-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Świetna jest! Taki... Czupurek :)
-
No właśnie :( Nigdy więcej nie napiszę ani nie powiem, że jest lepiej (że o "dobrze" nie wspomnę!). W piątek znów nastąpił włam do pokoju książkowego i do łazienki. Pokój oczywiście zakupany i zalany... Z łazienki wyniesiony i poszatkowany papier toaletowy, a do tego ODKRĘCONE!!! pudełko z woskiem do włosów, który to wosk został... wylizany do czysta!!! Prawdopodobnie przez Kreśkę, bo tylko ona wieczorem źle się czuła, odmówiła kolacji, miała odruchy wymiotne i w końcu puściła pawia w dziwnym kolorze i o dziwnej konsystencji. Na szczęście w sobotę rano wszystko wróciło do normy. A wczoraj, w ramach wzmacniania zasieków, w odruchu desperacji kupiliśmy używaną szafę. Pojechaliśmy po nią do Wwy, przywieźliśmy w częściach i Sławek ją skręcał w przedpokoju i przerabiał na szafkę na buty. NIKT z nas nie zauważył (a była u nas Ula), że... zniknęła jedna nóżka, która została pracowicie od góry obgryziona. I wzrok Lili "ale o co chodzi?" Na szczęście dostaliśmy 1 zapasową nóżkę... W normalnym domu, z normalnymi psami pewnie temat zabezpieczenia butów byłby załatwiony, ale nie u nas! Szafa zamyka się normalnie (jak np. szafka kuchenna). Z obawy, że zostanie otwarta szpiczastym ryjkiem, powstał "malowniczy" zasiek w postaci sznurka i gwoździka, żeby przywiązać uchwyt od drzwi szafy do rzeczonego gwoździa. Powstał też nowy zasiek na wejściu do pokoju z książkami. Na ile skuteczny - okaże się po dzisiejszym powrocie... A ciepełka wciąż nie widać... :(
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, że Państwo są otwarci i chętni do wszelkiej współpracy - o to dziś wcale nie jest łatwo. Miał ten Filuś duuuuużo szczęścia w życiu. O wiele więcej niż... rozumku ;) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Witaj Marmosiu dawno nie widziana! :) Fajnie, że wracasz chociaż Ty :) -
Ech, u nas też, gdy się wprowadzaliśmy, na naszą dróżkę, zanim Poziomką została nazwana, przychodziły zające, na działce, gdzie teraz stoi dom Uli przechadzał się bocian... Teraz też są, ale sporo dalej.
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zachowuje się jak nasza Imka - jest u nas od połowy września, a nadal, gdy jest na podłodze, podejdzie do ręki, powącha palce, weźmie smaczek, ale dotknąć się nie da :( A może Pikuś też by się przy innym psiaku ośmielił, jak Imka?... Pisałam o obróżce feromonowej. Jakąś małą obróżkę pewnie bym wynalazła, tylko jak przekazać? Wysłać pocztą?... -
Pewnie, że trzeba się starać przyśpieszyć termin. Po co "obcy" ma wycieńczać i tak malusią suczynkę?...
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Nutusia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Siusiajka - Ty to potrafisz podnieść człowieka na duchu! :) -
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Robię tak samo. Tylko jak psiak ma zamieszkać poza Polską i potrzebny jest paszport, muszę chipować na właściciela. Dobry pomysł z chipem i adresatką, bo jednak podróż długa, z przesiadką - tak będzie bezpiecznej. I żeby pies był w aucie przywiązany choćby do zagłówka. Najpierw wysiada człowiek, potem dopiero odpina psa! -
Miniusiu, szybciutko wracaj do formy i znikaj do domciu, bo Pokerek potem znowu będzie musiał leczyć zranione serduszko...
-
Mam nadzieję, że po wszystkie psiaki zgłosili się ludzie... Bardzo się cieszę! :) Szczególnie z Tabaki, bo to mój typ ;)
-
Trzeba słuchać Pana Doktora!!!
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Daj innemu psiakowi. Dzięki datkowi Pani Patrycji, Imka nawet spadek po Soniulce dostała :) -
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Kaktus jedzie do poleconego domku - można być spokojnym! :) -
Wychudzony owczarek- Zorta, szuka odpowiedzialnego i kochającego domu
Nutusia replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) -
Bezdomny i bezimienny, kulejący, poraniony kaukaz
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Tak się nie robi... Każdy, któremu proponuje się pomoc dla psa powinien się po tyłku piętami bić, że nie zostaje z problemem sam. Ale jeśli woli zostać sam - jego wybór. Początkowo miałam tylko zmienić procentowy udział Maksyma w bazarku, ale teraz dochodzę do wniosku, że powinnam działać zgodnie z przysłowiem "niemiła księdzu ofiara..." Robię bazarki na psy dogomaniackie, a Maksym dogomaniacki już nie jest :( -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O mamo, biedny Pikuś. Może go jakoś wspomóc tabletkowo albo obróżkowo?... Obawiam się o babeszję i Bliss. Marne też będzie spotkanie z Randą :(