Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Idea spotkania jak zwykle mile widziana :) Mi te trochę wcześniejsze godziny też lepiej pasują.
  2. To fajnie, że Maniek tak dzielny nadal jest w sprawie fajerwerków :) Przyjęcie na łóżku - superaśne :D
  3. Tak eliku, wiem. Ale spokojni właściciele to podstawa, na wypadki losowe nie mamy wpływu..
  4. Przy spokojnych i normalnych ludziach jak Mazowszankowie psina pewnie będzie spokojna do końca życia :)
  5. Niech będzie nawet dużo lepszy :) Zdrowia i pomyślności!
  6. Oj dobrze dobrze, że sylwester będzie bezpieczny dla nich w tym roku. Biedny ten Morusek, to musi być dla niego okropne - taka zmiana całego życia. Oby szybko zrozumiał, że z ludźmi w domu też da się żyć i to nawet fajniej :)
  7. Niedawno minął kolejny rok od akcji ratowania Ergusia i tak sobie powspominałam trochę ten szalony dzień :) Cieszę się, że Ergo żyje sobie spokojnie i dostatnio wśród ludzkich i psich przyjaciół :) Cieszę się, że mu się udało :) Pod kątem bazarku pomyślę znowu też o jakichś ciekawych fantach, poza tym styczeń za chwilę i znowu podeślę jakąś kaskę dla niego. Daj mu Mureczko jeszcze te probiotyki co masz, wcześniej to pomogło, może zaraz uda się dozbierać kasy na następne ewentualne.. Dobrego nowego roku kochani!
  8. Miłeczko,oby nowy rok cudny dom ci przyniósł :) Jeśli można coś jeszcze poprawić dla lepszego samopoczucia i zdrowia suńki, to trzeba próbować. Jeśli przemawiają tylko względy estetyczne, to nie męczyłabym psa. Ona i tak zauroczy tego człowieka, którego powinna, bo z okiem takim, jak ma, czy bez, jest prześliczna!
  9. Pewnie boi się nowych ludzi i sytuacji. Na razie pewnie trudno mu się przyzwyczaić do takich luksusów, jakie ma, do takiej serdeczności i opieki, po tym co przeszedł wcześniej. Jak uwierzy w ludzi dzięki staraniom i wielkiemu sercu Mortes to będzie pies - łata :)
  10. Cud świąteczny z labką się wydarzył :) A maluszkowi to święta zaczęły się już wcześniej i trwają dzięki Malagoskom :)
  11. O mamo! :) Płaczę i też Was kocham - dlatego picia już dziś nawet mi nie trzeba. Cuda - prawdziwe cuda, bo cudowni ludzie :)
  12. I tak pod.tym kocykiem śpi przez całą noc? Słodzielec :)
  13. O kurczę, ale się porobiło :( Najważniejsze, że psiunia się tak szybko znalazła, ale rozczarowanie do tak szybkiej decyzji o oddaniu psa - wielkie. Różne rzeczy się zdarzają, mi samej kiedyś na początku bytności u nas, przerażony mój pies mało ręki nie urwał, jak uciekał na oślep przed watahą psów, i mimo okręconej kilka razy dookoła ręki smyczy - zwiał. Na szczęście szybko się znalazł, ale w życiu bym tak małego ciałka nie podejrzewała o taką siłę i determinację. Ale nigdy z tego powodu bym go nie oddała :( Przykro mi bardzo bardzo. Biedna sunia..
  14. Serdecznie witamy Domek Poli i bardzo dziękujemy za relację. Zawsze najlepsza relacja jest z pierwszej ręki :) Dużo radości przy wprowadzaniu nowego stworzonka do rodziny :)
  15. No tak, biedne niedożywione od słabej niedożywionej mamusi i odporność u nich żadna :( Co te biedaki w tak krótkim swoim życiu już zdążyły przejść :(
×
×
  • Create New...