Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. No to Kamusiu, szykuj się na nowe życie :) tak się cieszę :)
  2. Jeśli nie wchodzisz za ogrodzenie, to nie wchodzisz na teren prywatny, poza tym nikt się nawet pod tym nie podpisał -można to spokojnie do śmieci wyrzucić.
  3. Skoro malamutka mamusia nosi imię Agatka, to nie dziwi mnie, że ma charakterek ;) ;)
  4. Agusia, poproszę linka do wątku tego drugiego biedaka z łańcucha, jak już będzie miał własny wątek
  5. Dzięki Agusia za tak obszerną relację :) Wiedząc, że dzwonisz do Murki i że Ewa dzwoni, ja już nie dzwonię, bo Murka musiałaby przez pół dni opowiadać przez telefon o Ergusiu ;) Tak dobre wieści, że łzy stają w oczach.. Nie mam słów, aby wyrazić moją radość, że on tak rozkwita, że cieszy się wreszcie normalnym życiem :)
  6. Dzięki Agusia za tak obszerną relację :) Wiedząc, że dzwonisz do Murki i że Ewa dzwoni, ja już nie dzwonię, bo Murka musiałaby przez pół dni opowiadać przez telefon o Ergusiu ;) Tak dobre wieści, że łzy stają w oczach.. Nie mam słów, aby wyrazić moją radość, że on tak rozkwita, że cieszy się wreszcie normalnym życiem :)
  7. Dorciu, jak Twoi rodzice dają sobie radę z nimi? I przepraszam, że zapytam - a finansowo ktoś pomaga w wykarmieniu parki?
  8. Ewu, ten staruszek to nowo wypatrzony? :(
  9. Przepiękne zdjęcia, muszą wpaść w oko tej jednej jedynej osobie :)
  10. Oby wizyta wypadła jak najlepiej, a Wigusia niech ma wreszcie najwłaśniejszego człowieka do kochania :)
  11. Śliczne zdjątka i psinka na nich ślicznie wygląda :) Gratuluję autorowi
  12. No i piękne zdjęcia kanapowe ;) Czyli Aria w swoim żywiole :)
  13. Ewa, poradziłaś sobie z odpowiedziami na pw?
  14. Jak tam Ergunio dzisiaj? Tęsknię za nim, albo choćby za wieściami o nim ;)
  15. Dobry obrót sprawy, bardzo się cieszę :)
  16. W dolnym prawym rogu powinnaś mieć przycisk "odpowiedz" lub jeszcze niżej powinno Ci się otworzyć okno zatytułowane "szybka odpowiedź", w którym wpiseujesz treść odpowiedzi, potem poniżej klikasz w "wyślij"
  17. Jak zwykle cudne dobre wieści na wątku, grzeją serce:) a Diuki niech odpoczywa, niech cieszy się wreszcie swoim miejscem na ziemi, które oczywiście zawdzięcza ewu :)
  18. czyli suńka by jechała do papryki? u mnie mogiła :( ręce opadają, ja nikt nie chce brać sobie "kłopotu" :(
  19. Nie ma coś szczęścia Parysek na razie do tych ludzi :\ Albo za dużo ludzi beznadziejnych wszędzie. Zdjęcie w domu to fajny pomysł :) A co do adopcji zagranicznych, to rzeczywiście trochę strach - chociaż ludzie mogą być w porządku, ale zawsze trudniej to zweryfikować
  20. Cieszę się, że Erguś taki mężny był przy szczepieniu ;)
  21. Ewo, zalicytuję, jesli można, nr 1 za 40 zł i nr 26 za 30 zł :)
  22. Silny charakter to nie jędzostwo tylko niezłomny hart ducha - to wielki superlatyw :) A psiaki to wyczuwają od razu ;) Co nie znaczy oczywiście, że jak psiak wchodzi do łóżka, to lekceważy charakter swego pana lub pani - żeby nie było za chwilę batów na mnie ... :P
×
×
  • Create New...