Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. głaski dla dzielnej obrończyni Dulci :)
  2. Zdrówka Małgosiu, dbaj o siebie kochana. A Ariusia - wprost przeciwpołożnie - niech przestanie tak się "pielęgnować" w temacie szwów ;)
  3.     Jednak potęga telewizji, co?
  4. Franiu, trzymaj tak dalej! :)
  5.     Hurra! Jaka nadzieja wstepuje w serce, że mądry pies wszystko zrozumiał ;)
  6.     Też widziałam przed chwilą w faktach.. Jeden pies na łańcuchu był.. jeśli go nikt nie będzie karmił z sąsiadów, to czarno to widzę :(
  7. Jak Bulion reaguje na inne psy i koty? Mam psa po przejściach, który bardzo się boi większych psów - najprawdopodobniej został pogryziony jako szczeniak i odgryziono mu ogon (sam sięga do połowy łydki) i 3 koty.
  8.     Masz rację ewkar, trzymam mocno kciuki, żeby jak najwięcej udało się uzyskać. Każdy nawet najmniejszy krok jest krokiem do celu
  9. Boziu, ile tu się działo, a ja tabaka w rozjazdach.. Dobrze, że taki finał całej akcji :) Brawa dla wspaniałego Jamora i dzielnego Pana Pawła. :)
  10. Praca mnie ostatnio trochę przytłoczyła i mniej bywam na dogo,a tu takie wieści o Beziczku! Hurra hurra hurra! Jak dobrze, że ma wreszcie własnych ludzi do kochania misiulec :)
  11. Mogło tak być.. zimno wtedy było chyba i to dodatkowo się pewnie przyczyniło, że bolało go :(
  12. Toż to drobiazg był, a nie wpłata, mam nadzieję, że w lutym jakoś mi się pieniądze rozmnożą albo cuś i będzie większa :)
  13.     jestem, przepraszam, mam urwanie głowy w pracy, nie mogę być tak często na dogo, jakbym chciała, no i skrzynka się zapycha. Ale już odetkałam :) Tak bardzo się cieszę, że Tyczunia już bezpieczna, zaopiekowana, najedzona .. cudownie :)
  14. kurczę tak jestem ostatnio zarobiona, że nawet nie mam czasu zajrzeć do Ergusia, a przyszły tydzień będzie jeszcze gorszy, bo wyjeżdżam na cały tydzień :( Jak ja to wytrzymam :( Dobrze, że Erguś już po odjajczeniu, że wszystko poszło dobrze. Martwią mnie tylko te zmiany w kręgosłupie, u tak dużego psa po kilku latach może być problem z tylnymi łapkami :( Myślę, że to okres dziecięcy bez dobrego jedzenia i braku ruchu tak się biedakowi przysłużył :( Oby dało się coś zaradzić.. A jak Erguś radzi sobie w kołnierzu? ;)
  15. Końca nie ma i nie będzie tragediom psinków :( Tosia prześliczna, choć smutna. A ta chudzinka od kiedy w schronie?
  16. Biedny Franuś.. Dobrze, że rokowania są dobre
  17. Jestem na zaproszenie. Stałej teraz dać nie mogę, bo już mam za dużo, ale jednorazowo wpłacę coś dla malutkiej suńki :)
  18. Eliku, wciąż nie mam od Ciebie numeru konta dla Franusia. Cudoownie, że chodzi :)
  19. Ergusiu, bądź dzielny dzisiaj :) Trzymaj się mordulo kochana :)
  20. Aura, gratulacje! Dla Ciebie i dla Twoich dobrych dzieci :)
  21. Fajnie, że Ergunio już zaokrąglony. Mureczko, jak pogoda będzie trochę lepsiejsza, to obfocisz nam zaokrągloną mordkę?;) Lecę na bazarek dla Ergusia.
  22. Strasznie żal tej suni i pozostałych zwierzaków, które tam są. Tych ludzi się nie zmieni, ich bieda to stan umysłu, okropne jest to, że ich dzieci pewnie będą takie same.
  23. Jestem na zaproszenie i zapiszcie mnie do grona wymiękających z deklaracją na skromne 10 zł, chociaż w tym miesiącu po opłaceniu moich deklaracji solennie sobie obiecałam, że nie deklaruję się na razie nigdzie, póki trochę "moich" psiaków nie pójdzie do ds. Ale - jak powszechnie wiadomo - "nie wierz nigdy kobiecie"..
  24. Szkoda jeżyka, współczuję bardzo... Biedny maluszek. tak mało wiemy o innych stworzonkach, o ich problemach, o chorobach :( A one się nie poskarżą..
×
×
  • Create New...