Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Co za horror! Ale sobie poradziłyście nawet z taką trudną sytuacją - wielki szacunek. Dobrze, że zwykła sterylka się okazała - zawsze to mniejszy szok dla organizmu. Może ma wzdęty brzuszek od robali i wygląda na ciężarną?
  2. Ale świetnie wygląda taki psiur zajmujący prawie całą kanapę :D Ciekawe jak on się czuje w takiej sytuacji? ;)
  3. No co Ty Gusiaczku, u nas popołudniu sypało mocno, czyżby chmura śnieżna do Ciebie już nie dotarła? ;) A tak w ogóle to nie lubię takiego głębokiego śniegu, bo wszystkie ziarna sypane kaczkom i innym ptakom od razu w nim toną :(
  4. Bardzo fajny pomysł, żeby go zapraszać choć do korytarza. Na pewno pozwoli mu to przełamać kolejne lody w stosunkach psio-ludzkich :)
  5. Wywołana do tablicy powiem tylko, że rozumiem złość i frustrację spowodowaną tym, że w pseudoschronach umierają psy. Ale dopóki urzędnicy będą traktować prowadzenie schroniska jako działalność gospodarczą i nie będzie nad nimi żadnej kontroli, nic się nie zmieni. I nie ma znaczenia ile ślepych miotów uśpimy, a ile nie. I obrażanie innych niczego dobrego nie przyniesie. I nie pisz mi kochana co jest najłatwiej, a co najtrudniej, bo mnie nie znasz.
  6. On jest bardzo pozytywnie nastawionym psiakiem :) Mam nadzieję, że z kumplami hotelowymi też się dogada :)
  7. Śliczny bidulek. Oby jak najszybciej zadomowił się i zakumplował z innymi psami :)
  8. Jakie piękne rzeczy dzieją się u Lisi :) Bardzo się cieszę, że taki super dom się szykuje dla suńki i również serdecznie pozdrawiam przyszłą rodzinę Lisi :)
  9. Oby to były dobre domy dla suniek :)
  10. Ewkar, masz rację, to jest wątek na ogrzanie serca wszystkim wątpiącym i potrzebującym optymizmu :) Cieszę się, że dzięki nam wszystkim taki powstał i cieszę się, że Cię poznałam :) Widok Erga w łóżku - bez-cen-ny!! Jakby ktoś nam w grudniu 2014 roku takie zdjęcie pokazał, to myślałybyśy, że to jakaś fanastyka z Ergo w roli głównej ;))
  11. Co miałam pisać o zapachu? ;)) Każdy, kto brał psa ze schronu wie, jak taki psiak pachnie.. :D A jeszcze przy takiej sierści Flipka. Ja rzeczywiście przy zapaleniu zatok i ucha pewnie miałam stępione zmysły, TZ tylko kilka razy zamarudził, że psiak katastrofalnie cuchnie. Daliśmy radę :)
  12. Hurra! Piesio dotarł do celu :) Wreszcie odpocznie bidulek. Ciekawe, jak mu minie pierwsza noc?
  13. To prawda :), ale korki były przy wjeździe do Warszawy i Tobiś już "zwiał, zanim przyjechaliśmy ;)
  14. Serce pęka, znowu bezbronne ofiary ludzkiej głupoty i okrucieństwa. Daję 20 zł miesięcznie
  15. tak,dziś Tobiś miał wielkie szczęście :)
  16. Podziękowałam :) Napuszył się cały :D Ciekawe gdzie Patrycja z psiakami.. Może już niedaleko do przekazania TZ Szafirki. Autostradą się dobrze leci, chociaż po ciemku trochę trudniej. Ale tak czy siak wierzę, że niedaleko do ostatniego etapu podróży. Umęczy się dziś psisko..
  17. Dzięki :) TZ chciał mnie namawiać na rezygancję z podróży dziś, ale nie mogłam pozwolić, żeby przez jedno zepsute ogniwo pękł cały misternie ułożony łańcuch pomocy :))
  18. Flipek przekazany Patrycji po 16.00, bardzo niechętnie dał się wsadzić do kontenerka :( Zaprzyjaźnił się już z nami i dziarsko maszerował na smyczy. Oby podróż szybko mu minęła.. Potwierdzenie szczepienia przekazałam Patrycji. A ja wskakuję pod koc, bo dopiero po powrocie do domu czuję, że mnie trzęsie..
  19. Właściwie każdy pies, któremu da się czas i serce, jest wspaniały. I dla setek tysięcy psów w tym kraju pozostanie to tylko teorią. Oby Miłeczka doświadczyła jeszcze własnego domu z własnym kochającym ludziem.
  20. On i tak ma sto razy lepiej, niż na polu. Widać po nim, że jest szczęśliwy. :)
  21. Biedna mała. :) Nawet głód nie zmusi jej do zaufania człowiekowi.. :((( Boże, żeby udało się ją jednak złapać na tę sterylkę. A Marzena nie mogłaby jej przywieźć? Jej nie wydadzą suńki?
×
×
  • Create New...