Witaj, Asiunab :)
Najpierw usłyszałam o psie złapanym na wsi i przywiezionym do gminnego kojca.
Ale jak zobaczyłam ją, to pomyślałam "O rany, byle nie taki zwykły kundelek, długi i napakowany..."...
Teraz ona jest dla mnie urocza i śliczna, ma piękną sierść, jest błyszcząca i pachnąca.