Jump to content
Dogomania

szajboska

Members
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szajboska last won the day on September 14 2015

szajboska had the most liked content!

Community Reputation

55 Excellent

1 Follower

About szajboska

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/29/1988

Converted

 • Location
  Łowicz / Olsztyn
 • Occupation
  studentka mam nadzieję do czerwca :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdyby sunia ze schroniska trafiła do jakiegoś DT albo hoteliku, proszę o kontakt postaram się wtedy wesprzeć jej utrzymanie stałą deklaracją.
 2. Rodzina, która adoptowała Mimi wie o całej sytuacji, tzn. poinformowałam ich że dostałam wiadomość że w schronisku przebywa bardzo podobna sunia i proszę o potwierdzenie, że wszystko w porządku. Zdziwili się i zapytali od razu czy nie może schronisko sprawdzić po czipie, że to nie jest Mimi. Nie ukrywam, że głupio było mi tłumaczyć fakt że schronisko nie sprawdza czipów i dlatego ja ich niepokoje i zarzucam porzucenie psa. Jedyny pomysł jaki miałam pozwalający na weryfikację aktualności zdjęcia to była prośba o zdjęcie z gazetą (raczej nikt na co dzień takich zdjęć psu nie robi). Na
 3. Nie widziałam tego postu, dlatego nie odpowiedziałam tutaj, tylko wypowiadałam się na wątku suni podobnej do Mimi. Wstawiam zdjecia suni od DS potwierdzające, że nadal jest w swoim domku.
 4. Jeszcze nie otrzymałam zdjęcia suni z DS. Ale wczoraj wieczorem przesłałam link wydarzenia właścicielce hoteliku w którym sunia mieszkała przez kilka miesięcy i ona z całą rodziną też stwierdzili, że to nie ta sunia. Profil identyczny ale pyszczek od przodu nie ten. Mam nadzieję, że się nie mylimy bo DS był sprawdzany i zrobił bardzo dobre wrażenie, był też tam drugi psiak i kot. Jednak proszę, żeby w tym czasie skontaktować się ze schroniskiem i dopytać odnośnie tej sterylizacji i moze poprosić o sprawdzenie czipa czy nie czyta drugiego kodu.
 5. Jeszcze nie otrzymałam zdjęcia suni z DS. Ale wczoraj wieczorem przesłałam link wydarzenia właścicielce hoteliku w którym sunia mieszkała przez kilka miesięcy i ona z całą rodziną też stwierdzili, że to nie ta sunia. Profil identyczny ale pyszczek od przodu nie ten. Mam nadzieję, że się nie mylimy bo DS był sprawdzany i zrobił bardzo dobre wrażenie, był też tam drugi psiak i kot. Jednak proszę, żeby w tym czasie skontaktować się ze schroniskiem i dopytać odnośnie tej sterylizacji i moze poprosić o sprawdzenie czipa czy nie czyta drugiego kodu.
 6. Dostałam wiadomość od DS że z sunią wszystko dobrze, poprosiłam o zrobienie zdjęcia przy aktualnej gazecie (nic innego nie przyszło mi do głowy co pozwala na weryfikacje daty wykonania zdjęcia) i przesłanie na maila. Jak tylko dostanę to wstawię. Ale proszę jeszcze o rozmowę z wet schroniskowym, która potwierdzi że to nie ta sama sunia. Gdyby coś wskazywało na to, ze to Mimi to jak najszybciej postaram się o sprawdzenie domu
 7. Dostałam odpowiedź na moją wiadomość, że suni w schronisku wszczepiono chipa i nie wiadomo czy już nie była wcześniej czipowana. To nie sprawdza się czy pies ma czipa ? Po co czipować psy skoro schroniska mają taką politykę ?! Czekam na informację z DS czy z sunią wszystko w porządku. Jak będą jakieś wątpliwości poproszę koleżanki z Łodzi o zrobienie wizyty, niestety ja nie mogę tego zrobić ze względu na zaawansowaną ciążę. A co ze sterylizacją ? Bo pisał ktoś, że sunia miała mieć sterylizację czy wiadomo czy był zabieg ? Bo Mimi jest po sterylizacji.
 8. Mimi była wysterylizowana i jest zaczipowana, proszę sprawdzić czy ta sunia ma czipa. Jednak sądze, że to nie jest ta sama sunia.
 9. Nie mogę rozliczyć bazarku .Zatkana skrzynka !!!

 10. pełna skrzynka nie mogę wysłać wiadomości :(

 11. nie mogę przesłać rozliczenia bazarku :)

 12. Proszę o kontakt w sprawie bazarku :)

×
×
 • Create New...