Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Eliku, wspaniale, że bierzesz ją do siebie :)
  2. Co za szczęśliwa wiadomość! :) Czikunia pewnie też przeszczęśliwa, co? Grzeczne kochane maleństwo... ewu, cudowna kobieto :)
  3. Piękne zdjęcia - jak zwykle :) Ale i miejsce i ludzie cudowni, więc jak psy mają nie być tam szczęśliwe? ;)
  4. Aga, napisz w wolnej chwili jak wyglądają finanse Ergusia. Co do metod wychowawczych (dotyczących nie tylko psów ale i dzieci) to panuje u nas wciąż albo średniowiecze (bicie, wrzaski, przemoc) albo całkowity brak wychowania. Nasze społeczeństwo ma jeszcze wielką lekcję do odrobienia. Dzięki takim osobom, jak Agusia, Ewa, i każda reagująca na przemoc osoba, jest cień szansy ma zmianę, albo chociaż na początek zmiany. Dobrze, że jesteśmy razem i się wspieramy.
  5. A może na początek spróbuj na spokojnie wytłumaczyć SM, że pies nie szczeka uporczywie, a tylko czasami. A jeśli sąsiedzi uważają, że jest inaczej - niech to udowodnią. W naszym pięknym kraju wciąż panuje zasada, że winy komuś trzeba dowieść. Bzdurne zgłoszenia niestety każdy może robić, a SM niestety musi jakoś zareagować. A Ty nie myśl bidulko o behawiorstach czy trenerach, i nie bierz od razu na siebie winy, bo strzelasz sobie w stopę w ten sposób (za chwilę może im przeszkadzać, że głośno chodzisz klatką schodową) tylko zaprzecz z całą stanowczością tym insynuacjom! I niech Ci udowodnią, że jest inaczej.
  6. Ewu, jeszcze raz bardzo mocno Cię przytulam, zrobiłaś dla Megi same cudowne rzeczy, zmieniłaś jej życie wspólnie z Makilą. To najważniejsze. Nieoczekiwane rzeczy ze zwierzakami (tak, jak i z ludźmi) niestety są czasem nie do uniknięcia - nikt nie jest jasnowidzem, choć to zawsze taki straszny szok. Trzymaj się ewu, trzymaj się makila. Megi Was kocha cały czas - tam gdzie teraz jest.
  7. Gosiapk, wysłałam listy do senatorów.
  8. Znowu zachowałaś się jak prawdziwy człowiek, Agusiu. Uratowałaś kolejne psie biedne istnienie. Dzięki Tobie i tym wrażliwym osobom, które nie przeszły obojętnie obok krzywdy zwierzęcia. Wiele nerwów i wysiłku włożyłaś znowu w pomoc. Szkoda, że nie masz nikogo, kto mógłby Ci pomóc chociaż z taką trywialną sprawą, jak podwiezienie do komisariatu. Jak się przeprowadzę bardziej na południe, to będę Twoim kierowcą :)
  9. Aria w niebie ;) Ależ szczęściara. Jak to ładnie napisałaś malagosku - małpeczka ;)
  10. Tak mi przykro ewu. Ale obie z Makilą dałyście jej kawał dobrego życia, ocaliłyście od tułaczki.
  11. ewu, Megi uratowana przez Ciebie??? Co się stało? :( boze, tak mi przykro, tak przykro:(
  12. Ziutkowe bazarki przynoszą szczęście :)
  13. Aga, daj znać, jak sprawa z kundelkiem. Pojechał ktoś z Tobą?
  14. No i też płaczę ze szczęścia. Nie śmiałam marzyć, że Ergo tak szybko przejdzie metamorfozę. A tu taki cud :) Nie ten sam pies.. Murko, Wasze miejsce na ziemi to raj prawdziwy :)
  15. Niedzielne głaski dla pieszczocha :)
  16. Mogę dać 10 zł stałej dla bidaka
  17. Oj, to fajnie miałaś :) Cejlonek taki cwany, że miejscówkę kluczową złapał? ;)
  18. Ale radosna mordeczka! :) tak się cieszę, że już może się bawić, cieszyć życiem przy boku dobrego człowieka :)
  19. Dobrego roku Kajtusiu. Z własnym domkiem wreszcie :)
  20. Eliku, jesli weźmiemy pod uwagę SETKI MILIONóW zwierząt ginących co roku w rzeźniach, w laboratoriach, na farmach przemysłowych, mordowanych przez myśliwych, cierpiących głód i bezdomność zwierząt tzw. towarzyszących człowiekowi itd. itd. - to niestety - nie w niektórych przypadkach - w większości przypadków. Przepraszam za wieczorny defetyzm. Dobrze, że sunieczka czuje się lepiej.
  21. Nie mają się komu i jak poskarżyć. Bo "pan i władca" tego świata, który miał się nimi opiekować i jest za nie odpowiedzialny, został ich katem.
×
×
  • Create New...