Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
 • Posts

  9700
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About ania91sc

 • Birthday 03/12/1991

Converted

 • Location
  Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza
 • Interests
  Zwierzęta, głównie psiaki.
 • Occupation
  Póki co jeszcze studiuję :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ania91sc's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

42

Reputation

 1. Kochana ! Jeśli możemy prosić ZAGŁOSUJ na nas w KRAKVECIE - pozycja druga (Azyl Biała Podlaska), bardzo prosimy i dziękujemy !

  http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=21323

 2. Po baaaardzo długiej przerwie zapraszam na mały bazarek na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko :) Na bazarku znajdziecie przysmaki Pedigree i nie tylko dla psów!!! Gorąco zapraszam do kupowania oraz podrzucania!!! :)
 3. Po baaaardzo długiej przerwie zapraszam na mały bazarek na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko :) Na bazarku znajdziecie przysmaki Pedigree i nie tylko dla psów!!! Gorąco zapraszam do kupowania oraz podrzucania!!! :)
 4. Zapraszam serdecznie na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: - ubrania damskie i męskie, - książki, - żelazko, - matę do tańca, - torebki, - puzzle, - i wiele, wiele innych. Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Gorąco zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 5. Zapraszam serdecznie na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: - ubrania damskie i męskie, - książki, - żelazko, - matę do tańca, - torebki, - puzzle, - i wiele, wiele innych. Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Gorąco zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 6. Skrzynka wyczyszczona :)

 7. Pełna skrzyneczka... pw nie mogę wysłać.

 8. Witaj, pełna skrzyneczka... PW nie mogę wysłać.

 9. Pełna skrzyneczka :)

  1. xcat

   xcat

   Posprzątane. ehh głupie dogo- nawet powiadomienia na maila nie dostałam :/

 10. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: markowe ubrania, biżuterię, dodatki, artykuły dla zwierząt oraz wiele innych!!! Ponad 200 pozycji!!! Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 11. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: markowe ubrania, biżuterię, dodatki, artykuły dla zwierząt oraz wiele innych!!! Ponad 200 pozycji!!! Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 12. Bardzo proszę o odpowiedź na pw - chcę rozliczyć bazarek, została tylko jedna wpłata.

  1. La Componella FCI

   La Componella FCI

   przepraszam, mialam  chyba w skrzynce za duzo wiadomosci

  2. La Componella FCI

   La Componella FCI

   napisalam wiadomosc

 13. Pełna skrzyneczka...

 14. Witaj, pełna skrzyneczka - nie mogę pw z rozliczeniem wysłać.

×
×
 • Create New...