-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
I tak już miały kupę szczęścia, że udało im się opuścić schron... ;)
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Imka też by pewnie zlizywała pasztet (choć u p. Magdy bywało, że nie chciała absolutnie nic wziąć do pyska). Natomiast o wiele chętniej by to robiła w psim towarzystwie :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Nasz Doktor też mówi, że Sabunol to lipa... Ale mówi też, że nie ma skutecznego w 100% preparatu na kleszcze. Duże nadzieje pokłada w tabletkach, choć o ich skuteczności będzie można zacząć mówić mniej więcej latem, gdy obecny wysyp tego paskudztwa się skończy. -
Masz ci los... :( U nas Imka jest taka upierdliwa i napastliwa, ale w sumie, w jej pojęciu, jest to "zabawowe". Tylko, że u mnie nie ma staruszków, które chciałyby się czuć bezpiecznie i mieć święty spokój...
-
Mi też zawsze ciśnienie rośnie. Podobnie jak w sytuacji, gdy dzwonię, nikt nie odbiera i nie oddzwania. Liczba czarnych scenariuszy, które mi wtedy przelatują przez głowę jest niezliczona :( A potem wreszcie oddzwaniają i się okazuje, że np. bateria w telefonie padła, pani była na zebraniu w szkole albo zostawiła telefon w samochodzie ;) Tak sobie czasem myślę, na co mi na starość te wszystkie emocje, na co mi zasikane podłogi, podrapane i wygryzione drzwi, a potem wejdę na jakiś wątek, zobaczę, przeczytam i już wiem po co...
-
Zalogowany na dogo domek to jest to! ;) Wiem coś o tym :) A Mimiśka jaką ma gustowną kreację, fiu, fiu! :) Dołączam do kciuków trzymanych za najlepszy z możliwych "całokształt" :)
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Rewelacja! :) Tabuśka będzie cudna po kąpieli i czesaniu (tylko o odpowiedniej stylizacji "czupurka" nie zapomnij, Murko! ;)) O Kaktusa jestem baaaaaaaaaardzo spokojna :) -
Krzyś ma w głowie tylko pieski i na ludzi już tam miejsca nie ma (że o zakupach nie wspomnę ;)). Jakby miał wstawić albo kupić coś dla piesów, jestem pewna, że o niczym by nie zapomniał ;) :)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Ja też Cię szczypię i to najmocniej jak potrafię! ;) Zawsze uważałam, że cuda są po to, by się zdarzały i tak właśnie się dzieje :) Dropsiku - powodzenia, zdrówka i szczęścia. U Marysi miałeś jak w raju, ale jednak bycie jedynakiem ma swoje dobre strony. Wiem, co piszę! ;) :) -
Myślałam już o takiej bramce i... zapomniałam, gdy ostatnio byłam w Ikei :( Wczoraj znów był "włam" - one są ciągle o krok przed nami w tych pomysłach!!! Na szczęście była tylko kałuża (nie wiem ile jeszcze deski wytrzymają...) i wywleczona torebka z wacikami. Natomiast szafka na buty się sprawdziła, choć nadal wiążę ją na sznurek. Strzeżonego, jak to mówią.... I nowość - wczoraj Imka "przepisowo" skakała na mnie, opierając się łapkami o moje kolana! :) Trwało to wszystko oczywiście jedynie ułamki sekund, ale zawsze to coś! ;)
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Właśnie, właśnie - na Imkę to by z pewnością zadziałało. Duuuużo lepiej niż pasztet, nawet ten z najwyższej półki ;) :) -
Młoda, łagodna Randa zamieszkała w Warszawie u kochającej Rodziny
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
O gustach się nie dyskutuje i bywają one różne - na szczęście dla psów, które są przeróżne :) -
Mojej poprzedniej boksi, na rozpracowanie gałki wystarczyło niespełna 7 minut!!! Nie mam nic przeciwko haczykom - długi czas taki system się sprawdzał w prowizorycznych drzwiach do sypialni. Ale drzwi przesuwne do łazienki mam z luster (u mnie do tej łazienki wchodzi się przez szafę ;)) - nie da rady zamontować haczyka. A do pokoju książkowego drzwi nie ma wcale. Nie da się dokupić nawet byle jakiego skrzydła, bo futryna jest niewymiarowa. Trzeba albo robić na zamówienie, albo wymieniać razem z futryną, a ciągle są inne finansowe priorytety i salon (z którego się do pokoju książkowego wchodzi) czeka na remont i pozbycie się znienawidzonej przeze mnie boazerii już 15 lat :(
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Trudne wybory... -
A ja zauważyłam, że po takiej wielogodzinnej orce, anecik ma 2 dni wolne ;) Wiadomo, że szuka się DS lepszego niż nasz tymczas - mam to samo! Nie oddałabym spokojnej Soni do domu z małymi, energicznymi dziećmi albo szalonej Florki starszej osobie :) Tyle tylko, że o lepsze warunki niż mają u mnie bardzo łatwo - wystarczy, że kogoś nie ma w domu krócej niż 10 godzin naszej nieobecności i że jest mniej zwierząt niż u nas (4 własne psy i 2 koty). Pogadajcie, Dziewczyny - jak to mówią... "warto rozmawiać" ;) :)
-
Młoda, łagodna Randa zamieszkała w Warszawie u kochającej Rodziny
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Lili będzie niepocieszona, jak jej przekażę ;) Śliczne suczydło z Randy, a najfajniej, że szczęśliwa i że już nie Konfirmowie są jej "ludźmi" :) -
Hihihiiiii... na tej ostatniej fotce to kto był w niewoli, a kto kogo próbował "wyzwolić"? ;)
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Hura! Hura! Hura! Kaktusku - powodzenia! Tabako - i mnie na Twoim wątku nie zabraknie, bo takie długasy niskopodłogowe to zdecydowanie mój typ :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Krabiś - jego lordowska Słodkość! Niech już wreszcie przyjdzie ciepełko i słoneczko, to i skóra się poprawi na dobre! :) -
FANNY z Radys delikatna, wrażliwa czekoladka już w DS :))))
Nutusia replied to Florentyna's topic in Już w nowym domu
Rewelka! Wczoraj oglądałam fragment jakiegoś programu o psach i była mowa o australijskim owczarku miniaturowym - po prostu Fanny we własnej osobie! :) Oczywiście ten w czekoladowej "wersji" ;) Sami zobaczcie: https://www.google.pl/search?q=australijski+owczarek+miniaturowy&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=krU0Vcn6GYfXarbNgJAP&ved=0CCAQsAQ&biw=1920&bih=969 Flo, może dr D. ma kenel pożyczyć?... Pamiętam, że przed "podziałem" był taki na Paderewskiego. Nasza lecznica teraz nie ma.