-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Ależ się nim opiekujesz Mortes! Brak mi słów. Jak dobrze, że nie mieszka już na tym pustym polu tylko w takiej fajnej budce i ma ciepłe jedzonko :)
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Też to gdzieś słyszałam, że zamarzający w ostatnich chwilach po prostu zasypia.. Mam nadzieję, że tak rzeczywiście jest i w przypadku zwierząt też. U nas na wieczornym spacerze było -16 stopni :( -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Oj na 13.00 będzie trudno mi się wyrobić.. Ja też się spóźnię. Ile czasu tam będziecie? -
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
agat21 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Dzięki Dorciu za podesłanie zagubionego przeze mnie linka do Ignasia. Daj znać kochana ile jeszcze zalegam, bo się połapać nie mogę oferma :/ -
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Na zdrówko sunieczce :) A niedługo niech się trafi przyzwoity człowiek dla niej.. -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Koszmarny ziąb dla zwierzaków w schroniskach.. Zawsze przy takiej pogodzie mam straszny nastrój. Dzisiaj odpowiedziałam znajomej na jej żale jak to jest jej za zimno, żeby się zastanowiła co w ogóle wygaduje i czy chciałaby być na miejscu na przykład psa w schronisku lub głodnego i błąkającego się... Dobrze, że choć niektóre już mają ciepło. -
Łałł :D:D Cudne porównanie Pokerku!!!!! Wiadomo, że kastruje się tylko dorosłych facetów :)))))
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dorcia jeśli będzie mogła, to przyjdzie, ma dać znać w sobotę rano :) -
Eliku, młoda jesteś duchem, przy tylu psiakach ciało pewnie też w doskonałej formie, a jeśli nawet trochę mniej doskonałej, to ciało zawsze przy odrobinie chęci można podreperować :) Nie wiem czy miałaś okazję słyszeć wywiad z Olbrychskim sprzed paru tygodni, w którym mówił o swojej cioci-babci, która ma 104 lata i każdy dzień zaczyna od ćwiczeń na mięśnie brzucha, żeby być w dobrej formie i nie zależeć od innych ludzi :) Także spokojna jestem o los Twoich psiaczków :) Zdjęcia Lusinki w śniegu fajne - nieźle Wam napadało.. ;) U nas rano przede wszystkim ślizgawica po wczorajszeym zamarzniętym śniegu i deszczu - poranny spacer po parku był jak na łyżwach :D :D
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To może ta wcześniejsza godzina w takim razie? 14.30 będzie dobra docelowo? Sprawdzę do kogo mam telefony i zawiadomię (na pewno mam do aury i do dorci)