-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
No Kaktus - najwyższy czas pakować... doniczkę! ;) :) Faworek i Bob to maluchy - ile trzeba byłoby dopłacić za dwóch w miejsce Kaktusa?... Zwolni się też miejsce u Papryki, bo Fanny niebawem się na swoje wybiera. Trudne decyzje... :( -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj tak... Tylko kto zechce tę małą gangrenę?... -
Wychudzony owczarek- Zorta, szuka odpowiedzialnego i kochającego domu
Nutusia replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Ja bym cichutko proponowała: "nic na siłę"... Widziałam emocje Pani Magdy, gdy opowiadała o batalii, jaką stoczyła o Anguę, widziałam na półce urnę z prochami suni, widziałam jak emocje Pani Magdy przeżywa jej Partner. TEN facet nie jest słaby - on jest ROZSĄDNY! Decyzja o adopcji musi być wspólna i nie wolno się przy tym kierować zrywem serca, a tym bardziej ulegać naciskom innych. Pamiętam jak po śmierci Tosi byłam "atakowana innymi psami". To nie było miłe i wpędzało mnie w ogromne poczucie winy... W tym domu będzie drugi pies - co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Z pewnością będzie to pies, który będzie wymagał więcej opieki, uwagi niż inne, bo to jest dom, który nie szuka grzecznego, bezproblemowego, pięknego pieska, najlepiej takiego z kokardką. Oni szukają psa w prawdziwej potrzebie. Można składać propozycje - ale bardzo rozważnie i subtelnie. Przepraszam, wyrażam tylko swoje zdanie... -
FANNY z Radys delikatna, wrażliwa czekoladka już w DS :))))
Nutusia replied to Florentyna's topic in Już w nowym domu
Może na bla bla car zerknąć (jeśli ktoś umie) ;) Baaaaardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy. Szczególnie, że wspólnie spędzona noc jednak zbliża ludzia do psa :) -
On jest prześliczny i bardzo adopcyjny. A niech to! :(
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Błagam - chroń żołądek przy Metacamie, choćby Ranigastem. Mam obsesję na tym punkcie po tym, jak słynny warszawski "specjalista" wykończył mi Metacamem Tosinę :( -
Wychudzony owczarek- Zorta, szuka odpowiedzialnego i kochającego domu
Nutusia replied to bela51's topic in Już w nowym domu
I co teraz będzie?... Tak nie można :( -
Nie ważne - ważne, że zobaczyłaś i dzięki temu ma ładne, niebanalne imię :)
-
E, gdzie tam! Twoja Bliss dobre 10 razy większa niż nasza Kreśka ;) :)
-
I znów będzie podwójna okazja do świętowania ;) Na Zośkę przyjechała do nas Kresia - stuknie nam wspólne 5 lat :)
-
No prześlicznościowa ona jest. I jaka mądralińska! :)
-
Dostałam na olx taką wiadomość: Dzień dobry. Z opisu i zdjęć wynika , że Mohito to pies w typie briarda. Proponuje go tak ogłaszać a szybko znajdzie dom. Pozdrawiam Może faktycznie ogłosić go jako w typie rasy?...
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Kompletnie nie wiem o co chodzi - jeden wielki chaos tam panuje :( Zapomniałam, że cyknęłam 1 fotkę telefonem w niedzielę. Koszmarnej jest jakości, by i aparat słaby i już ciemno było, ale trochę widać jaka Nionia wyluzowana leży na kanapie, miziana przez p. Patrycję ;) -
FANNY z Radys delikatna, wrażliwa czekoladka już w DS :))))
Nutusia replied to Florentyna's topic in Już w nowym domu
To może ja się jednak wstrzymam z tym tekstem, co? ;) -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czekam na Pikusia w całej okazałości :) -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dziś mijają 3 lata od przyjazdu Gapci do nas... Jej świat jest malutki - zamyka się w granicach naszego domu i ogrodu. Ale chyba jej wystarcza, bo wygląda na szczęśliwą ;) -
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
Nutusia replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
Dziś mijają 3 lata od przyjazdu Gapci do nas... Jej świat jest malutki - zamyka się w granicach naszego domu i ogrodu. Ale chyba jej wystarcza, bo wygląda na szczęśliwą ;) -
Kompletnie nie kumam o co tam chodzi, ale jest mowa w dwóch Radysakach,w tym o Faworku... https://www.facebook.com/events/1381731108821221/1381887062138959/
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Nutusia replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Serce pęka i się wyrywa, ale postanowienie jest twarde - żadnych już wycofańców, bo skończę jak VV :( -
Jak to ROK? Jak, gdzie, kiedy?!?!?!?!? Ja się tak nie bawię!!!!! Ale oczygwizdek życzę długiego, szczęśliwego, zdrowego psio-ludzkiego życia w miłości, wierności i wzajemnym poszanowaniu :) Również dziś mijają 3 lata od kiedy Gapcia jest u nas. Nadal jej świat zamyka się na naszej furtce, ale choć jest tak mały, chyba jest w nim szczęśliwa...
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wieczorem miałam kolejne telefoniczne sprawozdanie od Pani Patrycji :) Nionia poszła z Panią Mamą na spacerek, polansowały się po miasteczku, obeszły ryneczek i nawet zawarły nowe znajomości ;) Na kolację było gotowany kurczaczek z ryżem, rosołkiem, marcheweczką i natką pietruszki ;) Pani Mama trochę zdziwiona, że Nioniusia taka spokojniutka jest (szczególnie w porównaniu z Negri ;)). Gdy Pani Mama miała zajęcie na piętrze domu, wniosła tam Sonię (bo nie chciała wejść po schodach), żeby nie była sama. Nie powinna tego robić, bo jest po złamaniu ręki, ale jak powiedziała "są rzeczy ważne i ważniejsze". A gdy Pan Tata wrócił z pracy, Nionia się schowała za Pańcię, ale nie obszczekała "intruza". Smaczek w ręku Pana Taty szybko przełamał lody :) Aha, jadłospis został już opracowany do końca tygodnia :) Pani Mama została jednak uprzedzona przez Panią Patrycję, a ta przeze mnie, że jak utuczy Nioniusia - ZABIERZEMY INTERWENCYJNIE!!!! ;) -
FANNY z Radys delikatna, wrażliwa czekoladka już w DS :))))
Nutusia replied to Florentyna's topic in Już w nowym domu
Dała radę, bo musiała... Kciuki zaciskam do białości!!!! :) -
Na komunię to się dostaje teraz quady i inne cośtamfony. No, ewentualnie jakieś mega rasowce. Kundel byłby wstydem na całą parafię! ;)