Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No to w tej sytuacji przepraszam, że zrobiłam zamieszanie, to już rzeczywiście za późno, żeby odkręcać.
  2. Jutro nie jestem w stanie. Czy dla patiC tylko niedziela wchodzi w grę? Przepraszam, że tak marudzę, ale za taką kasę tyle rzeczy można dla psiaka załatwić..
  3. TZ Murki, który wozi często psiaki liczy po 0,50 zł za kilometr. I nie jest to jego strony działalność charytatywna. Więc 500zł za nawet 700 km to chyba jednak sporo. :(
  4. Rozumiem, że wszystko już dogadane i ustalone, szkoda, że wczoraj dłużej nie posiedziałam na wątku, a dziś miałam trochę zajęć, a potem wizytę pa i dopiero teraz tu weszłam. Gdyby konfirm pomogła z tym kawałkiem transportu z Warszawy do Malagos, pomyślałabym jak tu zrobić, żeby sunię do Warszawy dowieźć w niedługim czasie. Ale teraz to już trochę musztarda po obiedzie :(
  5. Ogromnie się cieszę, że sunia już jutro opuści schron. Ten fakt trochę jest w stanie osłodzić informację, że koszt transportu to aż 500zł.. no trochę mi szczęka opadła :(
  6. A od lutego deklracje Strusiowe już chyba będą mogły lecieć na Fosterka :)
  7. Fosterku, dzięki dobrym ludziom rozpoczynasz nowe życie :)
  8. Tylko durnie mogą marnować czas i pieniądze na jakieś naukowe wywody, czy zwierzęta czują, czy są inteligentne itp. - zawsze diabli mnie biorą, jak słyszę o kolejnych rewelacjach, że jakieś zwierzę okazało "ludzkie" emocje. Dla normalnych to oczywiste, że zwierzęta są często wrażliwsze od ludzi. Alaska tak pięknie pokazuje, jak inaczej się czuje w nowej sytuacji, wreszcie dobrej sytuacji :)
  9. Będzie dobrze, Strusiątko na pewno będzie mieć dobry dom, a Anecik wielką satysfakcję, że uratowała go - nawet jeśli teraz Jej smutno. Trzymajcie się - i Aneta i psiaczek
  10. O rany, tak mi żal, że Wasze wielogodzinne trudy poszły na marne :( Oj ta cwaniara.. Żeby ona wiedziała, że chodzi tylko o jej dobro.
  11. Coraz ufniejszy chłopak się robi, świetnie :) Murków miejsce na ziemi to jakiś eden dla psiaków :)
  12. Przepiękny widok sunieczki w porze relaksu i zadumy :)) To wygląda jak sen. Oby jak najczęściej tak się śniło i o wielu psiakach :) Dzięki Monaga za uszczęśliwienie tej istoty :)
  13. Tak, czytałam o tym, martwię się tylko, czy dotrzyma do tego czasu albo czy go nie zabiorą do tego innego schroniska :( U Murki to chyba kwestia jeszcze z dwóch tygodni co najmniej?
  14. Ależ zamieszanie się zrobiło.. dobrze, że Tola wyjaśniła. A czy znacie te hotele, o których pisała Kajtek? Kajtek, a Ty miałaś jakiegoś psiaka tam? Weszłam na ich stronę, masa psów się już tam znajdowała, niektóre bardzo zmaltretowane, wychudzone, dużo znalazło domy, ale nie do końca rozumiem sposób działania. Czy to fundacja (bo co jakiś czas pojawiają się tam goście z darami dla psiaków)?
  15. Będzie słodką przylepą dla kogoś, kto okaże jej trochę cierpliwości i serca :)
  16. No to nie wiem, co Malagos zrobi z Twoim wyznaniem w sprawie Jej TZta ;))) Ja też oczywiście deklarację podtrzymuję - kasa dla starszej psiny zawsze potrzebna w dużej ilości
  17. Jaki widok! Dla takich chwil warto pomagać :)
×
×
  • Create New...