Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. koopa - miodzio??! no niezłe określnie :D :D
  2. Cudne foty ze spaceru :) Nadają się na wystawę "Sielskie życie Bezika w Paprykowie" ;) Obie panny większe od niego, ale nie traci rezonu flirciarz jeden :)
  3. Boziu, jak cudownie :) Wigunia w tak wspaniałym domu i z kochającymi ludźmi. Płakać się chce z radości.
  4. Oj, jaki dobry los w zasięgu łapki Aruni :) Łap go łap! Kciuki za labkowate maleństwo, dobrze, że ta pani ją znalazła..
  5.     No i tak trzymać! Samice alfa najfajniejsze som ;)
  6.     Ewu, no to mimo, że nie życzę Ci źle, to tym razem schlej się proszę na maxa! Franiu, proszę, daj ewu powód. Zdrowiej kochany.
  7.     Tak, podeślij proszę Elu niezastąpiona :)
  8. Jakie fajne rozważania na tematy relacji kocio-psich czy psio-kocich ;) Ale konkluzja jedna: to koty rządzą światem ;) Chociaż jest wyjątek - Selenga jako samica alfa ;)
  9. Czyli Elik będziesz zbierała dla Franusia? Bo właśnie miałam grosik posłać na konto ewu, ale w takiej sytuacji się wstrzymam
  10. Moja Azunia, której już nie ma na tym świecie, też goniła koty na zewnątrz, a domowe obdarzała szacunkiem - zwłaszcza od czasu, jak od najstarszej kotki dostała pazurami po pysku :D
  11. No tak, macie rację kochane, że Erguś nie miał pewnie nawet szansy, żeby poznać inne psy, zaprzyjaźnić się z nimi, nauczyć się bawić. On biedny gnił na tym zasranym łańcuchu i świata nie widział :( Mam nadzieję, że on jednak dzięki swojej inteligencji i szybkiemu uczeniu się nauczy się również, że inne psy to nie przeciwnicy tylko stado.. oj, Erguniu biedaku jeden..
  12. dzięki Gusiaczku za zjawienie się na wątku :)
  13. Będziemy się starać sparwdzać. Ja w zeszłym tygodniu wracając z podrózy służbowej przejechałam specjalnie tamtędy, żeby zajrzeć na podwórko, gdzie był Erguś. Na razie na szczęście żadnego innego psiaka tam nie ma.
  14. Oby Franio dał radę. Wiadomo, do której lecznicy ze szpitalikiem trafi? :(
  15.     Oby oby oby! Muszko, pora na domek najwyższa :)
  16.     Tak, masz rację, bo samymi bazarkami nie utrzyma się Ergusia :( On jest u Murki od 27 grudnia wieczorem, więc do 27 stycznia będzie pewnie miesiąc, za który przelałaś. A zatem - kochane bywalczynie wątku i wielbicielki Ergusia - prosimy bardzo w imieniu tego radosnego i kochanego psa o deklaracje stałe - choćby najmniejsze.. Na pewno już niedługo Erguś będzie się nadawał do adopcji, ale do tej pory bez Waszej cennej pomocy nie damy rady.
  17. Ależ na zdjęciach hulanki i swawole :D
  18. Piekny pies niedługo z niej będzie, jak tylko się ośmieli i zaufa :)
  19. Agusia, dbaj o siebie, proszę (pamiętasz naszą rozmowę w samochodzie? ;) ) Jesteś bardzo bardzo potrzebna :) Ciekawe, co powie policjant? Chociaż tak sobie kombinuję i powiem Wam, że chyba nie byłoby dobre zrażanie do siebie tego komisariatu, w końcu "suma sumarum" patrol policji przyjechał do Erga szybko i całą akcję przybyli policjanci przeprowadzili dość sprawnie. A w tej okolicy chyba się będą zdarzać kolejne interwencje, więc lepiej policję mieć po swojej stronie.. Jak myślicie? To pewnie ta zwariowana kobieta jątrzy.. :(
  20. Mimo smutnych wieści o kocich odejściach te o adopcjach są bardzo krzepiące! Niesamowicie szczęśliwe miejsce, ten Twój kociętnik Tusiu. Ale dbaj też o siebie, i nie dawaj się chorobie.
  21. Fantasyczne psiaki! Rzeczywiście takie szczęście w kołnierzu to aż nie do wiary! :)
×
×
  • Create New...