Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. i co tam lekarz chirurg wczoraj powiedział? Martwi mi, ze tam w doopce może być ten śrut rzeczywiscie, skoro taki niedotykalski :(
  2. A ci sąsiedzi to stali mieszkańcy, czy tylko urlopowicze? Bo taki terier to rzeczywiście kosa na koty :(
  3. A ten psiaczek kudłaty kremowy, to sunia?
  4. Fajna z niej sunia :) Ma ogłoszenia? Jest wysterylizowana?
  5. Szyszkowska jest urocza, na pewno będą o nią telefony :)
  6. Zagladam z nadzieję, że uda się sunię zlokalizować i dowiedzieć o niej czegoś więcej.
  7. Dziękuję Wam z całego serca. Oczywiście wychodząc z psami wołam "Mila, Amiś, Sonia, Zulka, Nusia, na spacer!"..., w obiad szykuję też czerwoną miseczkę Milusiową. Ale wieczorem ją schowałam do szafki. Niech czeka na swoją kolej, na - może? inne wcielenie naszej Milusi?
  8. Szok, i jeszcze raz szok. Jeszcze nie wierzę.
  9. Ja też byłam w sobotę nad Wisłą, i bardzo miło spędziłam czas z córką ;) Jest już dorosła i po prostu poszłyśmy na piwo :)
  10. Zdjęcia cuuuudne! Bonsai, dużo bym dała za sesję zdjęciową naszej tymczaski Amisi, by suczysko komuś wpadło w oko!
  11. Witojcies u nos! :) :) W Różanie mam znajome dwie panie pomagające bezdomniakom, jakby Ci się nudziło ;)....
  12. Mateńko kochana, u nas też dramat, odeszła w sobotę nasza Mila, "mazowiecki border collie", tymczasowiczka, która została u nas na stałe z powodu choroby; http://www.dogomania.com/forum/topic/122489-odesz%C5%82a-nagle-nasza-cudna-mila-czarno-bia%C5%82a-sunia/
  13. Z przyjemnością te jamnicze ryjki się ogląda, cudaki kochane!
  14. Oby się spodobał chłopak, bo dwa domy zainteresowane to podwójna szansa :)
  15. Jak to dobrze, ze są tacy ludzie, kochani i wrażliwi! Cudna wiadomość!
  16. a to zaleta, bo nie każda z nas po zdjeciu kiecki jest pełna wdzięku :P
  17. Obie cudne suczynki, ale i ja do takich stareńkich i wielkookich mam słabość....
  18. Ważne jest też to, ze jesteśmy tu w gromadzie, która rozumie się bez słów. Człowiek sam by nic nie zdziałał, bo nawet wypłakać się komuś w mankiet czasem trzeba, i jest ważne, komu.
  19. Aż się boję pytać, co przybyło.... U nas tragedia, odeszła nasza Mila http://www.dogomania.com/forum/topic/122489-odesz%C5%82a-nagle-nasza-cudna-mila-czarno-bia%C5%82a-sunia/
  20. Właściwy pies na własciwym miejscu :)
  21. Taka była nasza Mila: [url=http://postimage.org/][/url] odnalazłam jej wątek, przeczytałam cały, historia pięknego i mądrego psa.... http://www.dogomania.com/forum/topic/122489-odesz%C5%82a-nagle-nasza-cudna-mila-czarno-bia%C5%82a-sunia/
  22. Masz rację, to najgorsza chwila w tymczasowaniu psa- ta decyzja i potem po niej odczekanie jakiegoś czasu.... Ale i tak gorzej ma Mazowszanka z Kulką...
×
×
  • Create New...