-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Dzięki za dobre wieści o sunieczkach :) -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jak Tobiś? -
Kochana, jak w ogóle możesz przypuszczać, że zgodziłabym się na oddanie jakiegokolwiek psa do kojca? Oczywiscie, że Devonek musi być psem wolnym i domowym i kochanym. Innej opcji nie ma :) Ci znajomi TZta są z Piły. Podeślę mu jutro filmiki z Devonkiem albo zdjęcia na skrzynkę, żeby mógł im wysłać. Na spokojnie będzie działał ;)
-
Kochane, dziś mój TZ powiedział mi, że jego przyjaciele odchowali dzieci, mieszkają sami w domu z ogrodem i on już kilka razy w rozmowie na tematy rodzinne opowiadał, jakie mam "hobby" i opowiadał o niektórych psiakach i oni ostatnio nawet zaczęli przejawiać chęć powiększenia rodziny. Nie jest to już zaraz pewnie do wykonania, ale będzie nad nimi pracował i prosił o podsunięcie kilku psiaczków. Pomyślałam o Devonku, bo większe psiaki zawsze trudniej wyadoptować, a tu dom z ogrodem, to miałby fajnie. Tylko oni nie mają doświadczenia, więc psiak nie może raczej być z tych trudnych.. Cieszę się, że strona córci się podoba :)
-
Głaski dla Devonka, naszego kochanego spokojnego psiaczka :) Jak myślicie, czy on mógłby pójść do ludzi, którzy nie mają za bardzo doświadczenia z psami, ale dojrzewają do decyzji o psie? Dla kiyoshi i mdk8 serdeczne wegańskie pozdrowienia - dla pozostałych dogomaniaczek również najserdeczniejsze, ale tak bardzo się cieszę, jak ludzie są wrażliwi na krzywdę wszystkich zwierząt :) Jadłonomia jest super - znam, a ja polecam też stronę superfaceta z dwudziestoletnim stażem wege, który wymyśla fantastyczne potrawy, wegańskie ciasta i słodycze to jego konik - ten gość to Weganon, a także blog mojej córci, która jest dietetyczką, wspiera dietą leczenie wielu chorób u pacjentów, a na swoim blogu zamieszcza wiele ciekawych informacji i badań dotyczących naszych nawyków, mitów i stereotypów - jej blog nazywa się zazarcie.blog.pl Można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć :)
-
Spokojnie Margajkusiu, wiesz jakie dogo potrafi figle płatać, ja często próbując pisać w telefonie, mam w okienku odpowiedzi gotową do zamieszczenia moją ostatnią odpowiedź z danego wątku. Może właśnie to przydarzyło się Ulu, nie skasowała, albo coś jej nie poszło jak trzeba - i mamy powtórkę z rozrywki.
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że maleńka doszła do siebie po zabiegu :) -
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Na pewno Śnieżka potrzebuje więcej czasu po sterylce aborcyjnej, żeby dojść do siebie - to jednak poważna opercja. Rana może ją bardzo boleć :( Na pewno trzeba dac jej czas i spokój. Najważniejsze, że się wybudziła, a jak z apetytem? Je już coś? Dobrze, że ma przy sobie Perłę - to na pewno dobrze na nią działa :) Doris, wysłałam Ci w weekend przelew, powinien dzisiaj dojść. -
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Jak mamusia z córcią? Wybudziła się już Śnieżynka do końcu? W porządku? -
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi się podoba Twoja filozofia, to postawa życiowa, która nie jest łatwa, ale jest bardzo "uczłowieczająca". Takich ludzi szanuję bardzo.