-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Na 100% zwierzęciu nie da się zaufać, bo to jednak tylko zwierzę... Ale faktem jest, że nie można się dać zwariować. Obroża z adresatką, chip i nieustanne ćwiczenia przywoływania w różnych sytuacjach - taka powinna być psia normalność i tyle ;)
-
Deesowicz z przymusu - jak nasza Gapcia...
-
Z układu twarzy trochę jak Rudek. I Pomi też ma coś z Rudka albo Rudek z Pomi... Cholerka - 10 dni, "mało casu, kruca bomba!" :(
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wizytacja pozytywna. Najbardziej chciały się wyadoptować - nie uwierzycie - Gapcia z Imcią! :) Kreska i Lili były zamknięte ze Sławkiem w sypialni, żeby Państwo zębów i nosów nie stracili, pochylając się do Nioni ;) Nioniusia zaprezentowała się bardzo ładnie - obszczekała obcych w przedpokoju, ale zaraz potem mocno podstawiała się do głasków, przepychając się nawet przed innymi potencjalnie chętnymi. Pani Patrycja mówi, że oczka ma podobne do Grosi Malagosowej :) Na koniec Pani wzięła Niońkę na ręce, żeby zobaczyć jak jest ciężka i to trochę przestraszyło Nioniusię. Ale nie za bardzo, bo zaraz potem żegnała Państwa w przedpokoju, a nawet się z nimi... wybierała!!! Umowa jest taka, że dam znać po zabiegu jakie plany terminowe ma Doktor. Opierając się na tym, co wcześniej luźno ustalaliśmy (czyli 3 tygodnie rekonwalescencji) wyliczyliśmy, że Nionia mogłaby zmienić adres zamieszkania 3 kwietnia. Ewentualnie po świętach... A może uda się wcześniej? Tym bardziej, że Pani Mama ma urodziny 25 marca ;) -
~ Szaggi spod śmietnika - prześliczny młody "hovawart" już ma dom!
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Szaguś, jak Ci idzie... udomowianie? ;) :) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Nutusia replied to bros's topic in Już w nowym domu
4 lata?!?!? NIEMOŻLIWE! Kolejnych czterech i czterech i czterech i czterech..... :) -
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Igiełkami - jak to Kaktus ;) :) -
Tośka - dzielna z Ciebie dziewuszka! :) Romuś - MÓJ TYP! ;)
-
Krysia - słów brakuje na Twoją DZIELNOŚĆ!
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Kaś - dziękuję! Na Ciebie zawsze można liczyć :) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata z KWB - 200 zł na operację Soni - zapisuję w poście rozliczeniowym na razie - zobaczymy co życie pokaże. Jedno jest pewne - po zabiegu Sonia nie trafi do płatnego DT ;) -
~ Szaggi spod śmietnika - prześliczny młody "hovawart" już ma dom!
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cwaniaczek - już się "zadomowił" ;) Tak trzymaj, Szagusiu! :) -
No niestety - nie nadejszło :(
-
Mroźna zima też nie pomaga - kleszczy nie da się "wymrozić". Bez pożywienia mogą żyć nawet 2 lata! Mówiło się zawsze, że po wybuchu bomby atomowej przeżyją tylko karaluchy - jestem pewna, że kleszcze też! :( Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak gniazda kleszczy. Jest ich po prostu zatrzęsienie w określonych miejscach i porach roku. Kiedyś znaleźliśmy w puszczy suczkę, z której wyciągnęliśmy ponad 200 kleszczy! Nie wiem jakim cudem, ale nie złapała babeszjozy. Za to wtedy miałam okazję zobaczyć jak różne są te potwory - okrągłe, podłużne, czarne, czerwone, brązowe... Najgorzej było na brzuchu, gdzie skóra nosiła ślady zadrapań kolcami cierni - w tych ranach siedziały dosłownie jeden na drugim, bleeeeeeeeeeeeee :(
-
Otóż to! W zasadzie wystarczy, żeby zechciał mieć stadko, czyli... 2 psy ;) Aha, za każdym razem zapominam napisać, że czasy grzecznego zachowania psów w domu pod naszą nieobecność zostały tylko wspomnieniem! Przedwczoraj mój Tomek został pozbawiony butów "kościółkowych", a wczoraj któryś ze szpiczastych nosów otworzył przesuwne drzwi do łazienki, czego skutkiem było owinięcie całego korytarza papierem toaletowym!!!! Jak się dobrały do szafki z butami nie wiem - nie zostawiły żadnych śladów ;)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
A ja do Kraboleona! :) -
O matko moja jedyna!!!! Skoro na zawał nie zeszliście goniąc Pomidorową, to już nic Was nie ruszy!!!! Ale AKCJA! Tak to jest z tymi lekami "ogłupiającymi" - tracą moc, gdy adrenalina aż kipi uszami i pies walczy o przeżycie (w jego mniemaniu). Za wytrwałość i determinację - SZACUN! A dla TZa życzenia i podziękowania dodatkowe za tak pożytecznie świętowany Dzień Mężczyzny :)