. Ja w ogłoszeniach kasuję informację od kiedy psiak w schronisku - chyba, że "biorę na litość" ;)
  18. A do mojej Hopki w Luxemburgu czasami gadają po... włosku i też rozumie! :) Bo przecież najważniejszy jest język ciała i ton - słowa nie mają aż takiego znaczenia ;)
  19. Zawsze jest problem jak nie możemy akurat rozmawiać, bo ludzie miewają po kilka "typów" i dzwonią dalej... A i tak w górze jest zapisane kto na kogo w życiu trafi ;) :)
  20. U Papryki niestety byłby to podobny koszt (w boksie ogrzewanym) :(
  21. Cudnie! Trzeba dumać nad towarzystwem dla niej jak już Pianka się wyprowadzi, żeby nie było regresu ;)
  22. Tak jest! Nawet Maków nie od razu zbudowano ;)
  23. Ewo, bardzo dziękuję! Już zaczęłam wysyłać zaproszenia na bazarek Twój i mój ;) A Ty tylko wstaw reklamę na wątku bazarkowego reklamowania :)
×
×
  • Create New...