-
Posts
30260 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Eliku, wspaniale, że bierzesz ją do siebie :)
-
Co za szczęśliwa wiadomość! :) Czikunia pewnie też przeszczęśliwa, co? Grzeczne kochane maleństwo... ewu, cudowna kobieto :)
-
Piękne zdjęcia - jak zwykle :) Ale i miejsce i ludzie cudowni, więc jak psy mają nie być tam szczęśliwe? ;)
-
Aga, napisz w wolnej chwili jak wyglądają finanse Ergusia. Co do metod wychowawczych (dotyczących nie tylko psów ale i dzieci) to panuje u nas wciąż albo średniowiecze (bicie, wrzaski, przemoc) albo całkowity brak wychowania. Nasze społeczeństwo ma jeszcze wielką lekcję do odrobienia. Dzięki takim osobom, jak Agusia, Ewa, i każda reagująca na przemoc osoba, jest cień szansy ma zmianę, albo chociaż na początek zmiany. Dobrze, że jesteśmy razem i się wspieramy.
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ile się zadziało :) wspaniale! To w jaki dzień tygodnia psiaki przyjeżdżają z Radys? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jestem też u Krabika. Też dołożę mały grosik co miesiąc na jego utrzymanie. Kiedy jest szansa na wyciągnięcie go? -
A może na początek spróbuj na spokojnie wytłumaczyć SM, że pies nie szczeka uporczywie, a tylko czasami. A jeśli sąsiedzi uważają, że jest inaczej - niech to udowodnią. W naszym pięknym kraju wciąż panuje zasada, że winy komuś trzeba dowieść. Bzdurne zgłoszenia niestety każdy może robić, a SM niestety musi jakoś zareagować. A Ty nie myśl bidulko o behawiorstach czy trenerach, i nie bierz od razu na siebie winy, bo strzelasz sobie w stopę w ten sposób (za chwilę może im przeszkadzać, że głośno chodzisz klatką schodową) tylko zaprzecz z całą stanowczością tym insynuacjom! I niech Ci udowodnią, że jest inaczej.
-
Ewu, jeszcze raz bardzo mocno Cię przytulam, zrobiłaś dla Megi same cudowne rzeczy, zmieniłaś jej życie wspólnie z Makilą. To najważniejsze. Nieoczekiwane rzeczy ze zwierzakami (tak, jak i z ludźmi) niestety są czasem nie do uniknięcia - nikt nie jest jasnowidzem, choć to zawsze taki straszny szok. Trzymaj się ewu, trzymaj się makila. Megi Was kocha cały czas - tam gdzie teraz jest.
-
Znowu zachowałaś się jak prawdziwy człowiek, Agusiu. Uratowałaś kolejne psie biedne istnienie. Dzięki Tobie i tym wrażliwym osobom, które nie przeszły obojętnie obok krzywdy zwierzęcia. Wiele nerwów i wysiłku włożyłaś znowu w pomoc. Szkoda, że nie masz nikogo, kto mógłby Ci pomóc chociaż z taką trywialną sprawą, jak podwiezienie do komisariatu. Jak się przeprowadzę bardziej na południe, to będę Twoim kierowcą :)
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Aria w niebie ;) Ależ szczęściara. Jak to ładnie napisałaś malagosku - małpeczka ;) -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
agat21 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak mi przykro ewu. Ale obie z Makilą dałyście jej kawał dobrego życia, ocaliłyście od tułaczki. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
agat21 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
:( :( :( :( :( Megusiu...... -
ewu, Megi uratowana przez Ciebie??? Co się stało? :( boze, tak mi przykro, tak przykro:(
-
Ziutkowe bazarki przynoszą szczęście :)
-
Niedzielne głaski dla pieszczocha :)
-
Psiak spal pod BIEDRONKĄ!! Mlody wilczek szuka domu na CITO.
agat21 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Mogę dać 10 zł stałej dla bidaka -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
agat21 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Oj, to fajnie miałaś :) Cejlonek taki cwany, że miejscówkę kluczową złapał? ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
agat21 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dobrego roku Kajtusiu. Z własnym domkiem wreszcie :) -
Eliku, jesli weźmiemy pod uwagę SETKI MILIONóW zwierząt ginących co roku w rzeźniach, w laboratoriach, na farmach przemysłowych, mordowanych przez myśliwych, cierpiących głód i bezdomność zwierząt tzw. towarzyszących człowiekowi itd. itd. - to niestety - nie w niektórych przypadkach - w większości przypadków. Przepraszam za wieczorny defetyzm. Dobrze, że sunieczka czuje się lepiej.