Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. to zdjęcie powyżej to przytulanka za post jeszcze poprzedni :) Cudna ta Twoja młodzież, Agato :)
  2. Konfirm ma rację, trzeba zacząć działać, bo samo nie przyjdzie, skoro nie przechodzi po lekach. A kot uroczy! Cudak !
  3. Szkoda, wielka szkoda.... Ale i takie scenariusze pisze życie...
  4. Nie pozostaje mi nic innego, jak sobie spokojnie czekać. A że w sanatorium, to i dla zdrowia z korzyścią :) Bez "nerw" i z wodą mineralną w dłoni.
  5. Tomek Strażak wygrał ten konkurs! Jest na pierwszym miejscu z dużą przewagą głosów! Dziekujemy za wysłane sms!!
  6. W sumie jak się nie sprawdzą jako dom stłay, nie weźmiesz ich do rodziny :)
  7. Jak Wy to robicie, kobiety?? Pies na dt, ogłoszenia, dom stały. Takie to proste!
  8. konfirm, szacun za wiedzę :) W Grecji łapałam się na tym, ze widząc jakieś nieznane w Polsce drzewo czy krzew, robiłam zdjęcie i mówiłam do Tomka "Zapytam Krysię, Ona będzie wiedziała"... I mam tych zdjęć trochę do oceny!
  9. Ja tam w kciuki nie wierzę ;) Szybciej w śmietankowe babeczki :)
  10. Nie było... moze po południu lub wieczorem - pani z Otwocka i pani od MarysiaO. Oby się te panie nie pokłóciły o Ami, bo tak sie ludziska pchają po ten towar :angry: :P
  11. Zajrzałam na wątek, co to za Gosie tu rządzą. Podgladać będę, jako kolejna Gosia.
  12. Amiśka cała w skowronkach, tuliła się bardzo, przeciskała w tłumie ogonów do ręki jako pierwsza. Moja Ania stwierdziła, ze stado super dobrane, łącznie z Jej Kenią - spacery, podjadanie jabłek w sadzie, czekanie na michę - zgrana, spokojna paczka :) Na razie nikt nie wznowił kontaktów, ale spokojnie czekam.
  13. Mój Boże, co te zwierzęta musiały przejść... Jak to dobrze, ze Gapcia ma Was, Nutusiu!
  14. Już jestem i pędzę czytać o nowych poczynaniach suczynki :) Fajnie jest, a będzie jeszcze lepiej :)
  15. Jestem, nadrabiam, czytam, trzymam kciuki :)
  16. Jestem już w kraju, w pracy i tylko wspomnienia zostały :) Dom wczoraj w nocy po powrocie zastaliśmy w porządeczku, zwierzyna cała i zdrowa, zadbana, nakarmiona i wyspacerowana. Radość psiątek przeogromna, zwłaszcza Nutki, ona nie mogła się najbardziej nacieszyć. Spała ze mną wtulona w szyję, bo przecież gdy mnie nie ma, nawet na nasze łóżko nie wejdzie. Dziś czeka mnie pranie i trochę już szykowanie rzeczy do zabrania do sanatorium. W Grecji tyle kotów na ulicy, w śmietnikach, w ogródkach przydomowych, ze żal duszę ściska. I psy, takie uliczne... eh, biedaki kochane...
  17. pomerdały... września, oczywiście :) choć 2 października jadę na 3 tygodnie do sanatorium do Krynicy :cool1: :D
  18. Dziękuję Kochane, za wsparcie :) i do usłyszenia 29 września :) Bo pewnie jutro nie będę miała czasu zajrzeć na forum, pakowanie, wyjazd do Warszawy i dalej :)
  19. Może i niezniszczalne, ale po persilu czyste :)
  20. Wspaniałe wiadomości i czekamy więc na przyszłą sobotę :)
  21. Co za oryginał z niej, jak mamę kocham! Bardzo jestem ciekawa, co z niej "wyrosnie"!
  22. To już jutro...... Bądźcie dzielne, Dziewczyny!
×
×
  • Create New...