Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ależ się nim opiekujesz Mortes! Brak mi słów. Jak dobrze, że nie mieszka już na tym pustym polu tylko w takiej fajnej budce i ma ciepłe jedzonko :)
  2. Też to gdzieś słyszałam, że zamarzający w ostatnich chwilach po prostu zasypia.. Mam nadzieję, że tak rzeczywiście jest i w przypadku zwierząt też. U nas na wieczornym spacerze było -16 stopni :(
  3. Oj na 13.00 będzie trudno mi się wyrobić.. Ja też się spóźnię. Ile czasu tam będziecie?
  4. To by Strusiaczek miał włości że ho ho! Fajnie gdyby dom okazał się dobry
  5. Dzięki Dorciu za podesłanie zagubionego przeze mnie linka do Ignasia. Daj znać kochana ile jeszcze zalegam, bo się połapać nie mogę oferma :/
  6. Na zdrówko sunieczce :) A niedługo niech się trafi przyzwoity człowiek dla niej..
  7. Koszmarny ziąb dla zwierzaków w schroniskach.. Zawsze przy takiej pogodzie mam straszny nastrój. Dzisiaj odpowiedziałam znajomej na jej żale jak to jest jej za zimno, żeby się zastanowiła co w ogóle wygaduje i czy chciałaby być na miejscu na przykład psa w schronisku lub głodnego i błąkającego się... Dobrze, że choć niektóre już mają ciepło.
  8. Łałł :D:D Cudne porównanie Pokerku!!!!! Wiadomo, że kastruje się tylko dorosłych facetów :)))))
  9. Bardzo pozytywne wiadomości i piękne zdjęcia Poli i kiciula :) Oby tak dalej. Mam nadzieję, że Polcia w swej mądrości zrozumie, że samotność w domu to stan tylko przejściowy i nie ma powodu do obaw :)
  10. Rzeczywiście fajne rzeczy na bazarek się już szykują :) Fajnie też by było, gdyby to była prawdziwa licytacja bez opcji KT - myślę, że uzyskane ceny będą większe ;)
  11. Dorcia jeśli będzie mogła, to przyjdzie, ma dać znać w sobotę rano :)
  12. Eliku, młoda jesteś duchem, przy tylu psiakach ciało pewnie też w doskonałej formie, a jeśli nawet trochę mniej doskonałej, to ciało zawsze przy odrobinie chęci można podreperować :) Nie wiem czy miałaś okazję słyszeć wywiad z Olbrychskim sprzed paru tygodni, w którym mówił o swojej cioci-babci, która ma 104 lata i każdy dzień zaczyna od ćwiczeń na mięśnie brzucha, żeby być w dobrej formie i nie zależeć od innych ludzi :) Także spokojna jestem o los Twoich psiaczków :) Zdjęcia Lusinki w śniegu fajne - nieźle Wam napadało.. ;) U nas rano przede wszystkim ślizgawica po wczorajszeym zamarzniętym śniegu i deszczu - poranny spacer po parku był jak na łyżwach :D :D
  13. To może ta wcześniejsza godzina w takim razie? 14.30 będzie dobra docelowo? Sprawdzę do kogo mam telefony i zawiadomię (na pewno mam do aury i do dorci)
  14. Z jednej strony wielka wielka radość, że wszedł na kanapę, z drugiej serce pęka, jak się widzi jego strach przed człowiekiem. Mam nadzieję jednak taką samą, jak wszyscy tu na wątku, że strach minie i to szybciej, niż się spodziewamy.
×
×
  • Create New...