-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
O ranyyyyyyy..... ja chcę taki dom dla naszej Imki, ja chcę, ja chcę, ja chcę!!!!! ;) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nionia pewnie i nie wiedziała, że może być dobrze, ale jak już się przekonała, że może - baaaaaardzo to docenia :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Dzięki Mimi, Pokerek zaraz zadomkuje pół dogomanii!!! :) Szkoda tylko, że nie ma żadnej domkowej kandydatury dla naszej Imki :( -
Przy tak małym dziecku, wcale się nie dziwię, że chcą poznać psa wcześniej. A z dziećmi - wiadomo - zależy od dziecka, a przede wszystkim od rodziców. Taka Chmurka np. się w jednym domu z dzieckiem nie sprawdziła, a w drugim jak najbardziej, ale właśnie dzięki rozsądnym i odpowiedzialnym rodzicom chłopca. Maryś, czekam na teksty "bazowe" :)
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ooooo.... nie taki z niego "latlerek"! ;) No, chyba że taki jak z Soni :) Gratulacje za postępy - kroczki może i niewielkie, ale są i dobrze wróżą na przyszłość. -
Lealee - ależ cudo macie - GRATULUJĘ! Bibi wreszcie ma towarzystwo i godnego "przeciwnika"! Chętnie wpadnę na wizytę poadopcyjną... żeby wytarmosić tę niedźwiedzicę:) Jak coś będzie trzeba weterynaryjnie, na PW podam namiary ;)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Miód malina! :) A jeszcze na taki widok ;) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
W tak doborowym towarzystwie trudno nie wypięknieć i nie odmłodnieć! :) Te dwie ostatnie fotki koniecznie trzeba dać do ogłoszeń!!! -
Cudo!!!! Oczko trzeba przemywać esencją, rumiankiem albo solą fizjologiczną. To biedne oko nie wytwarza łez i nie ma jak się oczyszczać. Przy takim szalonym trybie życia, jaki ma Pianka, od kurz i paproszki nie trudno ;) My też Ice przemywaliśmy to chore oczko. W gorszych momentach zapuszczaliśmy krople Dicortineff. Fanny jak zeszczuplała - lasencja, że hej! :) I Odiś z uśmiechem na pysiu :)
-
Wychudzony owczarek- Zorta, szuka odpowiedzialnego i kochającego domu
Nutusia replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Pokażcie! ;) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Są :) Wczoraj dzwoniłam do p. Patrycji. Mam obiecane fotki (już są zrobione), które niestety nie przeszły mmsem. Na razie syn p. Patrycji pisał egzaminy gimnazjalne, więc cała rodzina miała inne priorytety ;) Nionia ma się świetnie. Dostała stosowne psie łóżeczko i nowe miseczki - wszystko zostało docenione z wdzięcznością! Pani Mama martwi się trochę o Niońkową łapkę, że jeszcze ją oszczędza, ale gdy p. Patrycja przyjechała w odwiedziny z psimi cukierkami, okazało się, że obie tylne łapki są sprawne i można na nich stawać, by jak najszybciej dostać kolejnego smaczka :) Sońka bardzo polubiła Pana Tatę i gdy ten wychodzi do pracy, chwilę płacze przy drzwiach. Oczywiście Pani Mama szybciutko psa utula, wszystko wraca do normy, a po powrocie Pana Taty z pracy, radości i szczęśliwości nie ma końca. W kontaktach z Negri jest postęp - miłości czy przyjaźni jeszcze nie ma (i być może nigdy nie będzie), ale wypuszczone do ogródka, obie psice zmierzają już w jednym kierunku - dotąd każda szła w swoją stronę. Tak więc postęp jest! :) -
Wychudzony owczarek- Zorta, szuka odpowiedzialnego i kochającego domu
Nutusia replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Właśnie, właśnie... :) -
Dziękuję, Pokerku! :)
-
No niestety, TAKIM ludziom, zapał szybko mija :( Najlepiej, gdyby ktoś inny wszystko za nich robił...
-
Ups - najpierw Ci wysłałam PW, a potem tu weszłam. Traktuj je więc jako nieważne ;)
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - stara prawda! ;) :) -
Ojojojjjj... Moje psiny uwielbiają się wygrzewać na słońcu i nawet w największy upał trynią się na leżak (szczególnie Kreska) - mają to po mnie - nigdy nie jest dla nich za gorąco! Też się kiedyś opalałam "na Indiańca". Od kiedy mieszkamy na wsi i skóra ma częstszy kontakt ze słońcem, szybciej się opalam i nawet nieco brązowieję ;) Niestety, potem bardzo szybko blednę :(
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
U mnie w ogródku też już konwalie całkiem spore i jeszcze... nie stratowane ;) Kaczeńców nie widziałam, bo z obawy przed kleszczami nie spaceruję za daleko na podmokłe pola. -
Wychudzony owczarek- Zorta, szuka odpowiedzialnego i kochającego domu
Nutusia replied to bela51's topic in Już w nowym domu
A Pani Magda się już... dopsiła? ;) -
Przesłałam Kejciu wczoraj psiaki do ogłoszeń (jeszcze 6 mi zostało). Z braku decyzji, zostawiłam zdanie o transporcie do Warszawy, bo ponoć od przybytku głowa nie boli ;)
-
Lubię przysłowia, które są przecież czystą mądrością narodu, a jeszcze bardziej lubię, gdy się sprawdzają! :) Wczoraj zajrzała do nas na chwilę Viola. Oczywiście miała ze sobą woreczek z chrupkami, więc była w centrum zainteresowania. Jednak ciastek za darmo nie rozdawała - trzeba było przestać skakać i zrobić siad ;) Najlepiej wychodziło to Lili, bo ona pięknie siada przed postawieniem miski. Imka też brała udział w ćwiczeniach i też biegiem załapała, że nie należy się wspinać po chrupka po plecach koleżanek! Brała smaczki z ręki, ale dotknąć się oczygwizdek nie pozwoliła nawet na ułamek sekundy...
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Takie czesano po długim zaniedbaniu sierści i skóry przynosi zwierzakowi wielką ulgę - nie ma co się dziwić, że Tabaka zadowolona :)