Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Fajnie ma Dieselek kochany :) Niech sie bawi, niech żyje spokojnie i beztrosko - po tylu latach w schronie..
  2. Elu, ja myślę, że to kwestia silnego charakteru. Twojego ;)
  3. O te- ze zdjęc na Twoim wątku, to kupię chętnie "na pniu" tylko podaj kwotę :)
  4. Ewo, widziałam Twoje posłanka na miau - piękne! Ja bardzo chętnie kupię posłanka dla mojego psa i kotów (już wcześniej o tym myśłałam - dlatego pytałam gdzie je można zobaczyć), bo przemiał mam straszny, zwłaszcza o tej porze roku nie nadążam z czyszczeniem, odkłaczaniem, praniem itp. Tylko nie jestem zalogowana na miau.. :(
  5. jak dobrze przeczytać, że kolejnemu psu pomogłaś rozpocząć nowe dobre życie :)
  6. Agusia i dodatkowo te 15zł ode mnie to za bazarek ewy gonzales
  7. To rzeczywiście szlachetne. Kot w schronisku nie żyje długo, więc ratują mu zycie..
  8. Pięknie się prezentują :) :) fajne ufne i wdzięczne psie mordeczki :)
  9. Tak to bywa, jak się człowiek "zapuści" w wiele wątków - też tak często mam ;)
  10. Erguś zaczyna się czuć pewnie i bezpiecznie w nowym miejscu, to i zaczyna testować na ile może sobie pozwolić ;) Mądralinek jeden.. Wysłałam kolejnego maila do tej większej ilości senatorów i znowym tekstem, ale mi do niektórych nie dotarł :( Dostałam info zwrotne, że do kilku nie doszło.
  11. Zdrowia kocinki! rzeczywiście pech - wszystkie naraz chore :(
  12. Ależ wieści :) Oby to był wreszcie ten domek :) Marlonku, sprawuj się !
  13. szkoda, że się nie dogadują :( ds na szybko chyba będzie trudno znaleźć. czy psiaki mają ogłoszenia czy tylko wydarzenie na fb?
  14. szkoda, ale ładnie, że pani chociaż napisała
  15. Fajnie, że w sprawie Kamusi coś sie dzieję i że tak czuwacie nad dobrym domem dla niej :) Moja deklaracja poleciała, jutro powinna być na koncie.
  16. Coraz lepiej wygląda mordeczka kochana :) Nic dziwnego, że jak wreszcie może sobie w cieple odpoczywać, to nie ma ochoty na spacery - pewnie było tak, jak yolanovi piszesz - łańcuch i aż nadmiar "świeżego powietrza". Dobrze, że doczekał lepszych czasów.
  17. Zgadzam się z ewu. To ona wyciągnęła Megi ze schronu, to ona przez te 2 lata utrzymywała ją praktycznie sama w hotelu, więc to był jej pies. Dajmy jej prawo podjęcia decyzji. Ja dokładałam tylko skromne grosze co miesiąc na Megusię, ale też pozwolę sobie na krótką opinię. Nagłe śmierci się zdarzają, zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Śmierć Megi nie była wynikiem zaniedbania czy złej opieki - ewu jest cały czas w kontakcie z makilą i zna jej podejście do zwierząt, którymi się opiekuje. Jeśli nie widzi potrzeby robienia sekcji, uszanujmy jej decyzję.
  18. Eliku, wspaniale, że bierzesz ją do siebie :)
  19. Co za szczęśliwa wiadomość! :) Czikunia pewnie też przeszczęśliwa, co? Grzeczne kochane maleństwo... ewu, cudowna kobieto :)
  20. Piękne zdjęcia - jak zwykle :) Ale i miejsce i ludzie cudowni, więc jak psy mają nie być tam szczęśliwe? ;)
  21. Aga, napisz w wolnej chwili jak wyglądają finanse Ergusia. Co do metod wychowawczych (dotyczących nie tylko psów ale i dzieci) to panuje u nas wciąż albo średniowiecze (bicie, wrzaski, przemoc) albo całkowity brak wychowania. Nasze społeczeństwo ma jeszcze wielką lekcję do odrobienia. Dzięki takim osobom, jak Agusia, Ewa, i każda reagująca na przemoc osoba, jest cień szansy ma zmianę, albo chociaż na początek zmiany. Dobrze, że jesteśmy razem i się wspieramy.
×
×
  • Create New...