Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wspaniałe wieści! Astrunia jest mądra, ale najważniejsze, że na mądrych ludzi trafiła :) Jesteście dla niej wymarzonym domem - wielkie ukłony dla Was :) i głaski dla całego stada :)
  2. Ale piękny dzień! Ostatnio w ogóle nie warto robić makijażu, bo się go spłakuje! ;) Ale takie łzy szczęścia potrzebne, oj potrzebne..Tak się cieszę Waszym szczęściem, niech Wam los przyniesie jeszcze wiele takich pięknych wspólnych dni. Ściskam mocno całą Rodzinę Lisi :)
  3. Murko, proszę ponownie o potwierdzenie wpłaty na rzecz Donaldka vel. Dolarka na Twoje konto - wpłacałam jeden przelew z prośbą o podział na Ergo i Dolarka. Widziałam, że na Ergo poszła właściwa część przelewu, więc proszę jeszcze o potwierdzenie części na Donalda.
  4. Bardzo bardzo trzymam kciuki za Miłeczkę, żeby właśnie taka rodzina jej się trafiła - ktoś, kto w lodówce ma tylko światło, ale pies nie może być głodny :) Bardzo w serce Miłeńka zapada, na pewno komuś jeszcze i to niebawem zapadnie :)
  5. Wielkie głaski dla coraz mniej dzikiego dzikuska :)
  6. Wspaniałe foty z grodu Kraka! :) To rozumiem - właściwy pies na właściwym miejscu :)
  7. Bardzo w serce zapadają wieści o Jędrusiu - są takie radosne i pozytywne :)
  8. Podpisuję się pod tym, co napisałaś. Od czasu do czasu do świadomości ludzkiej przebija się jakaś szokująca prawda, ale na co dzień ludzie tak naprawdę wolą nie wiedzieć skąd się bierze ich żarcie i produkty codziennego użytku i jakim niewyobrażalnym zwierzęcym cierpieniem są okupione..Cały otaczający nas dzisiejszy świat jest zbudowany na gatunkowizmie. Od czasu do czasu pojawia się spektakularna akcja, która chyba tylko uspokaja sumienie i tyle - tak, jak ostatnio wielka akcja ratowania słoni, które za chwilę zostaną wytępione do zera i nie będzie już ich żyjących na wolności. Słonie są śliczne, majestatyczne, i ludzie masowo podpisywali petycję do przedstawicieli światowych o wprowadzenie zakazu handlu kością słoniową. Może i taki zakaz zostanie wprowadzony, tylko co z tego? Ilu z tych ludzi zastanowiło się kiedy ostatnio byli w zoo, w cyrku lub mają w domu rzeczy zrobione z kości słoniowej i płacili kasę za haniebny proceder? Ilu z nich na egzotycznych wakacjach jeździ na słoniach uważając to za świetną rozrywkę i nawet nie zadadzą sobie trudu, żeby sprawdzić jak tresuje się słoniątka, aby będąc dorosłymi silnymi zwierzętami mogącymi pokonać nawet lwa, panicznie bały się ludzi i były im posłuszne? A dlaczego bronimy słoni, a np. nosorożców, które też już zostały wytępione - nie. Bo mniej śliczne? A to tylko jedna z tysięcy kwestii pokazująca oblicze najgorszego stworzenia, które kiedykolwiek pojawiło się na ziemi, czyli człowieka. Przepraszam za ten długi wywód, ale szczerze mówiąc liczę wśród miłosników zwierząt, jakimi niewątpliwie są miłośnicy psów, na zrozumienie. Mam nadzieję, że jeśli ktoś kocha psy, to stać go również na miłość do innych zwierząt. Petycję oczywiście podpisałam, może chociaż odrobinę i na kilka sekund uprzykrzy życie obrzydliwym koncernom farmaceutycznym produkującym hormony do hodowli świń. Czego życzę hodowcom świń tudzież innych zwierząt - nie napiszę. Ludzie jedzący te nieszczęsne zwierzęta sami sobie już wymierzają karę chorując na coraz większą skalę w coraz młodszym wieku na coraz agresywniejsze choroby.
  9. Super wieści. Bardzo się cieszę, że Dolarek tak zmężniał :) Murko, przy okazji przypomniałam sobie, że robiąc przelew dla Ergo część wpisałam dla Dolarka. Dotarł już dawno,prawda?
×
×
  • Create New...