Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To super, że łapkę zostawił w spokoju :) Pewnie nawet o niej zapomniał - tyle emocji i nowych sytuacji ;)
  2. Jest nas więcej :) Bardzo mocno trzymam kciuki za Tobisia. Żeby udało się go zabrać za tydzień i żeby mógł zostać w dt.
  3. Co słychać u Bąblisia? Pod koniec stycznia przeleję kasę za dwa miesiące od razu.
  4. Oczywiście, że nie przekażę dalej kontenerka, Patrycja ma własne, więc w sytuacji, gdyby jednak Flipperek musiał jechać w kontenerku, przełożymy go z jednego do drugiego. :)
  5. Mam telefon. Pod kościołem - jak wtedy? Przypomnij mi ulicę, proszę. Zadzwonię, jak będę blisko
  6. :) :) :) Oświećcie mnie jeszcze w sprawie sterylek starszych suń, bo moje wszystkie były ciachane za młodu - do jakiego wieku sunia może rodzić, do końca życia?
  7. Może kontenerek na wszelki wypadke wezmę, a potem zdecyduję, czy skorzystać z niego.
  8. Kajtuniu, ja myślałam o tym kontenerku, ale boję się, że dla Fliperka będzie za ciasny, ale szeleczki by się przydały, nie musiałabym jutro jeździć po sklepach. Odebrałabym jadąc w sobotę przed południem, będziesz w domu ok. 10.30?
  9. Cudnie! Jaka radość!!! :)))
  10. Patrycja na pewno ma kontenerki - już ją pytałam na samym początku. Może dla niego mniej stresu będzie przy wkładaniu do dwóch kontenerków, a nie trzech! Więc w sumie może to i lepiej dla niego, i łatwiej będzie na siusiu wyjść w drodze..
  11. Mimo, że to nie Nitka, podtrzymuję swoją deklarację. Też śliczne biedne stworzenie :(
  12. Nie martw się kontenerkiem, jak nie znajdę właściwego, to jakoś psiaka zabezpieczę inaczej, w końcu często woziłam psy bez kontenerka, niektóre też prosto ze schronu.. U niego po prostu obawiam się "żywiołowości" ;))
  13. No i żeby nie było za słodko, to niestety spory dług został do spłacenia. Mam nadzieję, że bazarek trochę pomoże, ale trzeba będzie pewnie i tak jeszcze kieszeń przejrzeć.
  14. Obróżkę i smyczkę już kupiłam, jedynie z szeleczkami mam problem, bo były albo na maleństwa kieszonkowe, albo na wilki. Muszę do innego sklepu się kopsnąć, ale to pewnie już jutro, bo dziś mam dzień zawalony do 22.00 :(
  15. A jak on by się czuł w takim babińcu? ;)))
  16. Niteczka - miodzio! Ledwo dyszę, ale 10 zł stałej zadeklaruję.. Może jeszcze niedługo któryś z "moich" psiaczków pójdzie do domu :)
×
×
  • Create New...