Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Mimo smutnych wieści o kocich odejściach te o adopcjach są bardzo krzepiące! Niesamowicie szczęśliwe miejsce, ten Twój kociętnik Tusiu. Ale dbaj też o siebie, i nie dawaj się chorobie.
  2. Fantasyczne psiaki! Rzeczywiście takie szczęście w kołnierzu to aż nie do wiary! :)
  3. Nowotwory podstępne są okropnie :( Aiszuniu, trzymaj się i nie dawaj. Czekamy na dobre mimo wszystko wieści.
  4. Franiu, walcz dzieciaku. Ewu już tyle energii włożyła w to, żeby Cię uratować. Teraz Ty sam musisz dać radę. Basiu, podeślę grosik dla Frania.
  5. Może i tak być ;) Są w końcu rzeczy ważne i ważniejsze!
  6. Szkoda. Dlaczego ludziom tak strasznie zależy na rozmiarze?? Pies to nie sukienka do cholery! "Trochę za duża", trochę za mała, trochę za średnia... wrrrrr
  7. Fajna sunieczka :) Prześliczna, a w dodatku taka grzeczna, że strach ;) Nie wiedziałam, że takie psy istnieją..
  8. Czekamy. Może Maszeńka jednak zrozumie, że są ludzie dobrzy i źli?
  9. Mina Krabika - bezcenna :) Chyba już wie, że trafił do raju :) Tak się cieszę, że Wam tak sprawnie wszystko poszło - hurra! Trzy psiaki znowu mają szansę na lepsze życie, Dzięki wielkie :)
  10. Ale salony mają dziewczyny teraz ;)
  11. Łoj, to wielki dzień w środę dla maleńkiej :)
  12. No, towarzystwo "paprykowe" się rozrasta ;) Ciekawe, czy Bezik się zakumpluje z nowymi mieszkańcami ?
  13. To samo przyszło mi do głowy odnośnie mojego Figara - już mu nawet o tym wspominałam ;) A tak serio,to bardzo bardzo się cieszę, że Ergo trafił do Ciebie Murko -masz świetne podejście do psów. Przy Tobie już Ergo tyle się nauczy, że na pewno będzie łatwiej przyszłym właścicielom - oczywiście konsekwentnym i odpowiedzialnym, bo inaczej - tak, jak napisałaś - to on cwaniaczek sobie ich wychowa ;)
  14. Tak się cieszę, suńka zasługuje na wszystko, co najlepsze. Poker - wielkie ukłony i szacunek za te 35 tymczasów.. aż brak słów :)
  15. Naprawdę? Ale wiadomość przeoczyłam! :) Wigunia w domku, hurra!
  16. Erguniu, kolejny słoneczny piękny ciepły dzień - hasaj (grzecznie !) po podwórzu i zażywaj wreszcie wolnosci :)
  17. Jak to dziwnie się w życiu plecie - można być na samym dnie, a potem być gwiazdą ;) Skomplikowane to życie Rysia.. Mam nadzieję, że państwo sobie poradzą z jego niepokojem w łepku
  18. Jaki fajny wet! Sklonować by go ;) Cieszę się, że u Bezika nic poważnego :)
×
×
  • Create New...