Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ewa.Tobie też wszystkiego najlepszego, tak dobrego, jak tylko Ty zasługujesz - choćby za to, co robisz dla słabszych istot. Obyś miała jak najmniej tych biedaków do pomagania.
  2. Lecę :) Po to założyłam konto na fb, żeby mieć lepszy dostęp do zwierzakowych akcji :)
  3. Jasne :) Szkoda, że będziemy wznosić toasty na odległość, ale myślami będę blisko. Przytul wszystkie swoje psiunie ode mnie, szczęściarze, że trafiły na Ciebie :)
  4. Cholerne urzędasy! Nie cierpię tych darmozjadów na ciepłych państwowych posadkach...
  5. Wspaniale wieści i wspaniałe dziewczyny! Jeszcze drugi bidulek.. uda się też na pewno!
  6. W Nowym Roku po tych wszystkich świętach, sylwestrach, imprezach, ludzie zapragną mieć prawdziwego przyjaciela psa. Ruszą adopcje :)
  7. Dopiero doczytałam - dziękuję elik za dobre słowo :) Małże chyba wiedzą, że opór i tak na nic się nie zda ;)
  8. No to fajnie, że Maniuś jakoś sobie radzi z wystrzałami :) I w sylwestra będziemy czujne, jak te psy podwójne ;)
  9. Żeby im się dziś udało... Musi się udać!
  10. Tak będzie ! Na pewno :) Serdecznie głaski dla kochanej sunieczki :)
  11. Witam Was wszystkich miłośników Erga w ostatnim dniu roku, który był ostatnim koszmarnym rokiem w życiu Ergusia :) Nie wiem, jak Wy, ale ja myśląc o północy, co dobrego przyniósł mijający rok, w pierwszym rzędzie pomyślę właśnie o akcji z Ergusiem :)
  12. Lusieńka z wyrazu pyszczka tak bardzo mi przypomina sunię, którą pożegnałam 4 lata temu. Kurczę, żebym mogła ją wziąć..
  13. Mam tak samo :( Wieczorem zanim zasnę po głowie szaleją myśli, ile stworzeń teraz marznie,głoduje..:(
  14. No to koniecznie o nowe zdjęcia Luśkota upraszamy :) Na pewno większa dystynkcja już będzie biła z jej całej postaci ;) skoro jest taka grzeczna
  15. Myślę, że to nawet do głowy nikomu tam na wsi nie przyjdzie, żeby psa kastrować.. Zagłodzić, kopnąć, pozwolić, żeby zamarzł - no to jeszcze - ale kastrować? Taką krzywdę psu zrobić?!
  16. Ma być dzisiaj znowu zimna noc :( Czy psiaki próbuje złapać jedna osoba?
  17. czyli niezawodny sposób na lęki piesa - adoptować drugiego głuchego ;)
  18. Mnie się też wydaje, że Ergo jest młodszy, niż 8 lat. Jego energia, siła i chęć życia wskazują, że to nie jest stary pies. A jak trochę się odpasie, sierść zrobi się lśniąca i jedwabista - to ho ho - będzie jak młodzieniaszek się prezentował -zobaczycie ;) Napiszmy, że ma 5 lat :)
  19. Moje obecne zwierzydła nie są już tak strachliwe, jak była suńka, która jest już za TM (ona przez 3-4 potrafiła się nie załatwiać ze strachu!), ale też poddenerwowane krążą po domu za każdym razem, jak słyszą wystrzał, a na spacerze wieją do domu, że mało nóg nie pogubią :( Co za kretyński zwyczaj! Po cholerę Chińczycy to wynaleźli?!
  20. Jak się przystojniak miewa? czy coraz częstsze odgłosy fajerwerków nie denerwują go? :angry:
  21. Oj, żeby się udało! Czy ona jest sama, czy ktoś jej pomaga?
  22. Daje to wielkiego kopa - masz rację :) Każdy najmniejszy sukces w walce o zwierzaki mnie uskrzydla. Ale po cichutku pomarudzę jeszcze, bo mi po głowie chodzą te pozostałe psiaki opisane przez Ciebie.. A czy straż dla zwierząt to działa w ogóle na Twoim terenie? Bo statutowo mają całą Polskę wpisaną jako obszar działania, nie wiem tylko, czy wszędzie są w stanie dojechać. Myślę o nich dlatego, że te kolejne interwencje (zwłaszcza u tego gnoja, co trzyma owczarka w klatce) mogą być bardzo trudne, a widok munduru - choćby strażnika dla zwierząt - robi swoje
×
×
  • Create New...