-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
No co Ty Gusiaczku, u nas popołudniu sypało mocno, czyżby chmura śnieżna do Ciebie już nie dotarła? ;) A tak w ogóle to nie lubię takiego głębokiego śniegu, bo wszystkie ziarna sypane kaczkom i innym ptakom od razu w nim toną :( -
Bardzo fajny pomysł, żeby go zapraszać choć do korytarza. Na pewno pozwoli mu to przełamać kolejne lody w stosunkach psio-ludzkich :)
-
Wywołana do tablicy powiem tylko, że rozumiem złość i frustrację spowodowaną tym, że w pseudoschronach umierają psy. Ale dopóki urzędnicy będą traktować prowadzenie schroniska jako działalność gospodarczą i nie będzie nad nimi żadnej kontroli, nic się nie zmieni. I nie ma znaczenia ile ślepych miotów uśpimy, a ile nie. I obrażanie innych niczego dobrego nie przyniesie. I nie pisz mi kochana co jest najłatwiej, a co najtrudniej, bo mnie nie znasz.
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Śliczny bidulek. Oby jak najszybciej zadomowił się i zakumplował z innymi psami :) -
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Oby to były dobre domy dla suniek :) -
Ewkar, masz rację, to jest wątek na ogrzanie serca wszystkim wątpiącym i potrzebującym optymizmu :) Cieszę się, że dzięki nam wszystkim taki powstał i cieszę się, że Cię poznałam :) Widok Erga w łóżku - bez-cen-ny!! Jakby ktoś nam w grudniu 2014 roku takie zdjęcie pokazał, to myślałybyśy, że to jakaś fanastyka z Ergo w roli głównej ;))
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
To prawda :), ale korki były przy wjeździe do Warszawy i Tobiś już "zwiał, zanim przyjechaliśmy ;) -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
tak,dziś Tobiś miał wielkie szczęście :) -
Flipek przekazany Patrycji po 16.00, bardzo niechętnie dał się wsadzić do kontenerka :( Zaprzyjaźnił się już z nami i dziarsko maszerował na smyczy. Oby podróż szybko mu minęła.. Potwierdzenie szczepienia przekazałam Patrycji. A ja wskakuję pod koc, bo dopiero po powrocie do domu czuję, że mnie trzęsie..
-
On i tak ma sto razy lepiej, niż na polu. Widać po nim, że jest szczęśliwy. :)