Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. I tak już miały kupę szczęścia, że udało im się opuścić schron... ;)
  2. U nas jeszcze nie aż tak. Choć rano biłam się z myślami, czy nie wyeksmitować towarzystwa. Tylko, że jednak najpierw muszę obejść ogród i zobaczyć co ma szanse "polec" ;)
  3. Imka też by pewnie zlizywała pasztet (choć u p. Magdy bywało, że nie chciała absolutnie nic wziąć do pyska). Natomiast o wiele chętniej by to robiła w psim towarzystwie :)
  4. Nasz Doktor też mówi, że Sabunol to lipa... Ale mówi też, że nie ma skutecznego w 100% preparatu na kleszcze. Duże nadzieje pokłada w tabletkach, choć o ich skuteczności będzie można zacząć mówić mniej więcej latem, gdy obecny wysyp tego paskudztwa się skończy.
  5. Masz ci los... :( U nas Imka jest taka upierdliwa i napastliwa, ale w sumie, w jej pojęciu, jest to "zabawowe". Tylko, że u mnie nie ma staruszków, które chciałyby się czuć bezpiecznie i mieć święty spokój...
  6. Mi też zawsze ciśnienie rośnie. Podobnie jak w sytuacji, gdy dzwonię, nikt nie odbiera i nie oddzwania. Liczba czarnych scenariuszy, które mi wtedy przelatują przez głowę jest niezliczona :( A potem wreszcie oddzwaniają i się okazuje, że np. bateria w telefonie padła, pani była na zebraniu w szkole albo zostawiła telefon w samochodzie ;) Tak sobie czasem myślę, na co mi na starość te wszystkie emocje, na co mi zasikane podłogi, podrapane i wygryzione drzwi, a potem wejdę na jakiś wątek, zobaczę, przeczytam i już wiem po co...
  7. Zalogowany na dogo domek to jest to! ;) Wiem coś o tym :) A Mimiśka jaką ma gustowną kreację, fiu, fiu! :) Dołączam do kciuków trzymanych za najlepszy z możliwych "całokształt" :)
  8. Rewelacja! :) Tabuśka będzie cudna po kąpieli i czesaniu (tylko o odpowiedniej stylizacji "czupurka" nie zapomnij, Murko! ;)) O Kaktusa jestem baaaaaaaaaardzo spokojna :)
  9. Trzymaj się, Kuleczko - tyle już przeszłaś, że teraz MUSI być lepiej!!! Co to był za nowotwór, czego?...
  10. Krzyś ma w głowie tylko pieski i na ludzi już tam miejsca nie ma (że o zakupach nie wspomnę ;)). Jakby miał wstawić albo kupić coś dla piesów, jestem pewna, że o niczym by nie zapomniał ;) :)
  11. Rudek, jak rany! Korzonki zapuściłeś, czy jak?!?!?!? Nie bądź samolub, inne psiaki też Marysinej pomocy potrzebują...
  12. Ja też Cię szczypię i to najmocniej jak potrafię! ;) Zawsze uważałam, że cuda są po to, by się zdarzały i tak właśnie się dzieje :) Dropsiku - powodzenia, zdrówka i szczęścia. U Marysi miałeś jak w raju, ale jednak bycie jedynakiem ma swoje dobre strony. Wiem, co piszę! ;) :)
  13. Uzupełniłam post rozliczeniowy - przepraszam, zapomniałam, że się odgórnie mianowałam księgową, tworząc post rozliczeniowy ;) Jolu, czy płaciłaś już za hotelik i wpisać to w wydatkach, czy na razie tylko wpisać wpłatę Twojej Córki na ten cel?...
  14. Myślałam już o takiej bramce i... zapomniałam, gdy ostatnio byłam w Ikei :( Wczoraj znów był "włam" - one są ciągle o krok przed nami w tych pomysłach!!! Na szczęście była tylko kałuża (nie wiem ile jeszcze deski wytrzymają...) i wywleczona torebka z wacikami. Natomiast szafka na buty się sprawdziła, choć nadal wiążę ją na sznurek. Strzeżonego, jak to mówią.... I nowość - wczoraj Imka "przepisowo" skakała na mnie, opierając się łapkami o moje kolana! :) Trwało to wszystko oczywiście jedynie ułamki sekund, ale zawsze to coś! ;)
  15. Hihiiii... podobno nie ma głupich pytań, tylko głupich odpowiedzi trzeba się wystrzegać ;) Poprzeczka dla przyszłego domu Logana będzie ustawiona bardzo wysoko, ale wierzę, że znajdzie się ktoś, kto do niej doskoczy, a może nawet ją przeskoczy! :)
  16. Właśnie, właśnie - na Imkę to by z pewnością zadziałało. Duuuużo lepiej niż pasztet, nawet ten z najwyższej półki ;) :)
  17. O gustach się nie dyskutuje i bywają one różne - na szczęście dla psów, które są przeróżne :)
  18. Mojej poprzedniej boksi, na rozpracowanie gałki wystarczyło niespełna 7 minut!!! Nie mam nic przeciwko haczykom - długi czas taki system się sprawdzał w prowizorycznych drzwiach do sypialni. Ale drzwi przesuwne do łazienki mam z luster (u mnie do tej łazienki wchodzi się przez szafę ;)) - nie da rady zamontować haczyka. A do pokoju książkowego drzwi nie ma wcale. Nie da się dokupić nawet byle jakiego skrzydła, bo futryna jest niewymiarowa. Trzeba albo robić na zamówienie, albo wymieniać razem z futryną, a ciągle są inne finansowe priorytety i salon (z którego się do pokoju książkowego wchodzi) czeka na remont i pozbycie się znienawidzonej przeze mnie boazerii już 15 lat :(
  19. A ja zauważyłam, że po takiej wielogodzinnej orce, anecik ma 2 dni wolne ;) Wiadomo, że szuka się DS lepszego niż nasz tymczas - mam to samo! Nie oddałabym spokojnej Soni do domu z małymi, energicznymi dziećmi albo szalonej Florki starszej osobie :) Tyle tylko, że o lepsze warunki niż mają u mnie bardzo łatwo - wystarczy, że kogoś nie ma w domu krócej niż 10 godzin naszej nieobecności i że jest mniej zwierząt niż u nas (4 własne psy i 2 koty). Pogadajcie, Dziewczyny - jak to mówią... "warto rozmawiać" ;) :)
  20. Lili będzie niepocieszona, jak jej przekażę ;) Śliczne suczydło z Randy, a najfajniej, że szczęśliwa i że już nie Konfirmowie są jej "ludźmi" :)
  21. Hihihiiiii... na tej ostatniej fotce to kto był w niewoli, a kto kogo próbował "wyzwolić"? ;)
  22. Hura! Hura! Hura! Kaktusku - powodzenia! Tabako - i mnie na Twoim wątku nie zabraknie, bo takie długasy niskopodłogowe to zdecydowanie mój typ :)
  23. Rewelka! Wczoraj oglądałam fragment jakiegoś programu o psach i była mowa o australijskim owczarku miniaturowym - po prostu Fanny we własnej osobie! :) Oczywiście ten w czekoladowej "wersji" ;) Sami zobaczcie: https://www.google.pl/search?q=australijski+owczarek+miniaturowy&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=krU0Vcn6GYfXarbNgJAP&ved=0CCAQsAQ&biw=1920&bih=969 Flo, może dr D. ma kenel pożyczyć?... Pamiętam, że przed "podziałem" był taki na Paderewskiego. Nasza lecznica teraz nie ma.
×
×
  • Create New...