-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
malagos replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pomyślności w nadchodzącym roku 2017 :) -
Pomyślności i jak najmniej trosk w nowym roku! z rozrzewnieniem odwiedza sie takie stare watki, ilu osób nie ma z nami na dogo...
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Za to z kotem za pan brat: post images -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nasz Nusia też bardzo często szczeka, choć teraz jakby mniej, przy Figusi. Zwłaszcza na dworze, bo Figa zaczepia (chyba do zabawy) Nutkę i Zulke, biega wokół tych babinek i się wydziera. One się kulą i tak stoją :( Zdecydowanie Figa to młodziutka aktywna suczka, potrzebująca dużo ruchu, zabawy i zainteresowania :) -
A konfirmowie to już wrócili na wieś, hę? Czy nadal bawią w stolicy? Bardzo mi się chce do Warszawy pojechać, bardzo. Obejrzeć świąteczne iluminacje, przejść się po Starówce, iść z Agą do Bazyliszka na obiadek...No i spotkać się z dogomanią w Starbucksie :) Wieje u nas jak cholera, ale na Pomorzu - tam to koszmar!
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ot, i po świętach, i czas wracać do normalności :) Żeby tylko ten wicher nas nie porwał, he, he -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ogromnie za życzenia! Święta minęły w domowej atmosferze, w gronie najbliższych nam 6 osób oraz dodatkowo: koteczki Gandzi mojej Agnieszki i labradorki Kenii. Figunia bardzo się przestraszyła Kenii, jak ta wypadła z samochodu zaraz po przyjeździe i galopem przebiegła z radości po całym domu. Na początku Fidze aż tchu z wrażenia zabrakło, ale jak odzyskała głos to szczekała, jazgotała, piszczała, warczała przed pół dnia :). Kotkę przywitała radośnie machając ogonem. Do ludzi Figa jest niezwykłe sympatyczna. Garnie się do każdego, wspina na łapeczki i prosi o głaskanie, czy to kurier z paczka, czy mój syn :) Rankiem odwiedziła wszystkie łóżka i witała gości. Ale na spacer najlepiej wychodzi się ze mną. Nie z Anią, która ze wszystkimi psami chciała wyjść do sadu, nie z Agnieszką, nie z Tomkiem. Bierze chyba przykład z Nutki, która jest w 100% "moim psem" :) I trochę już się zaokrągliła, nie straszą wystające żeberka i koścista doopka. Na kolanach u Agi: gif image hosting free image hosting Jako że przybyło psów (Kenia zostaje z nami do 10 stycznia) położyłam dodatkowe posłanko - kołderkę dziecięcą powlekłam w starą poszewkę. Oczywiście przetestowała je zaraz każda z suczek, a Figunia bardzo je sobie chwali: picture upload picture upload -
Szkoda kota... Szkoda, że Psotka taka nie-koto-lubna :( Ale tylko możemy się poużalać, bo i ja nie wezmę koteczka, a znaleźć na wsi dom, nie stodołę, to wielki wyczyn.
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Obróżki na razie wcale nie zakładam, biega po ogródku na golasa. Drapie się głównie po karku i plecach, i ma jakby inną sierść w tych miejscach, szorstką i matową. Czy to możliwe, że po kroplach przeciw pchłom, bo w te miejsca akurat się je podaje?....Tomek mówi, ze raczej nie, nigdy się nie spotkał z odczynem skórnym po podaniu środków. -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Myślę, ze będzie dobrze. Maniuś to pogodny psiak, ufny do ludzi, bez jakiejś traumy. Ma apetyt, bawi się tymi zostawionymi zabawkami, pilnuje się Eli, szaleje po ogrodzie. Powoli czuje się jak u siebie. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
malagos replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Dobre wieści :) Psiątka i koty będą miały co jeść :) Brawo, Kejciu i Asiuniab !! -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, Ireneczko, że pomagasz - bardzo dobra i dzielna z Ciebie Osóbka :) O, rzeczywiście, i figa i mak się zgadzają :) Co z tym drapanie się zrobić?.... Zmian na skórze nie widać, robali nie widać, to dlaczego się drapie? Jeżeli to zmiana temperatury i wilgotności (bo może Figa była tylko na dworze przez całe życie) to już powinno przejść, mija tydzień. Ale jeśli to uczulenie na coś?...to trudna sprawa....... -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ona już jest inna, taka pewniejsza siebie, ogon w górze, uszyska stojące :) Na wołąnie podbiega, ale kilka ostatnich kroczków to raczej pełzanie, brzuszkiem po ziemi ...:( -
Toluś, a pokaz tę niby ratlerkę, co tak przemyka po wybiegu... Są jej jakieś zdjęcia?....
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Figunia wczoraj została zaszczepiona na kosz miasta na wirusówki. Jeszcze za jakiś czas wścieklizna i zaplanujemy termin sterylizacji. Odwiedził nas wczoraj znajomy - Nusia szczekała jak zwykle, próbowała załapać na nogę (tez jak zwykle), a Figa nie, opierała się łapkami o pana nogę, ogonek mało się nie urwał z radości. I nie szczekała! Tylko nadal się drapie. Odkąd do nas przyszła, często to robi. I przed, i po kąpieli. Nad ranem aż ją za nogę przytrzymałam, bo łóżko się trzęsie od tego drapania. I jeszcze jedno, o czym nie pisałam wcześniej - sunia musiała niedawno mieć szczeniaki, bo jeszcze był wypływ z dróg rodnych. Pewnie urodziła, małe musiały już ją ssać, bo tak mleko przybrało, i wtedy stał się dramat :( U nas przez pierwsze dwa dni biegała niespokojnie, do furtki, do bramy, w krzaki - szukała dzieci :( Do tej pory, jak na nią patrzę, płakać mi się chce - tak skrzywdzona matka... Przepraszam ją za to, co zrobił jej człowiek. -
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
He, he, po takiej Giguni, wymagającej ogromu pracy i czasu teraz bonusik od Losu - Foksia całkowicie domowa, adopcyjna, i po sterylizacji! Ta"moja" Figunia tez taka cudowna tymczasowiczka :)