Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzięki Ulu za obszerną relację i dobre wieści o Poli :) Na pewno będzie coraz lepiej dzięki Waszym staraniom i opiece, jaką ją otoczyliście. Fajne uczucie, kiedy psina już okazuje radość na widok człowieka,prawda? ;) Super, że kasa po Polci pomoże następnym bidom.
  2. Dzięki za dobre wieści o sunieczkach :)
  3. Może on się przytula do pani stojąc na tylnych łapach ;) Takie windziarskie tango :D
  4. Oj tak! Każdy człowiek wege to kolejne uratowane zwierzęta. Tak się cieszę, że i na dogo nas tyle :) Kiyoshi to Twoja zasługa, że poruszyłaś temat. :) ♡♡♡♡♡
  5. Kochana, jak w ogóle możesz przypuszczać, że zgodziłabym się na oddanie jakiegokolwiek psa do kojca? Oczywiscie, że Devonek musi być psem wolnym i domowym i kochanym. Innej opcji nie ma :) Ci znajomi TZta są z Piły. Podeślę mu jutro filmiki z Devonkiem albo zdjęcia na skrzynkę, żeby mógł im wysłać. Na spokojnie będzie działał ;)
  6. Kochane, dziś mój TZ powiedział mi, że jego przyjaciele odchowali dzieci, mieszkają sami w domu z ogrodem i on już kilka razy w rozmowie na tematy rodzinne opowiadał, jakie mam "hobby" i opowiadał o niektórych psiakach i oni ostatnio nawet zaczęli przejawiać chęć powiększenia rodziny. Nie jest to już zaraz pewnie do wykonania, ale będzie nad nimi pracował i prosił o podsunięcie kilku psiaczków. Pomyślałam o Devonku, bo większe psiaki zawsze trudniej wyadoptować, a tu dom z ogrodem, to miałby fajnie. Tylko oni nie mają doświadczenia, więc psiak nie może raczej być z tych trudnych.. Cieszę się, że strona córci się podoba :)
  7. Głaski dla Devonka, naszego kochanego spokojnego psiaczka :) Jak myślicie, czy on mógłby pójść do ludzi, którzy nie mają za bardzo doświadczenia z psami, ale dojrzewają do decyzji o psie? Dla kiyoshi i mdk8 serdeczne wegańskie pozdrowienia - dla pozostałych dogomaniaczek również najserdeczniejsze, ale tak bardzo się cieszę, jak ludzie są wrażliwi na krzywdę wszystkich zwierząt :) Jadłonomia jest super - znam, a ja polecam też stronę superfaceta z dwudziestoletnim stażem wege, który wymyśla fantastyczne potrawy, wegańskie ciasta i słodycze to jego konik - ten gość to Weganon, a także blog mojej córci, która jest dietetyczką, wspiera dietą leczenie wielu chorób u pacjentów, a na swoim blogu zamieszcza wiele ciekawych informacji i badań dotyczących naszych nawyków, mitów i stereotypów - jej blog nazywa się zazarcie.blog.pl Można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć :)
  8. Spokojnie Margajkusiu, wiesz jakie dogo potrafi figle płatać, ja często próbując pisać w telefonie, mam w okienku odpowiedzi gotową do zamieszczenia moją ostatnią odpowiedź z danego wątku. Może właśnie to przydarzyło się Ulu, nie skasowała, albo coś jej nie poszło jak trzeba - i mamy powtórkę z rozrywki.
  9. Na pewno Śnieżka potrzebuje więcej czasu po sterylce aborcyjnej, żeby dojść do siebie - to jednak poważna opercja. Rana może ją bardzo boleć :( Na pewno trzeba dac jej czas i spokój. Najważniejsze, że się wybudziła, a jak z apetytem? Je już coś? Dobrze, że ma przy sobie Perłę - to na pewno dobrze na nią działa :) Doris, wysłałam Ci w weekend przelew, powinien dzisiaj dojść.
  10. Niesamowicie się czyta ten wątek. Ciekawe co powie behawiorystka. Chociaż to, co do tej pory osiągneliście, to mistrzostwo świata już :)
  11. Chłopak będzie mógł przebierać w domach, więc pewnie następne telefony to kwestia krótkiego czasu
  12. Jak mamusia z córcią? Wybudziła się już Śnieżynka do końcu? W porządku?
  13. Bardzo mi się podoba Twoja filozofia, to postawa życiowa, która nie jest łatwa, ale jest bardzo "uczłowieczająca". Takich ludzi szanuję bardzo.
  14. Tak się cieszę, że sunia już w domu (nawet jeśli tymczasowym) Najgorsze już za nią :)) Jeśli już wącha, jest ciekawa, je - to pewnie w ogóle żadna aklimatyzacja nie będzie miała miejsca - psina już się czuje dobrze i bezpiecznie :) hurra!
  15. Dobre wieści, takie się zawsze czyta ze wzruszeniem :)
×
×
  • Create New...