-
Posts
30255 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Jednak internet to świetne narzędzie. A czy Nasielsk to schronisko sensowne? Wydadzą psy w razie czego, czy schronisko zarabiające na jak największej liczbie zwierząt?
-
Mnie też ta zima wcale nie cieszy, jak pomyślę, ile stworzeń zamarza :(
-
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Taka jest smutna rzeczywistość - większość psów żyjących w Polsce posiadających właścicieli to psy stróżujące :( I nie są traktowane jako towarzysze i przyjaciele. -
Rewelacyjne wieści :) Dzięki i też wielkie pozdrowienia :) Nowy Rok przyniesie Bezikowi na pewno dom.
-
No tak, masz zupełną rację a tym zgłaszaniem, i Aga też ma rację, ale po prostu trafia mnie szlag, że ludzie do tego powołani i urzędnicy utrzymywani z naszych podatków nie robią tego, za co im się płaci. Na pewno organizacja ma większe spectrum działania i jest bardziej sprawcza, ale mnóstwo ludzi wrażliwych na krzywdę zwierząt nie należy do żadnych organizacji (tak jak większość z nas tutaj), a organizacje - tak, jak wielokrotnie tu pisałyśmy - w wielu przypadkach też się nie sprawdzają. Myślę co zrobić, żeby skutecznie pomóc pozostałym psom, które tu opisałaś.
-
Po całym dniu pracy mogę wreszcie spokojnie poczytać co nowego u Ergusia, i co tu piszecie :) Erguś tak, jak mi się wydawało po jego reakcji na samochód,jest super mądrym psem :) Tak szybko się uczy! Serce tym bardziej boli, jak się pomyśli co on, i jemu podobne psiaki, przeżywają gnijąc na łańcuchach u tępych kmiotów.. Te pozostałe psiaki, o których piszesz ewakr, też trzeba ratować. Owczarek w klatce? matko jedyna :( i ten piesio z dzielnicy Tarnobrzega... Dlaczego uważasz ewakr, że tylko zgłoszenie organizacji, a nie osoby prywatnej skłoni Straż Miejską do jakiegoś działania? Przecież zawiadomienie o przestępstwie może złożyć każdy. Może wystosować pismo ze wszystkimi informacjami, które mamy i zażądać interwencji? Oficjalnego pisma nie mogą zignorować. Coś koniecznie trzeba przedsięwziąć i to szybko.
-
Joanko, dzięki Twoim zdjęciom widzę, że jeże mają zęby :D Oj, żeby maluszkowi się poprawiło.. a może to leki na robale są za słabe na te paskudztwa, które on akurat ma?
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jacy ludzie po świętach się wrażliwi zrobili :\ Zauważyli bezdomnego psa! -
Doczeka się Muszka domku. Życzę tego z całego serca na Nowy Rok :)
-
Biedny Rudzik.. myślałam, że jednak uda się go uratować :( Ale na pewno nie można było pozwolić, żeby cierpiał. Szkoda tylko, że kolejne stworzenie umiera przez człowieka
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
agat21 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Życzę Kangusiowi, żeby jak najmniej strzałów było w okolicy. To zresztą życzenie dla wszystkich zwierząt ... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
agat21 replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Jejciu!! Maleństwo kochane :) Robi się coraz bardziej dystyngowana ;) Dzięki Tolu za śliczne zdjęcia - to prawdziwy miód w serce :) -
Pięknie sobie kooperują z kotą :D Wspaniała banda! Szkoda tylko, że konsekwencje szaleństw ponosi kto inny ;)
-
Oj to to :D
-
Ale śliczne zdjęcia Murko :) Masz to oko do fotografowania, chociaż trzeba też przyznać, że model wyjątkowo wdzięczny ;) Wygląda na to, że zaczyna się coraz lepiej czuć w nowym miejscu, prawda? A suchą karmę wciąga wciąż jak odkurzacz, czy biedaczyna zaczyna też ją gryźć? Szarpie się wciąż bardzo na smyczy? Kurczę, chyba za nim tęsknię, chociaż to taka krótka znajomość :) Ale intensywna za to.;) Co do sprawy sądowej, to warto się dobrze zastanowić nad wszystkimi ewentualnymi skutkami - tymi dobrymi i złymi. Ale rzeczywiście wspaniale będzie, jeśli na początek pogadasz Aga z prawnikiem.
-
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tobie Tolu też moc najserdeczniejszych życzeń - zdrowia i siły, a także szczęścia w nowym roku. I oby jak najmniej zwierzęcych cierpień wokół.